Şimdi Ara

CADDY VAG-COM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
4
Favori
11.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu vag-com cihazı olmadan bu işler olmuyor heralde, araç menüsünden yapılamıyor bunlar dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcyhnardc

Bu vag-com cihazı olmadan bu işler olmuyor heralde, araç menüsünden yapılamıyor bunlar dimi ?

Maalesef araç menüsünden olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce kadran selamlama ve hareket etmesi halinde kapılarda aktif edildi

http://forum.donanimhaber.com/m_91517805/tm.htm
  • Merhaba arkadaşlar aracımı sattığım için. vcds 11.11.03 wag-com cihazımı satmak istiyorum bilginiz olsun. en son kasa vw araçlarına kadar bağlanabilirsiniz. çok fazla kullanma şansım olmadı

son derece temiz ve sorunsuz bir cihazdır, sıfırdan farkı yoktur. içiniz rahat olsun.

kullanım konusunda yardımcı olurum. fiyat 150 tl

ilgilenen arkadaşlar yavuzdeniz@hotmail.com ulaşabilirler.

bir arkadaş bana siteden ulaşmış ama kendisi ile ilgili bilgi yazmadığından cevap ulaştıramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aselimden -- 25 Mayıs 2014; 22:27:16 >
  • Aracımda ön arka silecek ağlaması ve gündüz farlarının menüden açılıp kapanmasını istiyorum.Hadi silecek ağlaması neyse de gündüz farlarının istenildiğinde açılıp kapanması mutlaka lazım.Akü ve alternatöre sürekli yük vermek anlamsız.Havanın karardığı anlarda ya auto devreye girer ya da kendimiz açarız.

• melih9003 M kullanıcısına yanıt
    Gündüz farı dediğiniz ampul kaç w çekiyor ki toplamda. Radyo bile daha fazla enerji kullanıyordur

• Ampul , elektrik motoru, bobinler gibi aksamlar elektriği direkt kullandıklarından daima elektronik sistemlerden daha çok akım çekerler.Örnek ampulleri açık kalan aracın aküsü radyosu açık kalana göre daha çabuk biter.Ayrıca sürekli kullanılan bir sistemde hatlarda yıpranır.Gündüz farlarının yağmur sis gibi hava şartları ve uzun yollar dışında normal şartlarda şehir içinde işe yaradığına inanmıyorum.

• aselimden kullanıcısına yanıt
    Nerede nasıl yaptıracağız bunları kaça mal olur bize ? Yardımcı olablirseniz sevinirim.
  • Merhaba

Bazı arkadaşlar Kodlama işlemleri ile ilgili bana mesaj
    göndermişler.

Ben gebzedeyim gelebilirseniz mümkün olan ne varsa yaparım.

• abi benim caddy 1.6 trendline 2012 wag com kablom var ve son sürüm 12.12.0 ama kadran selmalamadaa hata veriyor error hatası alıyorum araba 2012 nin 11 inci ayında çıktı uzun kodlama ile falanmı yaptınız ?? 2012 lere yapılabildigini duymuştum

1) 17-instuments 2)adaptation 3)indicator celabration u secip do it diyecektim ama hata verdi varmı başka yoluu ?
  • Doğru yapmışsın. Demekki desteklemiyor.

• aselimden kullanıcısına yanıt
    MERHABA BENDE DARICADA İSTASYONDA OTURUYORUM.ARACIMI 1 AY ÖNCE ALDIM.KODLAMA OLAYINDA ARAÇ GARANTİSİ İLE İLGİLİ SIKINTI OLURMU ACABA

• Herhangibir sökme takma olmadiğı için bozmuyor

• Ankarada 2015 caddy team aracıma özellik açma konusunda yardımcı olabilecek varmıdır? Burada bulduklarım saçma sapan ücretler istiyorlar.
  • Arkadaşlar wag-com cihazı satılmıştır ilginize teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.