Şimdi Ara

Buzdolabı önerisi yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evimde buzdolabı bölümünün ölçülerinden dolayı aşağıdaki 4 buzdolabı modelini incelemeye aldım. Ama çok kararsız kaldım. Kararsız kalma sebeplerimi de yanlarına bildirdim. Yardım edebilirseniz çok memnun olurum. Kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirlerse çok sevinirim.

1) Siemens KG57NP72NE (İnternette birçok olumsuz yorum okudum, sesli çalışması, yiyecekleri bozması gibi. saç kurutma makinesiyle buz çözenler falan var )
    2) Bosch KGN57PI26N (Yine internette ve DH'de birçok olumsuz yorum vardı)
    3) LG GC-B559ELQZ (Aslında bu modeli çok beğendim, fakat bu modelde de kronik motor sesi problemi olduğu yazılmış, LG değiştiriyormuş ama emin olamadım)
    4) Samsung RL4353FBASL (Sebzelik kısmını pek beğenmedim. Siemens ve Bosch'ta bir ayar kolu var. Onunla birşeyler yapılıyor. Samsung ve LG de hiç öyle birşey görmedim. Belki işe yaramıyordur yanlış düşünüyorumdur ama )

Evimdeki buzdolabı bölmesinin tam ölçüleri (Y * G * D) = 190 cm * 93 cm * 76 cm. Bu ölçülere uygun önerebileceğiniz başka model varsa onları da öğrenmek isterim.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

• Profilo bd3056i3an ve ya yer müsaitse bd3176i3an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: godoro

Profilo bd3056i3an ve ya yer müsaitse bd3176i3an.

Hocam malesef ikisi de derinlikten dolayı uygun gözükmüyor. Benim max derinlilğim 76 olması lazım. Çünkü amerikan mutfak ve buzdolabı bölmesinin hemen yanı kapı, dolayısıyla 76cm i taştığı zaman kapıyı engelliyor olucak. İki buzdolabı da 84cm derinliğe sahip :(
    Teşekkür ederim öneri için.

Başka önerisi olan yok mu acaba.
  • LG GN-H702HLHU

Bu urun cok iyi.Smart inverter lineer inverter a donusmus.Cok sessiz ve performansli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 10 Ocak 2018; 0:39:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.