Şimdi Ara

Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
16
Favori
15.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımıbireysel.turktelekom.com.tr
    Yeni Aşmayan Tarifeler > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturasizdan-faturaliya/tarifeler/yeni-asmayan-tarifeler.aspx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom kullanıyoruz Vodafone bimcel teknocell pttcell Turkcell fark etmez geçiş için uygun kampanya var mı acaba

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt

Bimcellden geçecegim için geçilmiyor,hiçbir faturalıya geçemiyormuşum 90 gün beklemek lazımmış

• lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt

Sende TürkTelekom faturasıza geç 30 gün sonra geçebilen lazım

• Akarsu20 kullanıcısına yanıt

Bugün aradım 444 1 500 ü. Sadece 1000 dk 10 TL olanı söyledi telesekreter. 500 dk olan seçenek kalkmış sanırım. SMS gelince başlayacak dedi ama gelen giden bir SMS yok henüz.

Yalnız şu dikkatimi çekti, Türk Telekom yönüne 1000 dk diyor. Her yöne değil galiba. Bu iyi değil.

Anneme aslında sadece her yöne 1000 dk lazım, internet, SMS gerek yok. Ama Türk Telekom mevcut paketi 15 Mart 2022 itibariyle sonlandırdı.

Yine de paylaşımınız için teşekkürler.

• Türk Telekom'da 500 Dakika 7 TL var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kozmikdalga K kullanıcısına yanıt

turk telekom musteri hizmetlerini arayin. bol dakika istediginiz faturali hatta gecis yapmak istediginizi belirtin.

2.secenek turk telekom bayisine gidin durumunuzu anlatin. bayilerde ve musteri hizmetlerinde bizim bilmedigimiz bol dakikali tarifeler oluyor. en iyi sekilde size yardimci olurlar.

ayni paket muadilleri vodafone ve turkcell de 1500 dakikalik paketler var onlara da bakabilirsin.

telekomdan memnunsan bakma dediklrimi yapin selam ve dua ile hayirli sabahlar vesselam

• Teşekkür ederim arkadaşlar.
    Bilmiyorum bende sadece 1000 dk 10 TL söyledi, hemen ardından onaylamak için 1'e basın dedi telesekreter.
    Bu arada hâlâ SMS gelmedi. Bu normal mi?
    Bu 1000 dk her yöne değil ama değil mi? Yanlış anlamadım yani.

Edit: SMS gelmedi ama 1000 dk yüklenmiş, 9333 den kontrol ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmikdalga -- 18 Mart 2022; 21:1:59 >
  • hocam sırf bu paket için telekoma geçtim ama müşteri hizmetlerini aradığımda ses paketleri kısmında çıkmadı. Sadece şebeke içi 1000 dk çıktı nasıl alabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çoğu paket 15 mart itibariyle kapanmış siteden kontrol ettim bildiginiz en ucuz devam eden konusma paketleri var mi yardımcı olur musunuz?

• makine433 M kullanıcısına yanıt

9333ü arayın ordan çıkar .

• çıkmadı, o zaman kaldırmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Annem için tarife bakıyorum bende. Şu anda Vodafone Faturasız da 3GB 750DK 250SMS kullanıyor sanırım. Az önce kontrol ettim 25-26 günde sadece 300Mb internet kullanılmış mobilden. Yani 1GB internetli bir paket bile yeterli olacaktır bize.

Önceliğim yine Vodafone faturasızda kalmak. Önerebileceğiniz bir tarife var mı?

• kursatmi K kullanıcısına yanıt

vodafone tahsılatını basarıyl a bıtırmıs arkadasa yonlendırıyourm sızı @ Yokizm

• Teşekkür ederim.

Şunu yazmayı unutmuşum kullandığımız paket 44 TL oluyormuş bir kaç gün içerisinde.

Operatör değiştirme veya faturalıya geçme işlemleriyle uğraşmak istemediğim için Vodafone'da kalmayı tercih ediyorum ama seçeneğim kalmazsa diğer operatörlere de bakabilirim.

• kursatmi K kullanıcısına yanıt

Mevcutta teklif edilen kolay paketlere geçiş yapabilirsiniz hocam veyahutta uyguna devreden ve duran faturalı teklifler oluyor, onlara da geçiş yapabilirsiniz bence, çünkü faturasız da pek uygun paket kalmadı.

• hz yokizm a.s hızır dan bıle hızlsıın Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı 

• Geçebileceğim Tarifeler kısmında sadece bu iki paket var ve pek uygun değiller.

Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı

Şimdi siz söyleyince kontrol ettim. Faturalıya geçersek 32TL'ye gayet uygun bir paket görünüyor. Geçiş yaptıktan sonra bu paketi bize sunarlar mı acaba? Yoksa bir ön koşulu falan var mıdır geçiş haricinde?

Büyük Bimcell zamları sonrası Emekli/Anne/Baba tarife paylaşımı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.