Şimdi Ara

***C6/N97 FİRMWARE 5800/5530 İNDİR RESİMLİ , VİDEO ANLATIM KURULUM *** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
1
Favori
63.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cwr

Arkadaşlar Facebook Widget dışında başka işe yarar ne widgetler var bilen var mı ?

SMS ve çağrıları ekrana bildiren widget var nokia beta labsta onu kurabilirsiniz. süper bişey iphone gibi baloncuk geliyo sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aang67

quote:

Orijinalden alıntı: GsliKahraman

Tamam ustam siz kendiniz upladınız buraya aynı dosyayı kendinizde kurmuşsunuzdur o yüzden biliyorsunuzdur.

Kendi düzenlediğim birşeyi test etmeden asla paylaşmam

Tamam sizlere güvenim sonsuz teşekkürler 5800 ı alacam 1 hafta kullanacağım normal halde belkide dayanamam o kadar.Aradaki farkları anlayabilmek için ama bir hafta sürmez belkide 3 gün filan :D

Sonra bekle beni c6800 :D

Facebook widgeti filan indir-dim herşeyi hazır edeceğim.
    Sadece yüklemek kalacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: néophron

quote:

Arkadaşlar Facebook Widget dışında başka işe yarar ne widgetler var bilen var mı ?

SMS ve çağrıları ekrana bildiren widget var nokia beta labsta onu kurabilirsiniz. süper bişey iphone gibi baloncuk geliyo sanırım.

Teşekkür ederim hemen bakıyorum yükleyebilirsem SS koyarım

• bende 3g internet çalışmıyor neden olabilir. sınırsız net üyesiyim. hattım vodafone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMIGOD -- 23 Ağustos 2010; 22:21:45 >
  • quote:

quote:

quote:

Nokia Notifications - Manage call, message, and calendar notifications

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=24144.0

***C6/N97 FİRMWARE  5800/5530 İNDİR RESİMLİ , VİDEO ANLATIM KURULUM ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halisakal -- 23 Ağustos 2010; 22:24:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nokia Notifications - Manage call, message, and calendar notifications

http://forum.dailymobile.se/index.php?topic=24144.0

teşekkür ederim.İndirdim deniyecem birazdan

• Peki hava durumu widgeti yok mu .. Bunun..
  • Beyler Ovi Store uygulaması çalışmıyor bende. Yenisini indirip kurdum, değişen birşey yok. Sizde durum nedir?
  • Gelen aramaları ve mesajları bildiren widget de çalıştı

• @Haddat;

Arkadaşlar hava durumu bile ekledim widget olarak

widgetlerde sorun yok tamam.
  • ya arkadaşlar bişey sorucam.. bu sürümde rehberden mesela "favorilere ekle" tuşuna bastıktan sonra o kişi rehberden kalkıyor. yani tekrar rehbere girince o kişi listede göremiosun. favroileri sonra nerden görebiliyoruz tekrar? kurcaladım kurcaladım bulamadım gerçekten.. ana ekrandaki kısayoldan demeyin kastım o değil benim.

ayrıca 2 kere denememe rağmen rehber kısayolu bende çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andruil -- 23 Ağustos 2010; 22:43:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andruil

ya arkadaşlar bişey sorucam.. bu sürümde rehberden mesela "favorilere ekle" tuşuna bastıktan sonra o kişi rehberden kalkıyor. yani tekrar rehbere girince o kişi listede göremiosun. favroileri sonra nerden görebiliyoruz tekrar? kurcaladım kurcaladım bulamadım gerçekten.. ana ekrandaki kısayoldan demeyin kastım o değil benim.

hard reset atınca sorun düzeliyo arkadaşlar. *#7670#
  • Ben hard format attım telefona ondan sonra kurdum cfw'yi böyle daha stabil sanırsam
  • quote:

ya arkadaşlar bişey sorucam.. bu sürümde rehberden mesela "favorilere ekle" tuşuna bastıktan sonra o kişi rehberden kalkıyor. yani tekrar rehbere girince o kişi listede göremiosun. favroileri sonra nerden görebiliyoruz tekrar? kurcaladım kurcaladım bulamadım gerçekten.. ana ekrandaki kısayoldan demeyin kastım o değil benim.

rehberini hafıza kartına kopyala sonrada telefona format at. sonra rehberi hafıza kartından telefona at oviden alma.
    ozaman calısıyor ben öle yaptım calıstı
  • @néophron
    @cwr

Rica etsem gelen aramaları ve mesajları gösteren widgetın linkini verebilirmisiniz? Dailymobile üyelik istiyor linki indirmek için...
  • quote:

quote:

hard reset atınca sorun düzeliyo arkadaşlar. *#7670#

O hard reset değil soft format -
    hard format tel kapalıyken yapılır.

quote:

Ben hard format attım telefona ondan sonra kurdum cfw'yi böyle daha stabil sanırsam

Nasıl yani eski 5800 yazılımına mı attınız hard formatı yoksa kurduktan sonra c6 ya mı
    Siz c6 yazılımına format vs attınız mı_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HTrmn -- 23 Ağustos 2010; 22:55:39 >

• Türkçeleştirilmiş tam paket:
    http://hotfile.com/dl/64133434/6478108/Nokia.5800.C6.Surumu.rar.html

Direkt jaf ya da phoenix ile kurmaya bakıyor.
  • @baxı

Konuyu toparlaman güzel olmuş eline sağlık.

Kaç saattir arıyorum 3tane widget bulabildim :) hep siteler üyelik istiyor, ilk sayfada widgetlarada yer verirsen yararlı olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandorria -- 23 Ağustos 2010; 23:02:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandorria
    @néophron
    @cwr

Rica etsem gelen aramaları ve mesajları gösteren widgetın linkini verebilirmisiniz? Dailymobile üyelik istiyor linki indirmek için...

hocam pc basinda degilim kbakmayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: pandorria

@baxı

Konuyu toparlaman güzel olmuş eline sağlık.

Kaç saattir arıyorum 3tane widget bulabildim :) hep siteler üyelik istiyor, ilk sayfada widgetlarada yer verirsen yararlı olacaktır...

Bulabildiklerini paylaşırmısın? Ben sadece bildirim widget'ını bulabildim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.