Şimdi Ara

Çalınan hesabımı geri alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sürekli kullandığım adıma özel hesabımı Bir yıl önce bir süreliğine dondurmuştum. Dondurduktan yaklaşık 40 gün sonra tekrar aktif etmek için açmaya çalıştığımda giriş yapamadım. Hesap adı değişmemiş ama İzmitte yaşayan biri adına fake bir isimle güncellemiş. Mail adresini değiştirmiş. Twitter a yazdım, parola sıfırlama için link gönderdi fakat mail adresi farklı olduğu için yapamadım.
    Çalınan hesabımı geri alamıyorum

Yaklaşık bir yıl oldu hala hesabımı geri alamadım. Hiç bir şekilde faal değil geçen yıl ki tweet, takip vs. sayıları sabit duruyor.

• mail adresini nasıl değiştirebilmiş ? şifreni paylaştığın birisi elkoymuş olabilir.
  • Bildiğim kadarı ile 30 dolunca hesabınız siliniyor.Kullanıcı adınızla başka bir kişi kayıt olmuş.Geri alamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpel Von Stiltskin

Bildiğim kadarı ile 30 dolunca hesabınız siliniyor.Kullanıcı adınızla başka bir kişi kayıt olmuş.Geri alamazsınız
    Belli bir gün hesap donuk kalınca tamamen siliniyordu Twitter'da evet öyle bir durum olmuş olabilir. Hem mail adresini değiştirmişse mail gönderdiğin de sana nasıl mail geliyor ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.