Şimdi Ara

Bütün binanın pidesini ben alıyordum ve sonunda isyan ettim [OLAYLAR OLAYLAR]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Esenyurtta 17 Katlı bir binada yaşıyorum. Binadaki Hayriye teyzeden tut bodrumdaki kapıcıya kadar 1 ay boyunca her akşam zorla pide almaya yollandım ve bugün isyan ettim. Artık köle olmayacaktım. Artık herkese kendi işini yapması gerektiğini öğretecektim. Aldığım 26 pidenin üstüne sıvı mor zontaktan koydum çünkü etkilerini biliyordum Aslında mavi kullanmak isterdim fakat piyasada çok az bulunması ve en ufak temasta size de etki edebileceği için en güvenlisi olan moru kullandım. Sonra pideleri herkese götürdüm ve birden ne göreyim! Davulcu abi git bana da al diyor. Hemen kafasına döner tekme çakıp havada ağzına bir fitil turkuaz zontaktan attım ve kaçmaya başladım. Arkamdan elindeki tokmağı sallayarak geliyordu ve ben nereye gittiğimi bilmiyordum. Apaçi gençlerin yanından geçerken üstlerine zebani tozu attım ve yola çıkıp davulcuyu zindana atmaya çalıştılar fakat davulcu kafalarını tokmaklayıp birinin jöleli saçını ısırdı ve beni kovalamaya devam etti. Akşam olmuştu ve ben yorgunluktan ölüyordum. En son bir inşaata sığındım ve hemen DH'yi açtım. Elim ayağım titriyordu çok korkmuştum ve birden DH Premium üyesi olduğumu hatırladım. Hemen yönetim üyelerine acil durumdan bahsettim ve beni helikopterle almaya geldiler. 12 Dakika sonra havada ışıklar saçan bir helikopter vardı ve bulunduğum inşaatın tepesine inmeye çalışıyordu. Uzun uğraşlar sonunda tam indiği sırada binaya temas etti ve bina çöktü! Zebani tokmakçı hemen bulunduğumuz yere geldi ve bizi yiyeceğini sandım fakat sadece bana pidenin parasını vermeye çalışıyormuş. Derin bir oh çektim ve gidip pidesini aldım ve ona verdim ve biradaha toplumsal değerlere isyan etmemeyi anladım ve evime dönüp orucumu açtım.

<Bu mesaj DH Premium kullanarak atıldı.>

• Donanimhaber de bonzai istemiyoruz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok uzun bro
  • okumayin zebani tozu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Git kurtul.

• CSB başarılı değil daha baştan csb olduğu anlaşılıyor ama sonlara doğru anırdım

• Bizim hacıefendi vardı ne oldu ona

• Bina çöktü
  • esenyurt apaçisi misin
  • yarıldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

esenyurt apaçisi misin

Hayır değilim aslında ortam şartlarını bilmiyorduk taşınırken esenyurtta falan sonra böyle oldu işte
  • Zebani tokmakçı hemen bulunduğumuz yere geldi ve bizi yiyeceğini sandım fakat sadece bana pidenin parasını vermeye çalışıyormuş.
  • Ve sonra just pide açarak oradan uzaklaştım

• quote:

Orijinalden alıntı: MAXSTAR

Ve sonra just pide açarak oradan uzaklaştım

Bütün binanın pidesini ben alıyordum ve sonunda isyan ettim [OLAYLAR OLAYLAR]
  • Ne güzel bir hort

• Okumayın zontak torbacısı

• Vay be anılar

• Niye Hayriye :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.