Şimdi Ara

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.139
Cevap
77
Favori
190.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kitapları okuyacağımda ilk kitaptan mı başlamalıyım sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmazar

ben kitapları okuyacağımda ilk kitaptan mı başlamalıyım sizce

İlk kitaptan başlarsan iyi olur ama vaktim yok diyosan 2'den başla, 3'ten başlamanı kesinlikle önermem
  • Yok mu hala 5. kitapla ilgili bi haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gralcan

Yok mu hala 5. kitapla ilgili bi haber.

Yol anasını satiiim. Şu seri bitsin epsilondan kağıt peçete almam artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye bilmiyorum nasıl olacak onu da bilmiyorum ama final battle dedikleri olay jon vs dany olacak gibi geliyor bana .5.kitabı okuyanların o biraz muallak dediklerini duyar gibiyim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay da cikmazsa ingilizcesini okuyacagim 5.kitabin gerci 6.kitap seneye anca cikar, o da 1500 sayfa civarinda olacakmis.Bence az ,neye gore az, aciklanmayan daha olaylar var bu adam 7.kitabi o yuzden ne zaman cikarir Allah bilir,ama seri sonu ile ilgli simdilik tahminim(SPOILERLI OLABILIR) duzen buyuk olcude degisecek,Azor Ahai bence Stannis degil,Stannis Azor Ahai ya giden bir basamak bana gore yani ilerde Stannis olurse sasirmayin(5.kitabi daha okumadim)
  • Şu seriyi 4 kitap şeklinde bulamaz mıyız yahu. Çakmışlar 7 kitabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Şu seriyi 4 kitap şeklinde bulamaz mıyız yahu. Çakmışlar 7 kitabı.

Eee bulmuşlar yağlı bir seriyi, yemeden bırakırlar mı? Üçe bile bölerler daha fazla kazanmak için. Türkiye burası yapacak birşey yok. Harry Potter serisinde beşinci kitap 1200 sayfa olduğu halde tek ciltti. Hiç de zorluk çekilmiyordu okunurken. Ancak Epsilon ''okuyucuyu düşündüğü için'' iki ye bölüyor kitapları. Zorlanmasınlar diye. Yersen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Şu seriyi 4 kitap şeklinde bulamaz mıyız yahu. Çakmışlar 7 kitabı.

Eee bulmuşlar yağlı bir seriyi, yemeden bırakırlar mı? Üçe bile bölerler daha fazla kazanmak için. Türkiye burası yapacak birşey yok. Harry Potter serisinde beşinci kitap 1200 sayfa olduğu halde tek ciltti. Hiç de zorluk çekilmiyordu okunurken. Ancak Epsilon ''okuyucuyu düşündüğü için'' iki ye bölüyor kitapları. Zorlanmasınlar diye. Yersen..

Yayın evinin adında bile hayır yok ki. Yunan harfi Mecbur alacağız artık. Hele yediğim spoilerlardan sonra okumak farz oldu.

• Adamlar Türkiye'yi düşünüyor yıllık okunan kitap sayesini arttırıyorlar bu sayede 1 yerine 2 kitap okumuş oluyoruz
  • Yaklasik 1200 sayfalik Ejderhlarla Dans'i harper collins hem epsilonun kitaplarindan en boy uzunluklari olarak daha kisa kalipta hem de tek kitap halinde cikarmisken epsilonun yaptigi gercekten hic hos degil
  • epsilon sonunda açıklama yapmış bu ayın son haftasında kitap basılacakmış en kötü ihtimalle temmuz başında raflarda olacakmış.
  • Değerli Okuyucularımız;
    Sabırsızlıkla beklediğiniz '' Buz ve Ateşin şarkısı'' dizimizin 5. kitabı ''Ejdarhaların Dansı'' Haziran ayının son haftası baskıya giriyor ve en kötü ihtimalle Temmuz ayı başında kitabevi raflarında yerini alacak.

Hadi bakalım, bekliyoruz.
  • Oooo süper zaten alanlar da bir haftada bitirir beyin fırtınası yaparız burda temmuzun ortalarında

• EJDERHALARIN DANSI ne abi ya. A Dance With Dragons . Ejderhalarla dans.

umarım yanlış yazmıştır duyuruyu yapan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

EJDERHALARIN DANSI ne abi ya. A Dance With Dragons . Ejderhalarla dans.

Malesef bir yanlış yazma durumu söz konusu değil, öyle çevirmişler kitabın adını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaslaslas

EJDERHALARIN DANSI ne abi ya. A Dance With Dragons . Ejderhalarla dans.

Diğer kitaplarla kafiyeli olsun diye. Game of Thrones 5. kitap olsaydı Tahtın Oyunları diye çevirirlerdi heralde.
  • kitap iyi geliyor sonunda da bir sonrakini epey bir bekleyecez diye biliyorum
  • Gelsin bakalım. Sonra da burada Kış Rüzgarlarının yayınlanan bölümlerini tartışırız. Güncele yetişse kitap da şöyle yardıra yardıra teori üretsek hepbirlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1444

kitap iyi geliyor sonunda da bir sonrakini epey bir bekleyecez diye biliyorum

Reis 2014'te çıkarmayı düşünüyomuş 6. kitabı, onun Türkçesini bekleyemeden İngilizcesine dalarım ben heralde. Bence artık eceli gelmeden evine kapanıp bitirmeli şu seriyi yarım kalırsa çok üzer okuyucuları
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.