Şimdi Ara

Cabal 2 Kasma Problemi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya oyun uyuz edici şekilde kasıyor. FPS en düşükte 30-40, en yüksekte 20-40 arası. Cabal dışında bi kaç yeni oyunda da kasma oldu ama böylesi hiç olmadı Sorduğum bir kaç kişi hiç kasma olmadığını söylediler. Yokmu bunu düzeltmenin bir yolu yapabileceğim bir şey?

Sistemim;

AMD FX 8350 işlemci
    R9 270 DC2 ekran
    2x4 RAM
    21inc asus monitör.(monitörü yazmamın sebebi; ekran kartı monitöre yetişemiyormu acaba. buda aklıma takıldı.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum şu an zaten herkes aynı konudan dert yanıyor, oyunda optimizasyon problemi var sanırım az sabret düzeltirler muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gm'in fps problemlemiyle ilgili tickete cevabı
    answered by: Game Master Spectre
    Greetings!

Thank you for using ESTsoft Game's Customer Support.

At the moment we are experiencing issues with frame rate and connections being stable. We are aware of the low frame rate issue and have forwarded the information to the developers to look into.

For now, we suggest lowering your settings until you find a combination that gives you the frame rate that is comfortable for you. When we resolve this issue, we will alert the community about the update.

Thank you for your feedback and have a nice day.

Best Regards,
    Game Master Spectre

özet : biz düzeltene kadar düşük grafik ayarlarıyla oynayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 7 Temmuz 2015; 3:41:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katakulate

gm'in fps problemlemiyle ilgili tickete cevabı
    answered by: Game Master Spectre
    Greetings!

Thank you for using ESTsoft Game's Customer Support.

At the moment we are experiencing issues with frame rate and connections being stable. We are aware of the low frame rate issue and have forwarded the information to the developers to look into.

For now, we suggest lowering your settings until you find a combination that gives you the frame rate that is comfortable for you. When we resolve this issue, we will alert the community about the update.

Thank you for your feedback and have a nice day.

Best Regards,
    Game Master Spectre

quote:

• İşlemcim Amd Fx 6300
    ekran kartı r9 270x sapphire
    grafikler full 60 fps kasmıyor bende 2x4gb ram
  • emc2xy kullanıcısına yanıt
    Driverini güncelle benimde pc böyle hatta işlemci fx 6300 yani ama bende 60 -65 fps kasmıyor
  • he canim he sizin gibiler pc sine 4k 3d oyun bile kasmaz. nasi yaptin anlatsana biraz??
  • 1. 4k Monitörüm yok 2. ayarları ellemedim hiç en düşük 50 fps alıyor
  • GTX 580 + Pentium G3258 3.8GHz'deki sistemimde en son ayar 1920x1080'de 60-75 fps ile oynuyorum ekranı 2560x1440'a aldığımda son ayarlarda 50-60fps alıyorum
    NOT: tarihi gördüm şimdi böyle bir düşük fps sorunu yaşanmıyor galiba
  • Arkadaşlar öncelikle optimizasyon sorununa çare falan bulacaklarını sanmıyorum.

İlk olarak kore sunucusunda oynuyordum ben grafikleri çok daha iyiken na sunucusunda grafiklerinden kısmışlardı ki yine problemliydi.
    Çözeceğiz diyorlarsa grafiklerle dahada oynayacaklar demektir tabi bu sizin seçiminiz fakat ben önermiyorum kimseye cabal 2 oynamasını.
    Cabal 2yi bıraktıktan sonra herhangi kasmayan bir oyunda ne demek istediğimi anlarsınız arada çok fark var. Bildiğiniz o kasma problemi ile can çekişiyorsunuz (çekiyordum).
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasircivan91

GTX 580 + Pentium G3258 3.8GHz'deki sistemimde en son ayar 1920x1080'de 60-75 fps ile oynuyorum ekranı 2560x1440'a aldığımda son ayarlarda 50-60fps alıyorum
    NOT: tarihi gördüm şimdi böyle bir düşük fps sorunu yaşanmıyor galiba

Betası sıkıntılıydı ama son haline bakmak lazım iyileştirmişlerdir elbet.
  • 50 lvl patch öncesi optimizasyon sorunları bayağı giderildi. Hala kasma problemi yaşayanlar için Razor Cortex programını öneririm 10-15 fps arttırıyor oyunu bu programdan çalıştırınca. Ancak bazı dglerde halen problemler var aşırı mob toplanınca 20+ fps 0 a kadar inebiliyor hareketsiz kalabiliyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.