Şimdi Ara

C sürücüm kendiliğinden dolup boşalıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz tor. kullanarak oyun indirdim kurdum trojan vardı wacatac isimli.

baktım sürücüyü kendi kendine doldurmaya başladı ama 3er 5er gb her baktıgımda bende reset atıp sonra indirdiğimi sildim. 50 gblardan tekrar 66-67lere çıktı.

yalnız o günden beri malwer. avast vs tüm taramaları yaptıgım halde.

67gbtan 66.8 66.7 66.6 bugun baktım 65.9 az önce 65.5ti şimdi yine 65.9 olmuş 100er mb artıyor azalıyor. daha çok opera chrome kullandıgımda.

ogün tüm temp klasörünü vsde temizlemiştim ara ara temizlerim. browser cachelerinide boşalttım.

yani olay nedir anlayamıyorum. virüs silinmiş vaziyette. keylogger var mı diye de tarama yaptım o da yok.gerekli bulma yöntemlerini denedim o da yok. herhangi bir sorun yok bilgisayarda yavaşlama vs. veya ekran kartı fazla kullanımı cpu fazla kullanımı bunların hepsi yok normal.

sadece ssdnin yani işletim sistemi olan 100er mb azalıp artmasına anlam veremiyorum.

67 gbtan 65.9lara kadar geldi 3-4 günde birşey indirip yüklemiyorumda.

acaba virüs hala etkisini mi gösteriyor diyorum ama bulsa bulurdu kaç program denedim ve defender hemen saptadı ve ciddi risk diye sildi.

bu durumu format atmadan nasıl çözebilirim?

browserı kapatınca tekrar 65.8 oldu. yani çok ilginç. bu hale 67gbtan geldi ama.birşey yükleyip silmediğim halde. şimdi yeniden başlatsam 65.9a yada 66 gbta çıkabilir.

update vs hepsi kapalı. o pagefiles ssd harcayan koruma vs onlarda kapalı. arada çalışan yüklenip silinen birşey yok. o trojandan sonra oldu buna eminim. 100mb artıp azalmadı 2 senedir her zaman bakarım.

diğer 2 sürücümde hiç birşey yok. azalıp artma gibi bi durum yok. browser cacheleri yapıyor dicem ama bu kadar gb götürmez ki. yani farkederim.

ssdnin trim falan onların hepsi açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 20 Ekim 2023; 20:51:38 >

• birşey silip yüklemediğim halde şu an ki ssd

chrome edge ve opera cacheleri temizleyince tabi biraz daha açıldı ama 70 gbtı görmemişti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.