Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.978
Cevap
51
Favori
71.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geldi hocam klavye. Harika bir şey bu ya :D. Ama alışmam zaman alıcak gibi :D özelliklede şu Türkçe karakterlere :D

Edit: Söylemeyi unuttum tekrar tekrar teşekkür ederim az kala razer gibi sadece ad yapmış bir çöpü alıyodum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 28 Haziran 2016; 10:19:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

Geldi hocam klavye. Harika bir şey bu ya :D. Ama alışmam zaman alıcak gibi :D özelliklede şu Türkçe karakterlere :D

Edit: Söylemeyi unuttum tekrar tekrar teşekkür ederim az kala razer gibi sadece ad yapmış bir çöpü alıyodum :D

Hayırlı olsun dostum alışınca diğer klavyeler neymiş diyorsun.
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    Yalniz bileklik yarar mi zarar mi anlamadim. Onu koyunca elimin yuksekligi iyi oluyor. Fakat avuc icim uyusuyo gibi mi desem aciyo mu desem garip bi sey oluyo tam cozemedim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

Yalniz bileklik yarar mi zarar mi anlamadim. Onu koyunca elimin yuksekligi iyi oluyor. Fakat avuc icim uyusuyo gibi mi desem aciyo mu desem garip bi sey oluyo tam cozemedim .

Orası sana kalmış. Hangisiyle daha rahat ediyorsan onu dene.
  • selam, deathadder 3.5 kullanıyorum ancak bozuldu. palm grip tutuşu için ne önerirsiniz? rival 100 nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norain -- 28 Haziran 2016; 16:22:37 >
  • Norain kullanıcısına yanıt
    Bütçenize ve tutuşunuza uygun modelleri yaptığım listeden inceleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

inceliyorum hocam, Rival 100 bütçeye uygun ancak Claw - Fingertip Grip tutuşuna uygun muş. Rival 300'de bütçeye fazla geldi.

bütçe: 100-120.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norain

quote:

inceliyorum hocam, Rival 100 bütçeye uygun ancak Claw - Fingertip Grip tutuşuna uygun muş. Rival 300'de bütçeye fazla geldi.

Amazon'da Rival 300 şuan indirimde 40 dolar.

Rival 100 almaktansa onu almak daha mantıklı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Norain

quote:

Amazon'da Rival 300 şuan indirimde 40 dolar.

Rival 100 almaktansa onu almak daha mantıklı.

anladım hocam, teşekkürler.

• Arkadaşlar bütçem 80 TL gaming mouse almak istiyorum. Elime otursun avuç içim mouse'a değsin istiyorum rahat bir şekilde. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: PickPower

Arkadaşlar bütçem 80 TL gaming mouse almak istiyorum. Elime otursun avuç içim mouse'a değsin istiyorum rahat bir şekilde. Şimdiden teşekkürler

Bloody A9
  • PickPower kullanıcısına yanıt
    TheLoner hocam demeden ben diyeyim: Bloody A9

• Hocam mouse çok küçük değil dimi. Tutuşu palm grip mi

• Biraz geç kalmışım 😂 Çok hızlısınız hocam. 😃

• ObtObt kullanıcısına yanıt
    Sana emanet edeyim biraz
    Her mesajınızı okuyorum. Bu konu ve sizin sayenizde çok şey öğrendik hocam. :)

• Gwynvyd kullanıcısına yanıt
    Bende rival kullaniyordum kauçuk sorunu ile gönderdim servise elimde raw da vardı kullanmadığım onu kullanmaya başladım qck nip ile bir sorun yok dediğin gibi dpi 400 olmuyor ben rivalde 400 dpi cs go oyunda hassasiyeti2 yapıyordum bunda dpi 450 yapınca oyunda hassasiyeti 1.75 yaptım. Bu raw modeline pwm 3310 yada 3336 sensor koysalar kesinlikle süper bir mouse olur. Birde yan tuşları kapatacak bir kapak dizayni olsa. Kullanmadigim tuslari kapatacak tuslar isleviz ama yanlislikla basınca rahatsız ediyor insanı

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Her mesajınızı okuyorum. Bu konu ve sizin sayenizde çok şey öğrendik hocam. :)

Çok teşekkür ederim Kulaklık ve mikrofonlar hakkında tavsiyeler eklemek istiyorum ama insanlar listeye pek dikkat etmediği için üşeniyorum. Listeyi boşuna yaptım sanki. Listeye bakmayıp mesaj gönderen çok kişi var. Aslında liste herşeyi açıklıyor.
    Bizim insanımız kolaya kaçmayı seviyor malesef. Bütün forumlarda aynı sorular tekrar tekrar sorubiliyor. Yine de ilk mesajdaki bilgiler kalsın hocam. Kılavuz niteliğinde olduğu için istediğimiz zaman faydalanabiliyoruz. Fare kavrama-tutuş şekillerinden switch çeşitlerine kadar her şey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ObtObt

Bizim insanımız kolaya kaçmayı seviyor malesef. Bütün forumlarda aynı sorular tekrar tekrar sorubiliyor. Yine de ilk mesajdaki bilgiler kalsın hocam. Kılavuz niteliğinde olduğu için istediğimiz zaman faydalanabiliyoruz. Fare kavrama-tutuş şekillerinden switch çeşitlerine kadar her şey var.

Yine de ben konuya tavsiyeler ekleyeceğim. Az da olsa bazı insanlar bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Loner -- 28 Haziran 2016; 17:55:32 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.