Şimdi Ara

***C6/N97 FİRMWARE 5800/5530 İNDİR RESİMLİ , VİDEO ANLATIM KURULUM *** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
1
Favori
63.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: f@tih

@baxi kardeşim ,ellerine sağlık.konuyu toparlamaya çalışıyorsun ve güzel oluyor.
    Sadece bir öneri olarak ; konu başlığına Kurulum-özellikler v.s gibi ekleme yapsan,arkadaşlar aradıklarına daha kolay ulaşabilirler
    Öneri bâbında ok

Son olarak bu sekılde yaptım ama nasıl ıyımıdır ? varmı eklenmesı gereken bıse

bu arada fatih arkadasım senın resımlı anlatımı burada kullandım ama umarım sakıncası yoktur ?
    Emeği olanların en alta ımzalarını attım ama
  • MCU,PPM VE APE variantı kontrol et hepsini doğru yere koyup koymadığını.Birde Factory Set i kaldır öyle dene.
  • arkadaslar w7 64bit de ne yaptiysam olmadi. uyumlu degil diyip duruyo milim ilerleyemedim. antivirusu ovi suiti komple sildim ama olmadi. ne yapmali.
  • Telefon açıksa kapayın. JAF'ı da komple kapayın. Sonra tekrardan flaşlama işlemini yapın.
  • Telefon açıktı kapadım arkadaşlar ondanmış sanırım . Yalnız flash'a bastım uarı vedi tamam dedim biraz bekledi sonra WARNING WARNING CRT Backup not complete falan öyle bişey dedi yine de evete bastım durdu durdu telefon bulunamadı dedi kafayı yicem telefon cortlamadı umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Telefon açıktı kapadım arkadaşlar ondanmış sanırım . Yalnız flash'a bastım uarı vedi tamam dedim biraz bekledi sonra WARNING WARNING CRT Backup not complete falan öyle bişey dedi yine de evete bastım durdu durdu telefon bulunamadı dedi kafayı yicem telefon cortlamadı umarım

Telefonu tekrardan kapayıp açın. JAF'tanda çıkın. Kabloyu da çıkarıp takın. Olması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aang67 -- 23 Ağustos 2010; 20:46:07 >
  • CRT 308 seçili olunca o tarzda bir hata veriyordu.Resimde seçili gözükmüyor.Bence jafı falan kaldır ve konuyu dikkatlice okuyarak tekrar yap hepsini.Atladığın çok yer olmuş

@Sombre06 xp uyumluluk modu seçilimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mèrt -- 23 Ağustos 2010; 20:49:26 >
  •  ***C6/N97 FİRMWARE  5800/5530 İNDİR RESİMLİ , VİDEO ANLATIM KURULUM ***

Olmuş mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mèrt

CRT 308 seçili olunca o tarzda bir hata veriyordu.Resimde seçili gözükmüyor.Bence jafı falan kaldır ve konuyu dikkatlice okuyarak tekrar yap hepsini.Atladığın çok yer olmuş

Yok banada olmuştu bir üst mesajda dediklerimi yapınca düzelmişti. Hatalar ve çözümleriyle aram pek iyi değil. Çünkü neredeyse hiç hatayla karşılaşmıyorum
  • Arkadaşlar kurdum harika olmuş çok hızlı gerçekten

Birisi rehber kısayolları çalışmıyor diyordu bende gayet iyi çalışıyor ana ekrana 4 tane arkaşımı atadım üstüne tıklayınca da ek pencerede arama sesli mesaj falan geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwr -- 23 Ağustos 2010; 21:03:05 >
  • cwr olmus ıste done hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

***C6/N97 FİRMWARE  5800/5530 İNDİR RESİMLİ , VİDEO ANLATIM KURULUM ***

Olmuş mu

Sanırım olmuş

Modlu olanımı yükledin yoksa ilk çıkan orjinalimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HTrmn -- 23 Ağustos 2010; 21:07:41 >
  • rehber kısayolları çalışmıyor düzeltmenin bir yolu varmı??
  • arkadaşlar bu firwareyi kurdum fakat tema efekti yokmu varda bendemi çalışmıyor anlamadım varmı bi bilginiz? onun haricinde herşeyi güzel çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

rehber kısayolları çalışmıyor düzeltmenin bir yolu varmı??

Üstte yazdığım gibi bende sorunsuz çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: splash20

arkadaşlar bu firwareyi kurdum fakat tema efekti yokmu varda bendemi çalışmıyor anlamadım varmı bi bilginiz? onun haricinde herşeyi güzel çalışıyor

Modifiye edilmiş olanı yüklemelesiniz Yoksa böyle kalacak.
  • beyler beyler beyler......
    Simdi konuya bakiyorum ingilizce versiyonu bilmem turkce ama eklenmemis versiyonu falan yazilmis forumda bu isi daha once yapmis en fazla onbes kisi vardir sadece bu arkadaslar anlatilanlari yapabilir.
    Simdi gelgelelim ben gibi ilk defa hack yapacak cogunlugu dusunun
    Bize deyin ki,
    Su dosyayi indirin suraya atin jaf emulatoru bilmem acin sunu secin sonra sunu isaretleyin falan diye bide resimli olmasi cok onemli sitesi olan arkadaslara rica ediyoruz inanin ben su an cogunluk adina konusuyorum.....
  • Tema Efektini temalardan açık yapdıysanız halen olmuyosa modifiyeliyi kurcaksınız demekdir.
  • Bazı arkadaşlar rehber kısayolları çalışmıyo demiş eğer dediğiniz şey buysa bende çalışıyor buyrun kendi telimden SS aldım 1.rehber kısayoluna resimli ekledim kartvizitimi:

***C6/N97 FİRMWARE  5800/5530 İNDİR RESİMLİ , VİDEO ANLATIM KURULUM ***
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aang67

quote:

Orijinalden alıntı: splash20

arkadaşlar bu firwareyi kurdum fakat tema efekti yokmu varda bendemi çalışmıyor anlamadım varmı bi bilginiz? onun haricinde herşeyi güzel çalışıyor

Modifiye edilmiş olanı yüklemelesiniz Yoksa böyle kalacak.

saol hocam görmemişim modfiyeli versiyonu onu yüklicem saolasın..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.