Şimdi Ara

Büyük Unlock Başlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanıyorum ki birçok kişi yurtdışından iPhone almıştır ve her yeni versiyon için biryerlerde unlock işlemi arıyordur. Açıkçası sadece DH'de bile unlock ile ilgili son gelişmeleri aramak ve takip etmekten helak oldum.

Telefonunu 3.1.3 yapan ve şuan kullanamayan, 3.1.2 kullanan ve yeni versiyona geçmek için unlock bekleyen vb sorunlara cözüm olarak unlock için heryeri tarayanlar artık bu başlıkta toplansın.

Ben de 3G 8GB 3.1.2 unlock&JB kullanıyorum. Ayrıca bir akrabamda 3GS 3.1.3 var ve unlock bekliyoruz. Telefonda sadece iTunes ve kablolu o meşhur görüntü çıkıyor.

İyi paylaşımlar, yardımlarınızı bekliyoruz.

• Aynen bende o şekilde 3Gs 3.1.3 unlock bekliyorum aylardır.Unlock çıksın veya çıkmasın telefonu satıcam.Çok bunalttı beni bu olay.

Ama ne sabırlı insanlar var görüyorum haziranı beklemekten bile sıkılmayan..Helal olsun valla.
  • apple son bootrom ile çıtayı baya bir yükseltti.iphone'un ilk çıktığı günlerde leblebi gibi jailbeak+unlock yöntemleri çıkıyordu :)
    ama artık devteam gibi çok büyük grupların bile eli kolu bağlı.eskisi gibi açık bulamıyorlar.geohot bile açığı bulmasına rağmen jailbreak'i yayınlamadı zaten jailbreak gelse unlock da gelecek.öyle ki türkcell'den alınma bir iphone'um olmasına rağmen jailbreak için deliriyorum bir de unlock bekleyenleri siz düşünün.
  • Çok açıldı böyle başlıklardan fakat henüz unlock olmadığı için kilitlendi.
  • umarım başkasıda en büyük unlock başlığı açmaya kalkmaz.

öte yandan iphone os 4.0 resmi olarak çıktığı anda unlock çıkacak.
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doruks

Up

Up'a gerek yok olmayan bir şeyin tartışmasını mı yapacağız.
  • ingiltereden o2 ile alınanlar için yasal unlock yapılabiliyor bilenler vardır illaki.bu durumda olanlar ve bilmeyemler için yardımcı olabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.