Şimdi Ara

Caddy Combi 1.6 TDI ile ilgili bilgi paylaşımı (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
819
Cevap
3
Favori
198.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Toprağım İlker Yıldız geçtiğimiz hafta Ankara Doğuş oto da 1.6 Comfortline Caddy ile test sürüşü yaptım.Araç oldukça iyi.Aracın çekmediğini söyleyenler ne ile mukayese ediyor bilmiyorum.1.6 motor yaklaşık 1.5 ton aracı daha nasıl götürecek ki?Bence bu araç alınır.Hafta sonu da bir piyasa mukayesesi için araba pazarına gittim.Neredeyse sıfır sayılacak Connect lerin yüzüne bakan yok.Caddy sayısı da azdı.2007 lerin fiyatı 27.000 29.000 aralığında.Fazla değer dekaybetmemiş.Bana Caddy yolu göründü.Şimdi sıra bütçemi ayarlamada.1.6 Comfortline bana yeterli aile aracı olarak kullanacağım.Şu an fiyat 49.000 TL.Test ettiğim araçta şeker beyazıydı çok hoşuma gitti.Rahatlığı sessizliği ataklığı resmen binek otomobil.Eğer satın alabilirsem ilk defa VW sahibi olacağım.Biraz sabretmem lazım.Hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih9003

Sayın Toprağım İlker Yıldız geçtiğimiz hafta Ankara Doğuş oto da 1.6 Comfortline Caddy ile test sürüşü yaptım.Araç oldukça iyi.Aracın çekmediğini söyleyenler ne ile mukayese ediyor bilmiyorum.1.6 motor yaklaşık 1.5 ton aracı daha nasıl götürecek ki?Bence bu araç alınır.Hafta sonu da bir piyasa mukayesesi için araba pazarına gittim.Neredeyse sıfır sayılacak Connect lerin yüzüne bakan yok.Caddy sayısı da azdı.2007 lerin fiyatı 27.000 29.000 aralığında.Fazla değer dekaybetmemiş.Bana Caddy yolu göründü.Şimdi sıra bütçemi ayarlamada.1.6 Comfortline bana yeterli aile aracı olarak kullanacağım.Şu an fiyat 49.000 TL.Test ettiğim araçta şeker beyazıydı çok hoşuma gitti.Rahatlığı sessizliği ataklığı resmen binek otomobil.Eğer satın alabilirsem ilk defa VW sahibi olacağım.Biraz sabretmem lazım.Hayırlısı.

Toprağımm ilk defa kullanmışsın aracı anladığım kadarıyla ki hayran kalmışsın :)) tabi ki konforuna
    donanım ve sessizliğine kim hayran kalmaz ki :)) ama performansından ben memnun değilim açıkcası
    çünkü ben 5 sene 1.9 TDI kullandım ona alıştım iyice şimdi bu istediğim anda atakkk yapmadığı için
    performansta biraz düşüklük hissediyorum ama dediğin gibi 1,5 tonluk bir ara 1.6 motor ancak bu kadar
    taşıyabilir saygılar sevgiler hörmetler, memlekette ER MOTOR var onlardan da alabilirsin daha çabuk
    araç teslimati yapıyolar yardımcı olurum.

• 2011 model 1.6 Comfortline Caddymin 30000 bakımını 20591km.deyken bu gün yaptırdım 550 lira tuttu sizlerinkiyle nasıl ,servisker arası bakım ücretlerinde fark oluyormu
  • istanbulda oturuyorum 2012 caddy var.trafik sigortasını kaça yaptırdınız acaba
  • Merhaba Arkadaşlar, 2011 model 1,6 Trendline aracım var. Buna hız sabitleyici taktıran var mı? Nerede ve nasıl? Takan servis var mı? Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler, saygılar.
  • selam arkadaşlar ben balıkesirdeyim 2011 conf. cady var 14 gün önce aracımın garantisi bitti bitime 1 gün kala sağ arka camdan su giriyor diye garantiden değişmesi için mücadele verdeim ve kazandım garantiye soktular pazartesi çağarıp takacaklardı.gittim denetim varmış doğuş ve iso denetliyormuş çarşambaya kaldı. oradayken bir baktım sol kapı üzerindeki elle açılıp kapanan merkezi kilit kitliyor ama açmıyor. tabi sinir oldum.alete soktum arızalı cıktı.5 dakika sonra çalıştı garantiye sokarmıyız diye çabaladım ama garanti olmaz (iyi niyete sokarız) dediler yani malzemenin yüzde 70 karşılıyor yüzde 30 bana ödetiyor. artı işcilik 50-60 tl dediler.şu an kah çalışıyor kah çalışmıyor değiştirmeden malzemeyi verirlermi.bide önce 283 lira parçaya fiyat çıkardılar sonra orada çalışan alete bağlayan ustayı buldum zizin tamamen değişmiyecek falan dedi 100tl çıkardı yani karman çorman oldu .fiyat işcilik ve parça her serviste aynımıdır

