Şimdi Ara

c101b000 Mağaza sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günaydın öncelikle bir sorunum var dünden beri birşey yüklenmiyor ve güncellenmiyor hep c101b000 hatasını veriyor bir arkadaştada aynı sorun varmış sunucularda olan bir sıkıntı mı yoksa çözülebilir bir yolu var mı?

• Hem PC hem de mobilden dünden beri güncelleme ve indirme yapabiliyorum. Hala daha sıkıntı varsa telefonun bölge ayarlarını başka bir ülke olarak değiştirip bir daha deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Hem PC hem de mobilden dünden beri güncelleme ve indirme yapabiliyorum. Hala daha sıkıntı varsa telefonun bölge ayarlarını başka bir ülke olarak değiştirip bir daha deneyin.

halen aynı malesef düzelmedi ama arada bir tane şey indiriyor sonra tekrardan gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Hem PC hem de mobilden dünden beri güncelleme ve indirme yapabiliyorum. Hala daha sıkıntı varsa telefonun bölge ayarlarını başka bir ülke olarak değiştirip bir daha deneyin.

Sende sıkıntı yok ya işletim sistemi sıkıntısız dersin hemen her yerinden pislik akıyor resmen ama!
  • Dün bende kardeşimin telefonunu sıfırladım, ama işte dünden beri hiçbir şey yükleyemiyorum mağazadan.İlgilenmeniz gerekiyor deyip duruyor.
  • BTK çeşitli yerlere erişimi engelledi ondan kaynaklanıyor olabilir.
  • 8.1 mağazasıyla alakalı dünya genelinde bir sorun vardı 8-9 Ekimde. Microsoft'un süper işleri bunlar şaşırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilginiz var mı ne zaman düzelir bu sorun?
  • Mağaza sorunu düzelmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.