Şimdi Ara

CADDY VAG-COM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
4
Favori
11.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR İSTEDİM Kİ CADDY İÇİN VAG-COM KONUSU OLSUN VE TÜM CADDY KULLANICILARI TECRÜBELERİNİ YAZSINLAR.

BENİM ARACIM CADDY 1.6 TDİ trendline. tabiki önce kendi aracımda çalıştım ve oldu.

1. dönüşlerde sis farının yanması
    2. ön ve arka cam sileceğinin ağlama modunun açılması.
    3. geri vitesde ön sis farlarının yanması.
    4. coming home living home özelliğininaçılması.
    5. sinyal koluna dokunulduğunda 3 yerine 5 defa yanması gibi
    6. sürekli aktif olan gündüz farlarını, yol bilgisayarından açılıp kapanabilir hale gelmesi

kodlama dışında yapabilecekleriniz:

1. arıza taraması
    2. kayıtlarının silinmesi
    3. aracınıza sonradan eklenebilen orijinal donanım veya
    aksesuarların sisteme tanıtılması (sis farı, hız sabitleyici, v.s.)

herhangi bir vw modeli için bana ulaşabilecek arkadaşlara kodlama konusunda yardımcı olurum.

kurcalamaya devam ediyorum. gelişme oldukça bu mesaja ekleyeceğim.
     CADDY VAG-COM CADDY VAG-COM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aselimden -- 2 Temmuz 2013; 15:39:44 >

hkn.lcn bu mesajı paylaştı

• merhaba, geçen hafta yarım saat kadar uğraştım ama bişey anlamadım. Kendi aracına uyguladığın

bu ayarları hangi menüden yapacağımı söyleyebilirmisin?

Aracım 2011 1.6 TDI DSG comfort
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaTToRi

merhaba, geçen hafta yarım saat kadar uğraştım ama bişey anlamadım. Kendi aracına uyguladığın

bu ayarları hangi menüden yapacağımı söyleyebilirmisin?

Aracım 2011 1.6 TDI DSG comfort

sis farları için
    central electric - long coding helper- kısmına gelip,

dönüş sisleri için (( cornering lights via fog lights active)) yazan kısımı onayla

geri viteste sislerin yanması için ((enabling cornering lights with reverse gear active)) yazan kısmını onayla

arka silecek ağlama modu için ((tear drop wiping for rear wiper active)) yazan kısmı onayla. ön silecek için şu an hatırlayamadım bakmam lazım daha sonra yazarım.

umarım yardımcı olur. olmaz ise uzaktan bağlanıp hallederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aselimden -- 4 Temmuz 2013; 11:58:10 >

• aselimden kullanıcısına yanıt
    Silecekler ağlama modunda olunca normalden farkı ne oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtagucu

bunlar çok harika şeyler acaba arabaya bir zarar verir mi, garantiden çıkar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 11 Temmuz 2013; 19:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

bunlar çok harika şeyler acaba arabaya bir zarar verir mi, garantiden çıkar mı ?
    Ek olarak , Ch ve LH sis farları üzerinden kodlayabilir + Sinyal verdiğiniz tarafın gündüz farı sönmesini kodlayabilirsiniz
  • quote:

bunlar sadece var olup aktif edilmemiş özellikler araç üzerinde değişiklik yapmıyoruz. istemezsen iptaledebilirsin. garanti ile ilgisi yok. istersen servisler de yapıyor.
  • quote:

camlara su püskürttüğün de silecek birkaç defa çalışır ve durur. ve camın üst kısmında biriken bir miktar su aşağıya doğru akmaya başlar. bu özellik aktif ise sileceğiniz birkaç saniye sonra 1 defa daha siler ve durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aselimden

quote:

camlara su püskürttüğün de silecek birkaç defa çalışır ve durur. ve camın üst kısmında biriken bir miktar su aşağıya doğru akmaya başlar. bu özellik aktif ise sileceğiniz birkaç saniye sonra 1 defa daha siler ve durur.

Alıntıları Göster
    çok iyiymiş o zaman

• quote:

çok iyiymiş o zaman
    dönüşlerde sis farının yanmasını 2008 caddy de yapılabilir mi ?
  • doganays D kullanıcısına yanıt
    yapmışlığımız yok ama araca bağlanıp denemek lazım. sislerin aracın orjinal ekipmanı ve sisteme tanıtılmış olması gerekiyor. ama nette bir araştırmak lazım deneyen arkadaşlar vardır.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    arkdaşlar bu vag com bağlama yeri nerde bende artık kodlama yapacam inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: prens3370

direksiyon alt kısmındaki gri plastik kapağı torpido gözü gibi aşağıya doğru çekerek aç. eflatun soketi göreceksin.
    değişiklik yapmadan önce mutlaka yedek almanı tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

direksiyon alt kısmındaki gri plastik kapağı torpido gözü gibi aşağıya doğru çekerek aç. eflatun soketi göreceksin.
    değişiklik yapmadan önce mutlaka yedek almanı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Yedek nasıl alacam yardımcı olurmusun
  • quote:

Yedek nasıl alacam yardımcı olurmusun

araca bağlandığında AUTO SCAN kısmını kullanarak otomatik tarama yaptıracaksın. işlem sonunda kaydetme uyarısı alacaksın o uyarıyı kabul et. kaydetme klasörünü seçersin o kadar.

eğer ilk kez yapacaksan mutlaka bilen biri ile yapmalısın. hem risk almamış olursun, hemde senin için tecrübe olur.

korkutmak istemem ama, eğer işler karışırsa, maalesef fabrika ayarlarına dönmek gibi bir seçenek yok.
  • aselimden kullanıcısına yanıt
    teşekür ederim çevremde bilen biri yok inşallah yapmaya çalışacam
  • Vag com kadrandan selamlama yapilabilirmi arti yağmur sensörü ve ışık sensörü takilirmi arac trendli modeli
  • quote:

Vag com kadrandan selamlama yapilabilirmi arti yağmur sensörü ve ışık sensörü takilirmi arac trendli modeli
    2013 model ve üzeri olanlarda oluyormuş benimki 2011 oldugu için selamlama olmuyor.
    far ve yağmur sensörü takmak mümkün ama biraz masraflı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aselimden -- 5 Aralık 2014; 14:29:49 >
  • quote:

selamlama olmuyor.
    far ve yağmur sensörü takmak mümkün ama biraz masraflı.

2004 boralarda oluyor 2012 caddy de olmuyor ilginç çok teşekkür ederim bilgi için
  • Selamlamayi ben de çok istemiştim ama hayal kırıklığına uğradım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.