Şimdi Ara

C# ILE KRUNKER.IO ADLI OYUNA TOOL YAZMAK ISTIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
64
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 1,1.5 yıldır Krunker.io diye bir oyun oynuyorum. Ve oyunun şöyle bir güzelliği var, Space + Shift tuşuna bastığınız zaman karakter hızlanıyor normalin 2-3 katı hızlanıyor.

Ama Sürekli Space + Shift e basmak parmakları fena yoruyor. Bende Az çok c# biliyorum ve c# ta yapabilirim dedim. Bu arada Böyle uygulamalar var intte ama güvenemediğim için kendim yapmak istedim Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Uygulamanın Çalışma mantığı şöyle Olur diye düşündüm;

bool aktifmi = false;

if(kullanıcı Shifte basarsa aktifmi = true olcak ve program başlayacak)

{

if(kullanıcı w || a || s || d tuşlarından birine basar veya basılı tutar ise)

{

Program kullanıcı bir tuşa basmadan kendisi Space e bassın.

time.sleep(belirli bir zaman geçsin 0.3 falan);

Program kullanıcı bir tuşa basmadan kendisi Shift e basılı tutsun.

}

}

else if(kullanıcı Shift tuşuna tekrar basarsa program sonlansın aktifmi == false olacak ve program duracak arka planda bir dahaki shift basışımıza kadar bekleyecek)

{

//kodlar...

}

Gelelim Sorularıma :)

1.Soru: Program Arka planda Çalışsın istiyorum sadece biz tuşa bastığımızda aktif veya pasif olsun nasıl yaparım?

2.Soru: Program Diğer Uygulamalar üzerinde çalışsın diye bir özellik vardı diye hatırlıyorum ama intte bulamadım onu nasıl aktif ederim?

3.Soru: Shift Tuşuna bastığım zaman program aktif olsun tekrar bastığımda pasif(kapalı) olsun istiyorum nasıl yaparım?

4.Soru: Bir tuşa basılı tutma olayını nasıl gerçekleştirebilirim?

5.Soru: 'w,a,s,d' tuşlarından birine bastığım zaman otomatik olarak 'Space' ve 'Shift' tuşu çalışsın. bunu nasıl sağlayabilirim?

Yazım hatalarım veya karışık bir anlatımım olduysa şimdiden özür diliyorum.

• Senin yapmak istediğin tools değil makro benzeri bir yazılım oluyor. Yanlış anlama ama bu soruları soran birinin online bir oyunda hile yapmasının çok zor olacağını düşünüyorum. Sana tavsiyem makro yazılımları kullanabilirsin.(Bkz:AutoHotkey) Yine de kendi yazılımını yapma konusunda kararlıysan "Sendkeys" yardımı ile dediklerini yapabilirsin. Ayrıyeten sormuş olduğun 2. soruyu google da "C# Window always top" yazarsan bulacağını düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.