Şimdi Ara

C180 ile ilgili soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar amcamın oğlu c180 almayı düşünüyor. ama ben yanlış hatırlamıyorsam gelecek yıl kasa değiştirecekti. bana kasa değişimi ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

cevaplar için şimdiden teşekkürler

• 2014 1. çeyrekte tanıtılıp 3. çeyrek başında çıkması planlanıyor son haberlere göre. Türkiye'ye gelişi falan derken 2015'i bulur tahminim.

Kişisel fikrim araçlar kasa değiştirdiklerinde ilk partiden araç almamak yönündedir. Marka ne olursa olsun ilk parti araçları ilk alan kişiler yaşadıkları sorunları bildirdikçe 2. hatta 3. parti fabrikadan çıkan araçlarda sorunlar giderilmiş oluyor. Ben şahsen yeni kasa alacak olsam en erken 2015 sonuna doğru alırım Bu da 2 seneye yakın bekleme süresi demek oluyor ki çok fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctcanbol -- 15 Mayıs 2013; 14:38:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

2014 1. çeyrekte tanıtılıp 3. çeyrek başında çıkması planlanıyor son haberlere göre. Türkiye'ye gelişi falan derken 2015'i bulur tahminim.

Kişisel fikrim araçlar kasa değiştirdiklerinde ilk partiden araç almamak yönündedir. Marka ne olursa olsun ilk parti araçları ilk alan kişiler yaşadıkları sorunları bildirdikçe 2. hatta 3. parti fabrikadan çıkan araçlarda sorunlar giderilmiş oluyor. Ben şahsen yeni kasa alacak olsam en erken 2015 sonuna doğru alırım Bu da 2 seneye yakın bekleme süresi demek oluyor ki çok fazla

teşekkür ederim. ellerine sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

2014 1. çeyrekte tanıtılıp 3. çeyrek başında çıkması planlanıyor son haberlere göre. Türkiye'ye gelişi falan derken 2015'i bulur tahminim.

aman şuan sakın almayın yeni kasa çıkacak bekleyin diyenlere ve bekleyenlere güzel bi cevap. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.