Şimdi Ara

C-Media ac97 audio device driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bana bu driver lazım arkadaşlar, Fakat bulamıyorum. Sizde yardımcı olsanız, Direk indirip kurabilceğim bi link lazım. Sizinde yardımlarınızı bekliyorum..

Teşekkürler

• hocamhttp://www.cmedia.com.tw/?q=en/driver buradan modeline göre seçebilirsin driverini şimdi sana yollarım tam modeli tutmayabilir..
    iyi çalışmalar..
  • Bulamadım oradan :S
  • hocam ozoman bu linkten deneyebilirsin:ftp://202.65.194.212/pc/audio/WDM_A404.zip
    iyi çalışmalar..
  • Bu linktekinide kurdum. Fakat buda işe yaramadı :(
  • hocam, ac97 veya c-media falan diye aramaktan cok, anakart modeli ile aramayi deneyin. aida32 veya yeni adi ile everest adli prg ile anakart modelini falan ogrenebiliyorsunuz. ekstrem bir durum yoksa ve bilinen bir markanin anakartini kullaniyorsani resmi sitesinde genelde downloads, support ve/veya driver gibisinden bolumler olur, oradan indirebilirsiniz.
  • Arkadaşlar çözüm arda_halici arkadaşın dediği gibi. Sorun şu bilgisayar ses kartını aygıt yöneticisinde c_media olarak görüyor fakat anakartınızın modelini aratıp bulduğunuzda ses kartı realtek olarak gözüküyor. KISACASI SİZ ŞU ADIMLARI İZLEYİN, Everest Ultimate Edition 5.30 indirin kurun, sonra proğramı çalıştırın, bilgisayarınız tüm aksamları hakkında bilgi veriyor siz anakart bölümünde "anakart adı" yazıyor, onu üretici hangi marka ise onun sitesinde sürücülerde arayın, sizinki hangisi ise sürücülerinin (ses sürücünün) dosyasını veriyor onu yükleyin tamam.
  • bulamsazsanız everestten model ismini öğrenince buraya yazın beraber arayalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.