Şimdi Ara

ÇAlarken dinlet aboneliğimizi nasıl siliyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
327.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canlı canlı arayıp iptal etmek daha iyi işimizi sağlama alalım.
    quote:

Orjinalden alıntı: blackoca

ya siz ne acayıbsınız yaa..IPTAL yazıp 8060'a gondersenıze ne urasıonuz sıteyle mıteyle...cıx cıx cıx cıx...
  • Benim 8 kontör gidiyo niye acaba yav?
  • # Turkcell ÇalarkenDinlet servis aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Bu işlemi yapabileceğiniz alanlar:

*www.calarkendinlet.turkcell.com.tr İnternet Sayfası / Bilgi / menüsünden
    * 8060 Sesli Yanıt Sistemini arayarak, Yardım ve Abonelik İşlemleri menüsünden
    * wap.calarkendinlet.turkcell.com.tr sayfasından Abonelik Ayarları menüsünden
    * 8060 kısa mesaj numarasına IPTAL yazıp göndererek
    * 444 0 532/535 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Turkcell Extralar'daki müşteri temsilcileri yardımıyla

kesin çözüm :)
  • IPTAL yazıp 8060 a gönderebilirsiniz.
    bu sekilde yaptıktansonra size bir msj gelecek o msjla birlikte aboneliğiniz iptal olacak
  • Ne gerek var ayda 16 kontür bu millette para bol herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralmod

IPTAL yazıp 8060 a gönderebilirsiniz.
    bu sekilde yaptıktansonra size bir msj gelecek o msjla birlikte aboneliğiniz iptal olacak

+1
  • Kısa mesajla iptal 1 dakika içinde gerçekleşiyor. Diğerlerini yapmak zorunda değilsiniz...

• Türk kazığı
  • turkceel anca reklamara pawra verir bi ton kampanya reklamı var hiçbiride bi işe yaramayan kampanylar reklam yapıp göz boyamaya çalışıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4BlueWolf

Ne gerek var ayda 16 kontür bu millette para bol herhalde

O kontür deil Kontör
  • bende çalarkendinlet ile tonlakazan arasında ne fark var diodum megerse adamlar kontorleri yürütüolarmıs
  • ya bencede banene beni arayanın ne dinlediğinden.. beni arkadaşlar üye yapmış onu iptal etmek için sms göndercem ama kaç kont gidio:S kont kıtlığı varda
  • artık müşteri hizmetlerinden iptal edilmio ..ben kendim müşteri hizmetlernde çalıştıgım için...
  • simdi kendi kendine çalarken dinlet oldu turkcellin melodisi oldu yani..bunu iptal etmek istiyorum,nasıl yardımcı olabilir siniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowcow
    simdi kendi kendine çalarken dinlet oldu turkcellin melodisi oldu yani..bunu iptal etmek istiyorum,nasıl yardımcı olabilir siniz?

IPTAL yazıp 8060 a gönder uyarı gelecek devam edin diye HAYIR diye cevaplayacaksın sonuc hakkında bilgi gelmiyor biryerden kendini arayarak kontrol edebilirsin
  • IPTAL yaz 8060a gönder akabindede bir mesaj gelecek o mesaja TEKLIFRED yazıp 8060a gönderin iptal olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

IPTAL yaz 8060a gönder akabindede bir mesaj gelecek o mesaja TEKLIFRED yazıp 8060a gönderin iptal olur

Az önce bende bu yöntemle iptal ettim, şaka gibi yaaa, iptal ediyosun birde teklifred diyorsun
  • SORMA ZORLA KURTULDUM YAA KAÇ KERE DENEDİM İPTAL ETMEDİLER 1 AY ONCE NİHAYET KURTULDUM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıvılcım1982

quote:

Orijinalden alıntı: Dreampark

IPTAL yaz 8060a gönder akabindede bir mesaj gelecek o mesaja TEKLIFRED yazıp 8060a gönderin iptal olur

Az önce bende bu yöntemle iptal ettim, şaka gibi yaaa, iptal ediyosun birde teklifred diyorsun

Gerçekten şaka gibi. Çok güldüm ben de hem iptal de, hem de ne teklifiyse teklifi reddet

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.