Şimdi Ara

caddy kalkış problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 1.9 2008 model caddy sahibiyim. şöyle bir problemim var ki arabadan soğudum artık, belki benden kaynaklıdır ama bunu sadece ben değil çok kişi daha tekrarladı. her neyse sorun şu ki araba kalkarken stop ediyor. yani gaz versek tam kavramadan verince balatayı yakıyor, veya az versek küt diye duruyor. arabanın yarım debriyaj modu yok ancak bir iki ayda alıştık arabaya fakat yeni binen herkes stop ettiriyor. sorun nerde olabilir. siz de yaşadınız mı hiç böyle birşey? yardımlarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: redblooda

merhaba arkadaşlar 1.9 2008 model caddy sahibiyim. şöyle bir problemim var ki arabadan soğudum artık, belki benden kaynaklıdır ama bunu sadece ben değil çok kişi daha tekrarladı. her neyse sorun şu ki araba kalkarken stop ediyor. yani gaz versek tam kavramadan verince balatayı yakıyor, veya az versek küt diye duruyor. arabanın yarım debriyaj modu yok ancak bir iki ayda alıştık arabaya fakat yeni binen herkes stop ettiriyor. sorun nerde olabilir. siz de yaşadınız mı hiç böyle birşey? yardımlarınız için teşekkürler.

aracın torku fazla olduğu için tam kavrama nooktasında birden ayağını çekiyolar acemiler ve araçta küüütt diye stp ediyo.
    benim araçtada ilk binen çok kişi stıop ettirdi hatta babam bile ışıklarda stop ettiriyo bazen, debriyajı iyi ayarlayınız.
    gaz ayarını iyi yapın yaklaşık 2000 devirde gaz vererek kalkın ve ayağınızı debriyajda fazla tutmadan çekin.

• quote:

merhaba arkadaşlar 1.9 2008 model caddy sahibiyim. şöyle bir problemim var ki arabadan soğudum artık, belki benden kaynaklıdır ama bunu sadece ben değil çok kişi daha tekrarladı. her neyse sorun şu ki araba kalkarken stop ediyor. yani gaz versek tam kavramadan verince balatayı yakıyor, veya az versek küt diye duruyor. arabanın yarım debriyaj modu yok ancak bir iki ayda alıştık arabaya fakat yeni binen herkes stop ettiriyor. sorun nerde olabilir. siz de yaşadınız mı hiç böyle birşey? yardımlarınız için teşekkürler.

yeni caddy almamın nedenlerinden birisidir bu durum. hele yokuşta kaldırırken işkence gibi
  • quote:

bednede bu sorun doblo dan inip transporter a bindiğimde oluyor doblo çok erken transporter çok geç kavrıyo fakat trasnporter ın geç kavraması daha iyi bence alışınca problem yok
  • Birazda arabaya acemilik şöförlük demiyorum arabaya alışamama bende de 2007 caddy var düz yerde gaza basmadan ağır ağır debriyajdan çekince araba gidiyor alışamıyor ilk kullananlar araba sürmeyi caddyde öğrenemzsin ama Caddy iyi Caddy
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.