Şimdi Ara

C# ile restoran otomasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, restoran otomasyonu üzerinde çalışıyorum fakat birkaç sorunum var. Resimde göründüğü gibi ürünün üstüne tıkladığımda sağ taraftaki adet kısmında adeti yazması ve değiştirilmesini sağlamak bunu nasıl yapabilirim?

C# ile restoran otomasyonu

• dizayndan anladığım şu ürün sepete eklenecek ürünün zaten fiyatı var sepetteki ürün seçiliyken adeti kendin girecen adet çarpı fiyat toplam tutar olacak ama bu şekilde sepette başka ürün varsa sıkıntı olur gibi

senin bi kod yazıp sepetteki ürünleri fiyatlarıyla çarpıp toplamlarını alman gerekli

benim yazdığım uygulama vardı inceleyebilirsin kodları da var

Kod

Yığını:
    https://github.com/goksenpasli/Restoran/releases/download/1.0/Restoran.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökşen PASLI -- 11 Nisan 2022; 22:11:22 >
  • Gökşen PASLI G kullanıcısına yanıt

biryerden cafe restoran siparis sistemi scripti alacağım. Satan kişi zamanının olmadığını ve ısrarla kurulum yapamayacağını söylüyor. Uygun bi ücret karşılığında scriptin kurulumunu gerceklestirebilirmisiniz? Udemy da egtiminide satın aldım. Orada yardimci olabilir size. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satan kişi yapmıyorsa sen de ondan alma yarın bi sorun çıktı mı destek vermeyecek o zaman malesef ben masaüstü programlarıyla ilgileniyorum seninki web uygulaması gibi geldi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.