Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

Logitech g502 + razer deahhadter chroma hangisi daha iyidir.

Genelde overwatch-csgo-lol oynarım.

g502

teşekkürler
  • Alıcısına 6-7 metrelik mesafede ve arada 1 duvar varken ofiste kullanılacak kablosuz mouse-klavye seti arıyorum. Bütçe çok önemli değil, sorunsuz şekilde işimi görebilecek mouse-klavye seti önerisi bekliyorum. Teşekkürler.
  • selamlar bloody b120 klavye kullanıyorum razer goliathus 20 tllik büyük mousepadi kuıllanıyorum sizce bunların yanında mouse olarak ne alayım? bütçe yok ama abartmayalım lütfen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananni

Alıcısına 6-7 metrelik mesafede ve arada 1 duvar varken ofiste kullanılacak kablosuz mouse-klavye seti arıyorum. Bütçe çok önemli değil, sorunsuz şekilde işimi görebilecek mouse-klavye seti önerisi bekliyorum. Teşekkürler.

Bütçe sorun değilse size oldukça kaliteli bir set önereyim madem ;
    Mouse : Logitech Mx Master
    Klavye : WİRELESS ILLUMİNATED KEYBOARD K800
  • quote:

Orijinalden alıntı: Connor Davenport

selamlar bloody b120 klavye kullanıyorum razer goliathus 20 tllik büyük mousepadi kuıllanıyorum sizce bunların yanında mouse olarak ne alayım? bütçe yok ama abartmayalım lütfen :D

Bloody a9
  • selamlar benim elimde rival 300. warcraft oynarken faredeki ek tuşları kullanmam gerekiyor ama maalesef rival 300 de 2 tuş var sadece warcraft için böyle bol tuşlu bir fare almak istiyorum ama fazla bütçe ayıramam. Trust GXT 166 diye bir model buldum en uygun diyebileceğimiz. Bundan daha ucuza tr de satılan bir model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

selamlar benim elimde rival 300. warcraft oynarken faredeki ek tuşları kullanmam gerekiyor ama maalesef rival 300 de 2 tuş var sadece warcraft için böyle bol tuşlu bir fare almak istiyorum ama fazla bütçe ayıramam. Trust GXT 166 diye bir model buldum en uygun diyebileceğimiz. Bundan daha ucuza tr de satılan bir model var mı?

Sanırım yok. İkinci el temiz farelerede bakabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Alıcısına 6-7 metrelik mesafede ve arada 1 duvar varken ofiste kullanılacak kablosuz mouse-klavye seti arıyorum. Bütçe çok önemli değil, sorunsuz şekilde işimi görebilecek mouse-klavye seti önerisi bekliyorum. Teşekkürler.

Öneri için teşekkürler özellikle mouse güzel görünüyor Bir de toplam 200-250₺ civarı bütçelik aradığım özelliklerde bir set önerebilirseniz çok sevinirim. Ben de benden tavsiye bekleyen kişiye ileteceğim seçimini yapsın

• quote:

quote:

quote:

Öneri için teşekkürler özellikle mouse güzel görünüyor Bir de toplam 200-250₺ civarı bütçelik aradığım özelliklerde bir set önerebilirseniz çok sevinirim. Ben de benden tavsiye bekleyen kişiye ileteceğim seçimini yapsın

Microsoft Wireless Desktop 3050 bu olabilir gibi.
    Ya da bunun yerine logitech marathon m705 mouse alıp yanına da logitech'in kablosuz bir klavyesini de alabilir ayrı ayrı olarak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Microsoft Wireless Desktop 3050 bu olabilir gibi.
    Ya da bunun yerine logitech marathon m705 mouse alıp yanına da logitech'in kablosuz bir klavyesini de alabilir ayrı ayrı olarak.

