Şimdi Ara

C12 LİNEAGE2 NİN BİTİŞİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
3.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kespec -- 4 Haziran 2006; 11:18:46 >
  • bilader harbiden ama oyun saçma maçma çocuk muhabbeti gerçek olursa kendi clanmı yaparım :D

bu arada konuyu açan arkadaşım istediğim kişiyle muhattap olurum hiç kimsenin haddi maddi sallamam bile
  • Konuya bak ya resmen geyiq olmuş.
    ben tek bişi sormak istiyorum!

bize bu açıklamayla ilgili bi link ver..
    yani herhangi bi sitede yayınlanan bi yazının linkini ver.. böle boş boş sallamalarla olmaz!
  • valla allah sizi nasil biliyosa öyle yapsin yarildim burda bi arkadasimizda böyle bi geyik yapmisti daha önce lvl 20 olunca askere gidiyorsun flan yazmişti o da güzeldi devamini bekliyoruz arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daywalke®

sallamada son nokta

Bencede sallamada son nokta
  • DELİNİN BİRİSİ BİR TAŞ ATMIŞ KUYUYA ARKASINDAN 20 TANE AKILLI KOŞMUŞ BAKMIŞ
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokberg

codur arkadaşım bu açıklama bana yapılmadı anlama ozurlumusun yukarıları oku biraz 20 keredir soyluyorum irc kanalında geçen herkesin okuyabileceği genel sayfasına atılarak yapılmış bi konuşmadır bunu extremeden aldım.ve bu kadar kısıtlı olduğunuzu bilseydim ilk işim o chatin tmamını kopyalmak olurdu ama ne yazıkkı düşünemedim.neyse 8thsin çok doğru bişi söledi bu olay oyle veya boyle olacak ve okurkan ben bile bi garip oldum düşünsenizze baba oğul lvl kasıyosunuz.bunu istemeyen varmı once buna cevap versin

bu konu uzar uzar uzar bu aralarda nc soft yetkililerinin irc acıklaması diyen sen simdi extremede duydum diyorsun .... bence bırak bi isleri dogru ben uydurmaya kıtım abi napim boyleyim iste ama yanlıs anlama sen duydum dedihini soyluyorsun sana yalancısın demiyorum sana bunu soyleyenlere ncsoft acıklamadan kulan asma diyorum .... anlarsan tabi .......

Ama harbi iyi oldu be makara bi konu oldu ....

• peki ben strider'ımı alçaltıp mavi neon taktırmak istesem hangi pack'i yüklücem

yada doğacak çocuğum ergenlik çağına gelmeden strider'a binebilecek mi? onu kullanmak için belli bir yaş sınırlaması olucak mı?

çok feci sünmüş konu bende dayanamayıp katıldım
    lvl kasmanıza bakın , daha ortada olmayan bişey için yorum yapılırsa olacağı budur işte..

• quote:

Orjinalden alıntı: Hex

DELİNİN BİRİSİ BİR TAŞ ATMIŞ KUYUYA ARKASINDAN 20 TANE AKILLI KOŞMUŞ BAKMIŞ

kuyuya niye koşsunlar yaw olsa olsa çıkartamamışlardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

quote:

Orjinalden alıntı: Hex

DELİNİN BİRİSİ BİR TAŞ ATMIŞ KUYUYA ARKASINDAN 20 TANE AKILLI KOŞMUŞ BAKMIŞ

kuyuya niye koşsunlar yaw olsa olsa çıkartamamışlardır

• quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

peki ben strider'ımı alçaltıp mavi neon taktırmak istesem hangi pack'i yüklücem

yada doğacak çocuğum ergenlik çağına gelmeden strider'a binebilecek mi? onu kullanmak için belli bir yaş sınırlaması olucak mı?

çok feci sünmüş konu bende dayanamayıp katıldım
    lvl kasmanıza bakın , daha ortada olmayan bişey için yorum yapılırsa olacağı budur işte..

Neon olayini bende istiyorum Giranda Tanidiğin usta varmi arkadaşım

• hangi aptal firma bitisini soyler ? artık akıllanın oyun bıtmeden bıtırırmı ? azıcık cocukluktan cıkın kafanız var dusunun nese akıllancanız bu forumlarda
  • Ben anlamadim şimdi doğacak çocuk lvl 40 mi oluyomuşşş

• s.a arkadaslar yani tam olarak c5 ne zaman cıkcak bellimi?????
  • sorcam millet de buff ban sebebi olabilirmi ???
  • ii sallamişin kardes
  • C5 te o zaman mekteplerde olur belki. sabahleyin güzel bi kahvalıdan sonra cocugu sabah göndeririz striderla okula. cocugum dikkatli sür pk lara dikkat et emi diye nasihatlayarak. Sonra bunlar okul bahcesinde pvp ye falan girişirler. Okul müdürü de bizi cagırır. sonra evde cocuguda bi güzel benzetiriz. bundan sonra harclıgını 1k ya dusuruyorum gibisinden bide cezayla manapotsuz yatagına yollariz. The Sims Chronicle 5
  • istediğiniz kadar dalga geçin ama %90 çocuk olayı lineage e gelecek. örn: ragnarok online. eminim c1-c2 zamanında bu oyunda evlilik olacak dense yine aynı tepkiyi verirdiniz. çocukta yapacaz, kariyer de söyleyeyim.
  • aman öss sınavı yapmasınlarda zuahuzah dusunsene l2 de oss sınavına gırmeden lvl kasmıyon gg turkler olsa yapardı kesın bır yazılı yokloma cunku kafayı yemıs bu memleket sınavla bızede yedırttırdı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.