Şimdi Ara

C-HR Toyota Ana Konu (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.985
Cevap
101
Favori
514.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Genelde çok düşük km oluyorlar. Yine de ikinci el alırken neye dikkat etmek lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalafatoglu kullanıcısına yanıt
    tenekekutu yeterince aciklamis. Nissan bagaji daha genis ve arkasi daha aydinlik arac, piyasada dizelleri daha cok tutuluyor yalniz.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Kronik arizasi yok veya ben daha sahit olmadim. Toyota yetkili servisine gidip oradan kayitlara da baktirirsaniz iyi olur.

• ^Biotech^ ^ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam .

Gümüş gri Civic bulamadım diye bayilerde, arkadaşın da tavsiyesi üzerine gözüm kaydı ikinci el temiz buldum ama sonradan Civic de bulunca ikinci el iptal oldu.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin aracinizi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ^Biotech^ ^ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Hepimiz kazasız belasız güle güle kullanalım inşallah

• Herkese selamlar,

130 - 135 bin bütçem ile ikinci el 3008 Active Sport Pack, Toyota C-HR veya Renault Kadjar Icon arasında kaldım. 3008 bu fiyat aralığında artık oldukça zor bulunuyor ama tek tük de olsa düşebiliyor. C-HR ise farklı donanım paketlerinde farklı az da olsa bulunabiliyor. Sizce hangi daha mantıklı bir tercih olur? C-HR alır isem hangi paketini almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbyum -- 21 Nisan 2018; 1:30:26 >
  • Sıfır 2017 model Diamond Premium Hybrid almak üzereyim. Bayinin elinde TSS olmayan model var (yenilenen C-HR değil yani). Açıkçası, TSS'e çok ihtiyacım yok, ayrıca Türkiye yollarında kısıtlı işe yarar bence. Bu nedenle aracı almaya niyetliyim.

- Bu modelin yenilenen C-HR'a göre başka eksiği var mı, yani tek fark TSS mi?
    - Önceki mesajlarda anılan EPB dışında başka bir sorun olabilir mi?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum
  • servany S kullanıcısına yanıt
    Onler ve yan alt kisimlarda nikelaj gorunumlu citalar var fark olarak.

EPB artik eskisi gibi cok cikmiyor, eskiden haftada bir gorunuyordu simdi 1,5 ayda bir gibi. Kendi kendine nasil boyle oldu cozemedim. Surusu etkileyen bir durum degil bendeki durum, sadece asiri titizlikten

Isin iyi yani, benim gordugum toyota arac satisindan sonra da ilgileniyor ve destegini hissediyorsunuz. Tavsiye derim kisacasi

• quote:

Orijinalden alıntı: servany

Sıfır 2017 model Diamond Premium Hybrid almak üzereyim. Bayinin elinde TSS olmayan model var (yenilenen C-HR değil yani). Açıkçası, TSS'e çok ihtiyacım yok, ayrıca Türkiye yollarında kısıtlı işe yarar bence. Bu nedenle aracı almaya niyetliyim.

- Bu modelin yenilenen C-HR'a göre başka eksiği var mı, yani tek fark TSS mi?
    - Önceki mesajlarda anılan EPB dışında başka bir sorun olabilir mi?

Değerli yorumlarınızı bekliyorum
    Üçe beşe bakmadan tss paketli alın bence. Yaya algılama özellikli çarpışma önleme sistemi, dur-kalk trafikte bile kullanabileceğiniz adaptif hız sabitleme vb. Özelliklere ne zaman ihtiyacınız olacağını bilemezsiniz. Kaldı ki tss satarken de avantaj sağlayacaktır.

• Bu gün izlediğim bir çarpışma testi videosunda CHR de diz hava yastığı açıldığını gördüm. Bildiğim kadarıyla CHR da 6 hava yastığı var. Ben mi yanlış biliyorum. Yoksa yurt dışındaki araçlara özgü bir durum mu?

• esatgelmedi kullanıcısına yanıt
    Yurtdisindakilerde var.

• servany S kullanıcısına yanıt
    Fiyat farkına bağlı. TSS tabi olsa iyi olur ama fiyat farkı çok ise gerekte yok. Araç aynı, bir fark yok TSS olmayan ile. EPB sorun sayılmaz aslında, araç güzel tavsiye ederim.

• arkadaşlar merhaba bilenler yardımcı olursa sevinirim 130.000 tl civarında limitim var (kredi ile ödeyebileceğim miktar) bayiden sıfır advance almak mı mantıklı yoksa ikinci el 2016 yada 2017 düşük km dynamic filan mı (parayı arttır sıfır dynamic al demeyin mümkünü yok)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartel1

arkadaşlar merhaba bilenler yardımcı olursa sevinirim 130.000 tl civarında limitim var (kredi ile ödeyebileceğim miktar) bayiden sıfır advance almak mı mantıklı yoksa ikinci el 2016 yada 2017 düşük km dynamic filan mı (parayı arttır sıfır dynamic al demeyin mümkünü yok)
    Merhaba. Sıfır takıntınız yoksa 130 bin tl ye 2. El temiz dynamic ya da diamond bulabilirsiniz. İlân sitelerine bakmadım ancak o fiyat aralığında 2017 tss li bile bulma şansınız var. Toyota nın sitesinden advance ve dynamic donanım farklarına bakın. Şahsen ben 130 bin tl advance modeline vermeyi tercih etmem. Satarken de dolu modeli daha rahat satarsınız. İlla advance alacaksanız 2. Elde 100 bin civarına çok rahat bulursunuz. Hiç kasmaya gerek yok.

Edit: şimdi sahibndn.com baktım. 135 bin üst limit. Yani 130 bine çıkmadan bile üst versiyonları hatta hybrid bile satın alabilirsiniz ki internette fiyatlar genelde piyasa fiyatlarının üzerinde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatgelmedi -- 3 Mayıs 2018; 22:32:18 >

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Bence de dusuk km deki dolu modeli tercih edebilirsiniz. Ancak mumkunse 5 sene garantili olan bir araci tercih edin derim.

• İkinci el 100-110 arası güncel kasa SUV olarak ch-r 1.2 den başka alınabilir bir suv var mı arkadaşlar. Diamond paket alınıyor bu fiyatlara. Nasıldır bu 1.2 diamondlar. Kısa zamanda kasa değişimi de olmaz ch-r da diye düşünüyorum güncel kalır. Sınıf olarak c SUV sanırım ve bu fiyata güncel başka model bulamadım ben

• Donanım seviyesi yüksek , sorunsuz şanzımanlı, güzelde görünen 100 bin TL civarında başka araç bildiğim yok.

• Dynamic ve diamond paketlerde farlar komple LED mi oluyor yoksa onlarda opsiyon mu ayrıca araçta start stop mevcut mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Durotan35

Dynamic ve diamond paketlerde farlar komple LED mi oluyor yoksa onlarda opsiyon mu ayrıca araçta start stop mevcut mu?
    Led farlar için Dynamic te techno, diamond da premium paket almanız lazım.

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.