Şimdi Ara

CabaL Acc ile Pre Ko acc takası!(Ko acc benden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuanda cabaLa giren acc ile Preminum Valkyry set ve 2500 ko cashli acc takası yapıorum eğer bana şuan cabala giren acc bulursanız bu ko accsi ile takas yapabiliriz..

Sadece Valkyrie set + pre acc + 2500 ko cash = 100 ytl civarı edio o yüzden lütfen gereksiz yorumlar yapmıyalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkodamus -- 19 Haziran 2007; 7:10:19 >

• Ne gereği varki oyun 20 saat sonra açılcak zaten açıverirsin 1 tane nick ( bu arada bilmiorum üyelik alımınıda açıcaklarmı? )
  • açıcaklar die biliorumda ben dayanamıcam patlama noktasındayım (Çaktırma aslında yeni aklıma geldi ko acclerimi takasetmek =) ) de ztn oynamıorum hem bi yararı olsun birine 25 gün pre var charda :)
  • bende acc var aslında ama ko acc a değermi bilmiyorum
  • arkadaşlar bu konu ile ilgilenen yokmu şurda kaç saat kaldı ama dayanamıorum :( yeni uyandım ztn
  • KO cularun hucümu başladı demek he... Cabalın önü hayır olsun artık ne dielim.
  • kocumu =) 3 gün oynadım sadece ko oda benm ufaklık istedi die =) kocu die yaptığın hakaret resmen =) Final Fantasy XI oynuorum ben kie eminim senden çok online oyun hayatım vardır senden çok uslub adab biliorumdur laflarına dikkat et
  • quote:

Orjinalden alıntı: home_sweet_chaos

KO cularun hucümu başladı demek he... Cabalın önü hayır olsun artık ne dielim.

bizim oyunda dilencilik yapanlara tanimadiği kiişilere aga fln dienlere karşiiz okeyto senin başka işin yokmu cabala mi takildin
  • sıkıldım ama ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkodamus -- 20 Haziran 2007; 5:22:46 >
  • konu yenileme =) yukarı taşıyalım da görünsün
  • aLLahım ya kardes anLamıyor musun bügün üyeLik aLımı acıLır anca sen aLsan biLe gire biLecen mi sanıyorsun üyeLik aLımı acıLana kadar CLOSED BETA !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.