Şimdi Ara

BÜYÜK İSTANBUL DEPREMİ YAKLAŞIYOR DURUM ÇOK CİDDİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
21.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi amacin her zamanki gibi sirf laf atmak olunca denilen nedir, ne degildir ilgilenmiyorsun. Devam et bu sekilde. Sonucta insanlar seninle dalga geciyor, bana ne. Git istersen bunun hakkinda konu ac, sonra ben oyle bir sey demedim diye baska bir konu daha ac. Keyfin bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Tabi amacin her zamanki gibi sirf laf atmak olunca denilen nedir, ne degildir ilgilenmiyorsun. Devam et bu sekilde. Sonucta insanlar seninle dalga geciyor, bana ne. Git istersen bunun hakkinda konu ac, sonra ben oyle bir sey demedim diye baska bir konu daha ac. Keyfin bilir.

sana gerçeği soyluyorum canım şu an ist 6+ mag bile sallansan ailenin alah allah diye nidalar koparcağından, şehadetler getirceğiden kalıbımı bile basarım.....ölürken raslanstısal bilimsel buhar toz gübre oluyorumla olmuyor canım işte ölüm kimse için kolay değil hadi by bye... sende bal gibi biliyonda saptır işte..

dalga geçiyorlar dediğide 2 tane kemlist kalıntısı üye ay seni banladım çok mutluyum kendini tatmin eden ilgiç tiplersorsam özgür düşüncecidir, zaten herşeyin en mükemmelini onlar bilir sizin ıq ler tavan diğerleri geri zekalı zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Şubat 2018; 16:26:38 >

• Boşa yazmışsın o kadar yazıyı, kimse ne zaman deprem olacağını bilmiyor! Ama bir gerçek var, 99 yılından beri neredeyse her ay İstanbul da deprem oluyor, yani söylemlere bakarsan taş taş üstünde kalmadı bu şehirde. Ha bugün ha yarın derken 19 yıldır o büyük İstanbul depremi bir türlü olmadı. Amaç popüler olma çabasından başka bir şey değil. Millet ortaya laf atıyor, 1 ay içinde bir şey olursa saati 5bin tl den TV lere çıkar, hocam hocam nereden bildiniz nasıl tahmin ettiniz.

Ne salak insanlar var yaaa (Konu sahibine demiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gatetrans -- 11 Şubat 2018; 16:8:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

sana gerçeği soyluyorum canım şu an ist 6+ mag bile sallansan ailenin alah allah diye nidalar koparcağından, şehadetler getirceğiden kalıbımı bile basarım.....ölürken raslanstısal bilimsel buhar toz gübre oluyorumla olmuyor canım işte ölüm kimse için kolay değil hadi by bye... sende bal gibi biliyonda saptır işte..

Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Kalkip sacma mesaj diye laf ettigin mesajla alakasiz seyler edip duruyorsun ama saptiran ben oluyorum nedense.

Neyse, dedigim gibi amacin her zaman yaptigin gibi sirf laf atmak. Forum olarak alistik sana zaten. En fazla kendi kendine eglenirsin bu sekilde.

• istanbul bu vatanin kanayan yarasidir soyle guzel bi depremle yavasca denize batsada 20 milyon vatandasimiz geri memleketine donebilse
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    sen dediğimi anlamıyorsun onun fay dan fay kırıklarından olduğunu kıtasal yüzümlerden dolayı sıkışmalardan olduğunu toplumun %90+ sı biliyor anlamayan sensin ...bu olay inanç, ceza sistemi umarım kafan şarj etmiştir çok farklı bir kulvar dünyanın en gelişmiş uluslarında bile var aynen bizde olduğu gibi okey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Şubat 2018; 16:23:11 >
  • Arkadaşlar ciddi olarak bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi?

İstanbul depremi 2033te olabilmesi de mümkün ve bakan bu hızla gidersek 2032ye ancak biter dedi.

Şimdi bildiğim deprem ne kadar geç olursa o kadar şiddetli olacak.

Eğer deprem yakın zamanda(1 aylık süreç gibi) olursa 6.9 civarı olması ile geç olup 7.3 olması arasındaki farkı bilgilendirebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

sen dediğimi anlamıyorsun onun fay dan fay kırıklarından olduğunu kıtasal yüzümlerden dolayı sıkışmalardan olduğunu toplumun %90+ sı biliyor anlamayan sensin ...bu olay inanç, ceza sistemi umarım kafan şarj etmiştir çok farklı bir kulvar dünyanın en gelişmiş uluslarında bile var aynen bizde olduğu gibi okey

Sacma dedigin ve yuzlerce begeni almis diye laf ettigin mesaj uzaylilardan falan bahsediyordu, sen de ona laf ettin, ben seni anlamiyorum tabi. Haklisin.

