Şimdi Ara

Buzdolabına Mıknatıslı Eşyalar Asmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
17.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buzdolabına Mıknatıslı Eşyalar Asmak herhangi bir zarar verirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: klima5505

Buzdolabına Mıknatıslı Eşyalar Asmak herhangi bir zarar verirmi?

hocam merhaba tecrubelerime dyanark kasayi cizer aama kucuk cocugunuz yoksa sorun olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Buzdolabına Mıknatıslı Eşyalar Asmak herhangi bir zarar verirmi?

hocam merhaba tecrubelerime dyanark kasayi cizer aama kucuk cocugunuz yoksa sorun olmaz
  • konuyu görünce aklıma anneannem geldi hiçbirşey yapıştırmazdı çizilmesin diye sonra yanlışıkla kendi çizince bıçakla galiba oda koymaya başladı ama hala çiziği yoktur dolabın benim dolapta simli hiçbir sorun yok eğer aşağıya indirip çıkarırsanız zaman çizer
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

konuyu görünce aklıma anneannem geldi hiçbirşey yapıştırmazdı çizilmesin diye sonra yanlışıkla kendi çizince bıçakla galiba oda koymaya başladı ama hala çiziği yoktur dolabın benim dolapta simli hiçbir sorun yok eğer aşağıya indirip çıkarırsanız zaman çizer

teşekkür ederim.. dikkat edeceğim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

konuyu görünce aklıma anneannem geldi hiçbirşey yapıştırmazdı çizilmesin diye sonra yanlışıkla kendi çizince bıçakla galiba oda koymaya başladı ama hala çiziği yoktur dolabın benim dolapta simli hiçbir sorun yok eğer aşağıya indirip çıkarırsanız zaman çizer

teşekkür ederim.. dikkat edeceğim :)

önemli değil
  • Arkadaşın dediği gibi sadece dış kasayı çizer ama annem kendimi bildim bileli kullanır çizildiğini görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

Arkadaşın dediği gibi sadece dış kasayı çizer ama annem kendimi bildim bileli kullanır çizildiğini görmedim
  • üzerinde enerji etiketi vardı dolabın. onun üstüne astım. çizilme de önlendi sanırım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.