Şimdi Ara

ÇALIŞANLAR TOPİĞİ... (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
0
Favori
6.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumartesi günü çalışmak çok kötü birşey . . .
  • ve yine konumuzu hortlatıık..

Evet çalışan arkadaşlar,3 günlük bir tatilin ardından 2010 yılında ilk iş eforunu yarın sarfedeceğiz.(tabi 3 gün tatil yapmayan arkadaşlar istisna)..3 gün sonra içimde çalışma adına hiç bir şey kalmamış..Yarın ola hayrola..
  • 15inden bu yana tatildeyim pazartesi iş başı yapıyorum uzak kalınca pazartesi sendromu kalmıyor. Herkese kolaylıklar diliyorum.
  • s.a...hayırlı sabahlar..kepenkelri bugün ben kaldırım..yanlız çay veya kahve ikrame edmeyeceğim...pek müsait değilim..herkese hayırlı işler..
  • ve bir hafta başının daha sonuna geldik..Bugünü bitirdik kaldı 4 gün..Pazartesi sendromunu atlattık,gerisi geçer haberimiz olmaz..Taki sonraki pazara kadar :)

Herkese hayırlı akşamlar..
    Güzergah:
    Topkapı-Pendik..Düşünmek bile istemiyorum..
  • Günaydın bütün çalışan arkadaşlara, hepimize kolay gelsin, bugünü de yedikmi çarşamba olur, gerisi kolay zaten.
  • Günaydın arkadaşlar.Hepinize kolay gelsin.
    Konuyu daha önce nasıl görmedim hayret Ankara'dan selamlar.
  • Günaydın beyler, dükkanı ben açayım bugün...

Hafta ortasını bulduk nihayet, İstanbul çok soğuk, sabah çayı ve gazete eşliğinde güne merhaba diyoruz.
  • birileri ara ara bu konuyu hortlatmalı...nice zamandır ilk defa yazıyorum..son yazığım işten dahi yazmıyorum artık..Bir süredir şehir dışında ikame etmekteyim..Mevlam ne gösterecek bakalım..

Herkese iyi tatiller..
  • askerden geldik hayırlısıyla bir iş bulup bu topiğe dahil olmalıyım
  • burdayım
  • s.a.

Evet DH..
    Yıllar sonra konuyu hortlatmak yine bana nasip oldu : )
    Çok zaman olmuş ve bu zaman diliminde yeni işe başlayan veya benim gibi iş değiştiren arkadaşlarımız olmuştur mutlaka.

Nasılsınız , bişey içeri misiniz?
  • Vay be kaç sene olmuş, zaman nasılda çabuk geçiyor, selamlar dostum , ben bir orta kahve alayım.
  • 9 yıl sonra da ben hortlatayım, zaman ne çabuk geçiyor, kimse kaldı mı buralarda acaba ?

• 14 yılda neler oldu ve ne hissettin ne hissediyorsun biraz anlatır mısın burada hepimize bir bilgi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İhsanblack02 İ kullanıcısına yanıt

dh kayıt tarihim 04.01.2006

bu konuyu da 3 sene sonra falan açmışım, vuhuuuu.

14 yılda neler değişti,,,, neler değişmedi desem daha kolay anlatılır,

her şeyden önce kızım oldu, boyuma ulaştı,

yabancı ortaklı bir firmada satış direktörü oldum,

sıfırdan başladığım hayatta, iyi bir muhitte, kendime göre güzel bir ev alabildim,

hala oyun oynamayı çok seviyorum, sırf diablo 4 gelecek diye gittim gaming laptop aldım mesela,

14 yıl önce ne kadar tecrübesiz olduğumu görüyorum, eski yazdığım mesajlara bakınca hüzünleniyor insan,

benzer bir konu da world of warcraft topiğinde açmışım, 3-4 senede bir girip hortlatırım,

böyle işte.

burası çok değişmiş ama, eskiden saçma sapan konular açarlardı, şimdiki gençliği daha bilgili görüyorum.

• Allah mutluluğunuzu arttırsın

• _AMADEUS_ kullanıcısına yanıt

Bunları kısa bir sürede nasıl başarabildin ? Benim öğretmen arkadaşta bimde çalışıyor 30 yaşında evlenmeyi geçtim nefes alayım yeter diyor. Bim markette müdür olurum sonrası Allah-ı kerim diyor. Hayat kısa akıyor geçiyor ama işsizlık, aşırı nüfus artışı ve kötü ekonomi yüzünden çoğunluk seyirci kalıyor.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

14 sene kısa bir zaman değil, gerçi şu an ki ekonomik durum çok daha farklı, her şey çok daha zor, gençlere bakıyorum üzülüyorum, ev araba sahibi olmak artık imkansıza yakın, alınan evin de akıbeti belli değil, son depremde gördük,

• _AMADEUS_ kullanıcısına yanıt

Hocam eski konular daha iyiydi şimdi burası yıkıkların ağlama duvarına döndü

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.