Öneriler için teşekkürler hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Connor Davenport

selamlar bloody b120 klavye kullanıyorum razer goliathus 20 tllik büyük mousepadi kuıllanıyorum sizce bunların yanında mouse olarak ne alayım? bütçe yok ama abartmayalım lütfen :D

Bloody a9

bro makro kullanmıyorum başka önerin var mı?
  • Arkadaşlar logitech g502 alıcaktım. Problem çıktı arkadaşta alamadım. Şimdi alabilecegim sıfır logitech g402 ve logitech g303 var aslında g303 kafama yattı g502 sensörü kullanıyo fakat sensör sallanma sorunları yüzünden riske girmek istemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar logitech g502 alıcaktım. Problem çıktı arkadaşta alamadım. Şimdi alabilecegim sıfır logitech g402 ve logitech g303 var aslında g303 kafama yattı g502 sensörü kullanıyo fakat sensör sallanma sorunları yüzünden riske girmek istemiyorum

Ikisinin tasarımı aşırı derece farkli. Denemeden alma derim. Ama g303 genel olarak daha üstündür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam makro kullanmasanız da yine bunu alın derim.

• quote:

quote:

Arkadaşlar logitech g502 alıcaktım. Problem çıktı arkadaşta alamadım. Şimdi alabilecegim sıfır logitech g402 ve logitech g303 var aslında g303 kafama yattı g502 sensörü kullanıyo fakat sensör sallanma sorunları yüzünden riske girmek istemiyorum

Ikisinin tasarımı aşırı derece farkli. Denemeden alma derim. Ama g303 genel olarak daha üstündür.

sensör sallanma sorunu sıkıntı yaratırmı hedef alırken 2.el bakim diyorum doğru dürüst bulamadım mouse
  • quote:

quote:

quote:

sensör sallanma sorunu sıkıntı yaratırmı hedef alırken 2.el bakim diyorum doğru dürüst bulamadım mouse

Ilk çıkan modellerde vardı. Yeni modellerde sensör sallanması yoktur.

• xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    Logitech G303'ün sensörü en iyi sensörlerden biri fakat tasarımdan kısmış logitech bence. Kişiden kişiye değişir fakat benim elime oturmadı eğer elinize oturursa rahat ettiğinizi hissederseniz alın derim memnun kalırsınız. Logitech G402 kullanıyorum bizzat yanında G440 mousepad'de vardı aldıgımda. 2si beraber resmen akıyor g300s'den geçmiştim farkını ciddi anlamda hissetiriyor ve tekleme yapmıyor sensörü çok iyi ve en önemli olayı ergonomisi eli müthiş kavrayan bir tasarımı var. sensör olarak g303 kadar iyi olmasa da sıkıntı çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osasuna2

Logitech G303'ün sensörü en iyi sensörlerden biri fakat tasarımdan kısmış logitech bence. Kişiden kişiye değişir fakat benim elime oturmadı eğer elinize oturursa rahat ettiğinizi hissederseniz alın derim memnun kalırsınız. Logitech G402 kullanıyorum bizzat yanında G440 mousepad'de vardı aldıgımda. 2si beraber resmen akıyor g300s'den geçmiştim farkını ciddi anlamda hissetiriyor ve tekleme yapmıyor sensörü çok iyi ve en önemli olayı ergonomisi eli müthiş kavrayan bir tasarımı var. sensör olarak g303 kadar iyi olmasa da sıkıntı çıkarmaz.

Sensör'ün çok etkisi varmı cidden fps oyunlarında logitech g402 kullandığı sensör logitech g100 ile aynı diyorlar ama ips hızı 500 diyo bu hız hiçbir mousede göremedim genelde 300 ila 350 arası oluyor.

• xxsavasxx2 kullanıcısına yanıt
    sensörün tabiikide etkisi oluyor. g402 ile g100 sensör aynı olabilir fakat g402'in içinde logitechin fusion engine adlı teknoloji var ve en hızlı mouse olduğunu iddia ediyor logitech. g100 ile kıyaslamak saçma olur. G402 de logitech çok iyi ürün yapmış fakat sensörü çok üst seviye tutmamışlar. g303e bakarsan g303de en iyi sensör kullanılmış fakat ergonomiden kesmişler gibime geldi çünkü eli ağrıtabiliyor uzun süre sonra tabi bu kişiden kişiye değişir. her mouse'un eksiği oluyor bir taraftan tavsiyem bir yerde deneyip almanız.
  • quote:

Hocam makro kullanmasanız da yine bunu alın derim.

hocam peki yok mu makrosuz öneriniz başka :D bu hariç yani
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.