Şimdi Ara

California Scents (araç ve oda kokusu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
12.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sedoman34

yani hocam bu bubble gum denilen koku nun açılımı: balonlu sakız kokusu gibidir mi demek lazım.

yok amacım sizi ugraştırıp bıktırıp " yav kardeşim al işte gönderiyorum bak nasıl birşeymiş" dedirtmeye çalışıyorum.

araç için kalıcı bir koku ihtiyacım var ancak evdekilerin de araca bindiginde "yav bu nasıl koku ne diye para vedin aldın " gibi garip bi suçlamaya maruz kalmak istemiyorum. sigara kokusunu bastırırmı bu arada?

anladım ben sizi :)

bubble gum aynen öle hocam bigbabol sakızı gibi kokuyor. Eğer kapağındaki filtreyi çok açarsanız ağır gelebilir ve o tarz bir tepki ile karşılaşabilirsiniz :) Sigara kokusunu bastırdığını söyleyenler var ama ben kullanmadığımdan kesin birşey söyleyemiyorum.Yalnız şunu söyleyebilirim bubble gum alıpta beğenmeyen birisi ile karşılaşmadım henüz :)

• tşk ler cvp lar için en kısa sürede 1 adet veya + 1 de hediye olarak almak istiyorum. yanlız sizin onca üründen 1 tanesini bile kullanmamış olmanızı esefle kınamak istiyorum burdan tüm dhli forumdaşların huzurunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedoman34

tşk ler cvp lar için en kısa sürede 1 adet veya + 1 de hediye olarak almak istiyorum. yanlız sizin onca üründen 1 tanesini bile kullanmamış olmanızı esefle kınamak istiyorum burdan tüm dhli forumdaşların huzurunda.

Kullanmazmıyım hocam :)

ama zevkler insandan insana göre değiştiği için öneride bulunmuyorum, kokuyu önerip beğenmeme de olabilir mahçup olmak istemem.

Ama merak etmeyin zaten en güzel, en çok tutulan kokuları getiriyorum. Buradan kendinize pay biçebilirsiniz

• pine apple-buble gum-squash blossom günceli.
  • bubble gum almak istiyorum, hesap bilgilerini PM atarmısınız.
  • Elinizde varmı acaba ? Pm beklerim
  • Birkaç koku daha var acele edin
  • elinde hala varmı varsa bena haber veririmisn dort-bir@hotmail.com mail atarsan almak stiyorum
  • Koku varsa görüşelim Faberge :))
  • selamlar oto kokusundan almak neler yapmak lazım ürünü nasıl gönderceksiniz ücret konusu nasıl olcak?
  • Gerekli ö.m. 'ler atılmıştır, sipariş almaya dvm
  • hocam california scents bubblegum almak istiyorum ozel mesajinizi bekliyorum
  • sadece toplu sipariş alıyorum, min 10 adet.
  • min5 adet :)
  • FaBeRgE kullanıcısına yanıt
    hocam fiyat bilgisi paylaşırmısınız ? tşklr
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman ağa

Ben ebay den bugün 4 tane aldım 12 TL ye tanesi hemde kargo ücretsiz.

ne mutlu hocam sana :) linkini de paylaşırsan eğer, gerçek olup olmadıklarını teyit edebilirim senin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

hocam california scents bubblegum almak istiyorum ozel mesajinizi bekliyorum

bubble gum çok ağır haberiniz olsun ben golden state delight tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

evet baya agirmis bende aldiktan sonra farkettim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • golden state ve newport new car istiyorum
  • quote:

quote:

hocam bubble gum ile golden state delight aynı zaten :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.