Şimdi Ara

BYTON Concept tanıtıldı: 49 inç dokunmatik ekran, 523 km menzil ve otonom sürüş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 49 inç, müthiş. Evi satıp bunda yaşayabilirim tam hayallerimdeki gibi, gta yı da kaldırırsa tamamdır çok işlevli araç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar büyük ekrana ne gerek varmış ki?

• deniz_sea kullanıcısına yanıt
    Hahaha 49 inç ne ya televizyon gibi :)

• Türkiye'ye gelse o ekrana lig tv bağlardım.
  • Ilk resimlere bakinca ne kadar şık bi arac dedim.icini gorunce kustum

Araba icinde plazm tv ye karsiyim.hos durmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem olmuş. Dış dizayn kesinlikle güzel. İç dizayn ise çok iyi. Bizim firmalar halen cücük kadar ekran o da basmatik koymaya en dandirik ekranı bulup ona da fahiş fiyat ve en üst donanım ile kakalamaya devam etsinler.

Ekran fiyatı da otomobil firmaları tarafından kazıklandığımız için araca en fazla 2-3 bin dolar maaliyet artırır satışta da 4 bin dolar civarı olur.

Ne yazıkki araç konsept olduğundan üretim aşamasında bir çok özellikten vaz geçiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğendim açıkçası. Bazıları o kadar ekrana ne gerek var demiş ama yan dikiz aynaları ekranın en sol ve en sağında gösterilecek örneğin. Ayrıca ekranın orta yarısında navigasyon veya başka bir uygulama, diğer yarısında da araç özellikleri, radyo/müzik, mesajlaşma ve diğer bilgiler yer alıyor. Videosunu Youtube'den izleyin derim...

• Ekran falan güzel de bataryayı su gibi emer bu.
  • Bizim çoluk çocuk o ekranı haşat eder.

• Geçenlerde bunu yerli otomobil tanıtıldı diye gördüm.

• Forumdaki yorumlar insanimizin ne kadar vizyonsuz oldugunu tekrar gosterdi arkadaslar bu araba level 4 otonom olacak direksiyon ve pedallar süs araba kendini kullanirken sizde bos bos oturmayin diye o ekrandan film izleyip internette takilabileceksiniz yani eglence amacli ilerdeki arabalarin ic mekani boyle olacak sevineceginize uzuluyorsunuz adamlar standsrt sunacak bu ekrani ayrica ekran uzaktan el hareketleriyle kullanilacak BMW deki dokunmadan isaret parmaginuzu dondurerek ses acip kapadiginiz aramalara yanit verdiginiz sistemin gelismis hali yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrikli araçlar hiç bir zaman çoğul kullanıcıya ulaşamaz teknoloji ve tamir masrafları araba fiyatını geçer futuristik olarak kalırlar.cunku alt yapıyı kurmadan insan üzerinden sonuca ulaşmaya çalışıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.