Şimdi Ara

BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos,SNintendo,Mame=) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
3
Favori
32.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soneday

quote:

Orijinalden alıntı: GsliKahraman

Bunları Sunrise 1.4 de görmek isteriz
    Şöyle Uygulamalar klasöründe Emulatörler diye bir klasörün içinde olsa hepsi beraber örnekleriyle beraber nasıl olur sizce_?

Benim emulatörler klasörüm gibimi evet bunu Sunsire 1.4'de yapmayı planlıyorum

Ahanda benim emulator klasörüm,bu arada tema bana özel,3650 teması kendim yaptım dün... Sade öz ve güzel.:
     BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos,SNintendo,Mame=)

Evet bu şekilde demiştim Süper olur
    Temayı görünce 6600 ve 6670 i mi hatırladım

• süper oyun oynayacaklar için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soneday

quote:

Bunları Sunrise 1.4 de görmek isteriz
    Şöyle Uygulamalar klasöründe Emulatörler diye bir klasörün içinde olsa hepsi beraber örnekleriyle beraber nasıl olur sizce_?

Benim emulatörler klasörüm gibimi evet bunu Sunsire 1.4'de yapmayı planlıyorum

Ahanda benim emulator klasörüm,bu arada tema bana özel,3650 teması kendim yaptım dün... Sade öz ve güzel.:
     BÜTÜN 5800/N97(5TH) EMULATORLERİ (Ateri,Sega,GameboyAdvandce,Commondore64,Amiga,Dos,SNintendo,Mame=)

Evet bu şekilde demiştim Süper olur
    Temayı görünce 6600 ve 6670 i mi hatırladım

Bu temayı 3650/3660/7650 sevdamdan yaptım,aşk meselesi

• Vaov harika işte budur kardeşim.V1.4 e hangisini eklesek.
  • @NomadCRY

Tabikide Tekken
  • bir ara deneyeceğim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zmpprz -- 31 Ekim 2010; 23:20:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Vaov harika işte budur kardeşim.V1.4 e hangisini eklesek.

NomadCRY emulatörlerin hepsini oyunları herkes zevkine göre yüklesin
  • Yahu şaka yaptım yahu CFW'de boş yer kalmadı zaten.Nasıl oyun ekleyeyim olmaz. Belki boyutu çok düşük birşey olabilir.
  • harika bir çalışma olmuş tebrikler..
  • Qt midir nedir o programı kuramıyorum sonunda hata veriyor error falan. Sunrise kullanıyorum bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyAngelic

Qt midir nedir o programı kuramıyorum sonunda hata veriyor error falan. Sunrise kullanıyorum bu arada

Nasıl bir hata veriyor? Hata kodu falan yokmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyc -- 1 Kasım 2010; 18:17:31 >
  • Afedersin onu yazmayı unuttum

1. hata mesajı: SWI error 0!:\resource\openc\locales.txt
    2. hata mesajı: error -10257
  • quote:

Afedersin onu yazmayı unuttum

1. hata mesajı: SWI error 0!:\resource\openc\locales.txt
    2. hata mesajı: error -10257

1. Hata; Telefonunda yüklü olan fw'den kaynaklanır...Eğer modifiye edilmiş fw kullanıyorsan ondan olabilir...
    2. Hata; Qt'nün kurulum sırasında telefon modelini ve versiyonunu tanıyamamasından kaynaklanıyor..

Tek çözüm fw'ni değiştireceksin,Sunsire'yi tafsiye eder onu kullanıyorum,hepsi çalışıyor.
  • quote:

Qt midir nedir o programı kuramıyorum sonunda hata veriyor error falan.
    quote:

Sunrise kullanıyorum bu arada

Bunu söyledim daha önce
  • Tek kelime ile mükemmel bir paylaşım, oyun hastası olanlar için bulunmaz nimetler bunlar. Bende Gba emülatörü vardı zaten, diğerlerini de deneme fırsatım olur inşallah. Teşekkürler...
  • müthiş bir paylaşım kardeşim ellerinize sağlık. eskiden olsa rep içinde yüzerdiniz şimdi ben daha denemedim ama merak ettiğim birşey var. şu gameboy emülatöründe tön tuşları aşağıda a-b yukarıda konumlanmış. direk aklıma bu telefonda dikeyde multitouch kullanımının mümkün olduğuna dair birşeyler geldi acaba böyle mi gerçekten. yani yön tuşlarına basarken a-b ye de aynı anda basabiliyor muyuz? sanmıyorum tabii ama bi umut işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: PehlivanJedi

müthiş bir paylaşım kardeşim ellerinize sağlık. eskiden olsa rep içinde yüzerdiniz şimdi ben daha denemedim ama merak ettiğim birşey var. şu gameboy emülatöründe tön tuşları aşağıda a-b yukarıda konumlanmış. direk aklıma bu telefonda dikeyde multitouch kullanımının mümkün olduğuna dair birşeyler geldi acaba böyle mi gerçekten. yani yön tuşlarına basarken a-b ye de aynı anda basabiliyor muyuz? sanmıyorum tabii ama bi umut işte

illa multitoch diyorsunuz,benden bir öneri....Conrols seçeneğinden Kırmızı,Yeşil ve Menü tuşuna istediğiniz A,B,START,SELECT gibi görevleri atayabilirsiniz.

• Mükemmel çalışma.

Teşekkürler, tebrikler. :)

Müsait bir zamanda deneyeceğim.
  • gpfce ve gpsp sertikifa hatası verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

gpfce ve gpsp sertikifa hatası verdi

opda'dan sertifikalandır yada telefonunu hackle
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.