Şimdi Ara

C2 vs iAudio9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kaliteli müzik dinlemek istiyorum ve öğrendiğim kadarıyla .flac formatı kullanmam gerekiyor. Bu amaç doğrultusunda biraz araştırma yaptım ve bütçeme uygun 2 tane alternatif buldum: C2 8GB ve iAudio9 16GB. Ses kalitesi benim için ön planda olacağı için video oynatması yada ekstra herhangi özelliği ilgimi çekmiyor. Elimde Sennheiser MX271 ve Sony MDR-V7 var. Ayrıca bunlardan biriyle beraber Koss PortaPro almayı da düşünüyorum. Bu durumda hangisini tercih etmeliyim ? Bana yardımcı olursanız sevinirim.

• Ses çıkışları;

Cowon c2 : 29 mw+29Mw
    iaudio 9 : 29 mw+29Mw

2 cihazda aynı ses çıkışklarına sahip pek fark olduğunu düşünmüyorum.Belki ses efektleri olarak birbirlerininden farkları olabilir.
  • C2 biraz daha kalın i9'a göre. Ben i9 kullanıyorum, ses efekti konusunda çok zengin belki c2 de aynı efektlere sahip olabilir. İkisi de süper tercihler olur.
  • iAudio9 hakkında kapasite beni düşündürüyor. Bu yüzden, biraz daha araştırmadan sonra 4 GB C2 + 32 GB microSD almayı düşündüm. Ama hala emin olamıyorum, bu yüzden her türlü düşünceniz, yorumunuz benim için değerli. Teşekkür ederim.
  • düzenleme: //satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem444 -- 17 Temmuz 2012; 15:12:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.