• ARKADAŞLAR,
    2011 MODEL ARACIMIN 30000 BAKIMI GELDİ.
    İNTERNETTE ÇOK ARADIM AMA BULAMADIM.
    30000 BAKIMINDA NELER DEĞİŞİYOR,HANGİ YAĞ KULLANILIYOR.BAKIMA GİDEN ARKADAŞLAR BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM.
    SERVİSE GİTMEK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ BAYAĞI BİR TUZLU FİYAT VERİYORLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MYTHDIVER -- 4 Mart 2013; 13:24:23 >
  • arkadaşlar caddy cross hakkında bilginiz varmı..bence mükemmel olmuş..üstünde 17 jant takılmış..
     Caddy Combi 1.6 TDI ile ilgili bilgi paylaşımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYTHDIVER

ARKADAŞLAR,
    2011 MODEL ARACIMIN 30000 BAKIMI GELDİ.
    İNTERNETTE ÇOK ARADIM AMA BULAMADIM.
    30000 BAKIMINDA NELER DEĞİŞİYOR,HANGİ YAĞ KULLANILIYOR.BAKIMA GİDEN ARKADAŞLAR BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM.
    SERVİSE GİTMEK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ BAYAĞI BİR TUZLU FİYAT VERİYORLAR.

30000km bakımı için 630tl ödedik faturaya hiç bakmadım.
  • nturken N kullanıcısına yanıt
    hangi şehirdesin bilemiyorum ama istanbulda ender elektronik bu konularda uzman. hız sabitleyici için 500 tl fiyat verdiler. ben başka bir iş için gittim gerçekten çok profesyonel çalışıyorlar.
  • Ozan Artun O kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar 2014 cadyy comfortline manuel kullanıcıları YARDIM araba sabahları yada bir yere gidip 2-3 saat bekledikten sonra ilk çalışmada düzensiz çalışıyor
    Bazende 1.vitesde ilk ilerleme anında araba tekliyor gibi gazı kesip tekrar gaz veriyor ve sonra düzeliyor. Bu arızayı bulabilen yada yaptırabilenler . lütfen haberdar
    edin. servis bir şey bulamıyor . daha doğrusu servise gitdiğimde bu zıkkım araba bu arızyı yapmıyor. dolayısıyla serviste bi halt karıştıramıyor..YARDIMMM..
  • Yakıt sorunu.TP den yakıt almaya başladığımdan beri bu sorun kalmadı.Opet ten alırken aynı sıkıntıyı yaşamıştım.Benim aracım da 2014 Comfortline.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanki güncel Kasa Caddy'nin Yıllık vergisi ne kadardır ? Birde Ankara trafiğinde kızılay gibi yerlere girmesi yasakmış bu gerçekten sıkıntı oluyormu? B.b.'sinden izin almak gerekirse ne koşul istiyorlar ? cevaplarsanız size minnettar olacağım teşekkürler....
  • Selam.. 1.6 lar son viteste 90 km sabit hızda kaç devirle gidiyor? Mümkünse foto koyabilirmisiniz?

2011 trendline manuel
    1750 devir ile 90 ile gidiyor
    http://i.hizliresim.com/dn3z2D.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresGTi -- 11 Şubat 2015; 0:14:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresGTi

2011 trendline manuel
    1750 devir ile 90 ile gidiyor
    http://i.hizliresim.com/dn3z2D.jpg

Teşekkürler 2.0la aynı demekki

videoda var ama ekleyemedim uzun yokuş yukarı 85- 93 arası hızda yakıt ve devir denemiştim bende
  • 2014 1.6 TDİ comfortline manuel aracımın 30bin bakımını yaptıracam serviste.
    tahmini ne kadar tutar bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlito_e

2014 1.6 TDİ comfortline manuel aracımın 30bin bakımını yaptıracam serviste.
    tahmini ne kadar tutar bilginiz var mı?

masallah iyi binmişsiniz.bizimkisi daha 5000 de.2014.
  • Merhaba,

Caddy 1.6 tdi motorların triger değişimi hakkında bilgisi olan var mı? Servisten alınan yanıt 210.000 km idi.
    sonra 180 bin, şimdi de 120 bin diye söyleniyor...
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.