Şimdi Ara

C12 LİNEAGE2 NİN BİTİŞİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
3.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET LİNEAGE2 SERÜVENİ CHRONİCLE12 OLANA DEK DEVAM EDECEK DAHA SONRASINDA LİNEAGE3 ÇIKACAK C5=3 GB C6=3.6 GB C7=4.2 GB C8=4.8 GB C9=5.6 GB C10=6.2 GB C11=6.8 GB VE C12=7.4 GB OLACAKMIŞ İLK DUYDUĞUMDA BENDE İNANMAMIŞTIM AMA GERÇEK.AYRICA Bİ ONUMUZDEKİ VERSİYON C5 TE EVLİLİK SONRASI CİNSEL İLİKŞKİYE GİREBİLECEK VE ÇOCUK YAPABİLECEKMİŞİZ.HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

• sallamada son nokta
  • Benden iyi mi bilecen bende inanmadım ik başta ama bu oacak diye bi kaide yok sadece şimdilik plan bu farkettiysen herseferinde 600mb ekleniyor oyuna daha öncedende boyle olmuştu.bunu siteden irc kanalından sitenin yetkilisinden aldım
  • bukadar da sallanmaz ki kardeşim
    adam nerden biliyor her versiyonda 600mb ekleyeceğini
    her seferinde okadarlık mı texture yapıyor adamlar
    bunu önceden planlamaları imkansız
    hele hele bunu senin irc de NCSOFT yetkilileri ile konuşman daha da imkansız
    ancak l2x ircinde seni kandıran birisi söylemiştir bunu , sende atlamışsın hemen

• arkadaşım sabahtan beri herkes bunu konuşuyor saçamalama resmi yetkili niye sallasın.hem c12 uzun yıllar sonra çıkacak bi hesap yaparsan aslında hiçte mantıksız olmadığını gorursun.bu kesin rakam diil ama tahminen boyle olacağı duyuruldu.hem ben bizzat goruşmedim bunu herkese kend, aracılığı ile duyurdu
  • tabi tabi hepsi geçecek
  • hmm olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kespec -- 19 Mart 2006; 12:09:10 >
  • ilk benden duydunuz bu sallama değildir sadece şimdi saçma gelebilir ama her oyunda plan mevcuttur bunuda boyle duyurdular bende size aktarıyorum ayrıca c3 zamanında millete evlenme var dediklerindede senin gibi sazanlar inanmamıştı bu haber tamamiylen resmidir ancak kesinlik taşımaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasturk

hmm olabilir

bunu bizzat ncsof yetkilileri söyleseydi inanırdım evet, ama adam ben bizzat onlarla konuştum demiş.. bu nekadar mümkün ?
  • bak bakalım yukarı ben onlarla bizzat konuştum demedim NCSOFT yetkilileri bunu irc yoluyla herkesee duyurdu dedim hem adamlar benimle ozel olarak niye konuşsunlar ki ben size aldığım gibi turkçeye çevrip aktardım kesinlikle fazladan bişi eklemedim
  • gülmekten yarıldım ya
    c5 te evlilik sonrası cinsel ilişki he o zaman bende sonraki 2 chronicle'ın senaryosunu yazayım sonrasınıda tahmin edersiniz;
    c6;beyaz kadın ticareti
    c7;mafya ve haraç olayları
    dayanamadım devam ediyorum
    c8;genelev kurma
    c9;dwarf village'den girana cüce getirerek kap kaç olaylarına başlama. (istanbul adana örneği)
  • quote:

sitenin yetkilisinden aldım

bunu derken ne demek istedin ozaman ?

hem cinsel ilişkiye gireceksin vs. yazmışsın , çok saçma geldi bana..
  • sitenin yetkilisinden aldım oku bakalım ustu ben bizzat gorusmedim diyorum sitenin yetkilisi ırc da duyurdu bende ordan aldım demek istedim.yani bu sozler ncsoft yetkililerine ait hem bu size kalmadı resmen açıklama yapıldı hiç kimse orda reddetmedi bile çunku onların yalan soyleme imkanı yok.ayrıca çocuk olayı kesin onun ustunde tartışmayalım
  • adam i have got c5 info dedi sonra we can do sex dedi.boylemi çevirseydim
  • Arkadaşım sence hiç oyun kutusunda 12+ yazan bir oyun sex öğeleri içerebilirmi. Bizi bilmem ama avrupa ve dünyanın bir çok yerin de bunun için katı kurallar var. Erotik filmler bile 16+ ile oynuyor. Bunu diyen yetkili olduğunu iddaa ediyosa bile " we can do sex" dedikten sonra zaten benim için yetkili değildir.
  • Adam rüyasını anlatmiştir belki hemen yetkili,yetkili değil olayina girmeyelim

Bende kalinan yerden devam ediyim

C10, Cinsiyet değiştirme ameliyatlari,giran da dolaşan bisürü travesti,yeni meslekler (sahte şeyh,jinekolog,Uğur Dündar'cılık yapıp kaçak doom armor yapan cücelerin imalathanelerini basmak,item dupe leyenleri kovalamak giran caddelerinde)

C11, Insanlar artik kale savaşalrında robotlardan faydalanır,herşeyi robotlara yaptırmaya başlar ve buna içerleyen robotlar delirir çildirir vs vs...

C12 ,"woot is the Matrix" veya "Terminator:Rise of the Machines" (artik NCSoft un hayal gücüne kalmış)
  • bana hic sacma gelmedi acikcasi bekliyordum.belki ilerde sehri ele gecirmede cikar
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammedgunay

gülmekten yarıldım ya
    c5 te evlilik sonrası cinsel ilişki he o zaman bende sonraki 2 chronicle'ın senaryosunu yazayım sonrasınıda tahmin edersiniz;
    c6;beyaz kadın ticareti
    c7;mafya ve haraç olayları
    dayanamadım devam ediyorum
    c8;genelev kurma
    c9;dwarf village'den girana cüce getirerek kap kaç olaylarına başlama. (istanbul adana örneği)

muhammmet manyaksın ya burda gülmekten koptum yukardakiler olursa bunlar normal

• :D super olmus bu konu ya bayan charla orman dan gecilmez artık dusunuyorum da monsterlar falanda deisir bu senaryo uzerine tuttuklarını operler filan dimi ...savasma sevis :P

arkadasın konusunu inancla savunması da harika :D

• Abi diyecek bişi yok.Herşeyi siz söylemişsiniz o yüzden

Geyik yaw

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.