Dedigim gibi amacin belli, o yuzden ben a desem b diye laf edeceksin, b desem a diye laf edeceksin. Tabi cevap verirsen, yoksa arada kactigin da oluyor biliyorsun. Seni ciddiye alacak halim yok. Takil sen.

meraketme abd lerinde çoğu en azından yarıtıcı inancı olanları allah ediyyy diyiyor hatta amansız kar fırtınalarına bile..kendi ülkeni inasınını özellikle aşağlamana gerek yani... bu seneki soğuklarda god belamızı verdi diyen abd li dolu ...(inançlı olanlarını kastediyorum tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Şubat 2018; 17:45:2 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Tamam.

Buna da laf edecek bir sey bulursun. Tamam derken aslinda abdyi olumune savunup, kendi ulkemi asagiliyor anlami cikartmak istersen cikartirsin deminden beri yaptigin gibi. Devam et, guluyorum yani. O yuzden. Yoksa seni ciddiye aldigimi falan zannetme.
    senin savunduğun ana mesajda kendi ülke insanını "aşağlama" var açık ozaman neyi savunduğunu düşün?, allah ediyyy, allah cezaladiriyy sadece senin ülkene mahsus değil tek tanrı inancı semavi dinde olanların hepsinde var bencede uzatmayalım entel yazış şeklimle yırttım diyorsan zor yani

sadece semavi dinde bile değil 2015 katmandu depreminde bile halkı heykele budaya koştu...aman bizi koru birdaha olmasın yanlış yaptıysak affet diye..onune yiyecek leğenleri boşalttılar belki açtır diye çoğunuz gözünüzle görmüştür..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Şubat 2018; 18:5:6 >

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi gene cikardin bir sey. "Ben uydurdum, sen de bana uy. Bana aksi bir sey soylersen de entel derim gene laf atarim" diyorsun yani. Komiksin.
  • İstanbulda yaşamayan ve hiç gelmeyen arkadaşlara şunu söylemek isterim. Eğer depremde istoç, tahtakale, eminönü, sirkeci yerle bir olursa bu türkiyenin iflası demektir. Çünkü kullandığımız hemen hemen bütün ev gereçlerin toptan alındığı, ithalatının yapıldığı yer bu saydığım yerlerdir...

• 16.06.2018

• Isin kotu tarafi insanlarim kacacak yerleri yok. Her yer beton.

Dogaya davrandigin gibi sana geri donuyo. G*t kadar yere 10 kusur milyon adam doldurursan. Her yeri ev yaparsan o sayi binlerle kalmaz milyonlari rahat rahat gorur.

• Bu sayfayı takip etmenizi öneririm. Çoğu depremi önceden tahmin ediyor adam. Kendi bulduğu yöntemler sayesinde. Fakat devlet tarafından desteklenmiyor. Kendisi depremle alakalı bir istasyon kurmak istiyor.

https://www.facebook.com/DepremTahmini/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baba Konu

quote:

Orijinalden alıntı: scuti

Hmm.. Demek bu yüzden oluyor depremler.

Yok çarpık kentleşme yüzünden oluyor. Allahın izniyle kentsel dönüşüm deprem sorununu kökten çözecek

Etrafta bir ton kentsel dönüşümle ilgili malzeme kaçırıldığına dair söylenti var (bu iddialar şahsıma ait değildir) ben pek sanmıyorum kentsel dönüşüm bunu pek çözmez gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Choqo

Bu sayfayı takip etmenizi öneririm. Çoğu depremi önceden tahmin ediyor adam. Kendi bulduğu yöntemler sayesinde. Fakat devlet tarafından desteklenmiyor. Kendisi depremle alakalı bir istasyon kurmak istiyor.
    https://www.facebook.com/DepremTahmini/

hafatada iki kere türkiyenin 4-3 ünü verip oda yetmiyor tüm ateş pasific çemberini verip tahmin yapan ninem bile tuttururçoğu traş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 11 Şubat 2018; 18:50:3 >

• Prof. Dr. İbrahim Sürmelihindi , Büyük İstanbul Depremi konusunda 3 avantajımızı açıklamış - Konuya Eklendi!

http://www.milliyet.com.tr/marmara-depremin-etkisini-gundem-2567419/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 11 Şubat 2018; 19:55:23 >
  • Olsun bitsin yav ne anladık ki hayattan bundan sonra ne anlayalım?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.