Şimdi Ara

ÇALIŞMA PLANIM [HEDEF:boğaziçi hukuk fakültesi]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11.sınıfım anadolu lisesinde tm bölümünde okuyorum ygs ve lys ye yaklaşık olarak 1.5 senem kaldı
    PLAN
    Hafta içi salı ve perşembe spor var 15:00 da okuldan dönüyorum 19:00 a kadar çalışıcam 22:00 da spordan dönüyorum 2 saat daha çalışıp 24:00 da yatıcam

Pazartesi-çarşamba-cuma günleride okuldan dönünce 6 saat çalışıcam (21:00 a kadar) ve sonra 24:00 a kadar oyun

HaftaSonları sabah 09:00 da çalışmaya başlıycam saat 18:00 a kadar.(9 saat çalışıcam) 6 dan sonra bilgisayarda akıcam

SONUÇ OLARAK:
    Haftada 48 saat ders çalışıcam 1.5 seneden fazla zamanım olduğunu ve sayısal derslerde iyi olduğumuda düşünürsek HEDEFİM:boğaziçi hukuk fakültesi

• yemek var dinlenme var bazen böyle ders çalışırken uyumalar duş almalar vs vs bi ton olaylar tam istediğin kadar çalışman çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: murazorofangmar

yemek var dinlenme var bazen böyle ders çalışırken uyumalar duş almalar vs vs bi ton olaylar tam istediğin kadar çalışman çok zor

Hocam çok hırslıyım yapacağıma inanıyorum zaman buldukça durum raporu vererek konuyu güncellemeye çalışacağım.
  • boğaziçi hukuk mu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: küçükhakan

boğaziçi hukuk mu :D

Bence Boğaziçi TIPa da girebilir bu hırsla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JYPX -- 21 Şubat 2014; 22:54:06 >
  • JYPX J kullanıcısına yanıt
  • Bu kadar sıkmayın daha 1.5 sene öncesinden tabikide calısın ancak bu kadar sıkı değil sonra bir bakmıssın içinde calısma şevki kalmamış.Program yap okulda 35-40 saat calısacaksın zaten bunuada 48 saat ekle haftada 88 saat ders hiçmi yemek yemiyeceksin hiçmi işin cıkmayacak
  • boğaziçi hukuk ne la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftada 168 saat calissan bile bogazici hukuk olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bogazici hukuk bu calismayla kesinlikle gelir ama bölüm işletme olsa daha iyi olur gibi... ve simdiden bu kadar kasarsan 12de bırakirsin calismayi sakin bu hataya düşme ya gunde 9 saat nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka yerde söyleme bunu alay ederler :P.. Boğaziçi'nde hukuk yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Offf buna ne gülmüştüm ya :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.