Şimdi Ara

Cabal Mobile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun kore sunucusunda insanlar vpn ile oynayabiliyor ben oyunu açmaya çalıştığımda çalışmayı durdurdu hatası veriyor hiç açılmadan varmı oyunu oynayan bu sorunu yaşayıp aşmış olan biri ?

• Benimde ilgimi çekti eu'ya gelse de yıllar sonra oynasak.
  • 4Revenge kullanıcısına yanıt
    hala bir gelişme yok ama oyun mobile uyarlanmış ilk düzgün oyun olacak çünkü pc veriyonunun bire bir aynısı gibi bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

hala bir gelişme yok ama oyun mobile uyarlanmış ilk düzgün oyun olacak çünkü pc veriyonunun bire bir aynısı gibi bişey
    Evet videolarını izleyince bende bu kanıya vardım, çok iyi uyarlama olmuşa benziyor. Özelikle episode 1'den başlatırlarsa tadından yenmez. Yalnız bir kaç gün önce bir arkadaşın charı ile normal cabala şöyle bir dolanmak için giriş yaptım Eu sunucusunda her kanal full çekiyor. Burada ki oyuncuları kaybetmemek için umarım bir kaç yıl geç getirmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Revenge

Evet videolarını izleyince bende bu kanıya vardım, çok iyi uyarlama olmuşa benziyor. Özelikle episode 1'den başlatırlarsa tadından yenmez. Yalnız bir kaç gün önce bir arkadaşın charı ile normal cabala şöyle bir dolanmak için giriş yaptım Eu sunucusunda her kanal full çekiyor. Burada ki oyuncuları kaybetmemek için umarım bir kaç yıl geç getirmezler.

Alıntıları Göster
    Cabal Mobil farklı bir sunucu olmayacak. Yani kendi karakterinize Mobilden giriş yapabileceksiniz. Bu yüzden oyuncu kaybı yaşanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tala Valkov

Cabal Mobil farklı bir sunucu olmayacak. Yani kendi karakterinize Mobilden giriş yapabileceksiniz. Bu yüzden oyuncu kaybı yaşanmaz.

Alıntıları Göster
    bu bilgiyi nereden edindiniz ? pek olası gelmedi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

bu bilgiyi nereden edindiniz ? pek olası gelmedi bana

Alıntıları Göster
    mr wormy
  • Tala Valkov T kullanıcısına yanıt
    Öyle olursa eski oyuncular için güzel olur. Fakat o şekilde olursa yeni oyuncular için yeni sunucu açarlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.