Şimdi Ara

Bütçeye Göre F/P Akıllı Telefonlar - Konu Açmadan Önce Buraya Bakın - 21.04.2013 Güncel! (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
9
Favori
18.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan35bucuk

teşekkür ederim xperia P alacam ozaman

Ben teşekkür ederim.
  • Sizce artik galaxy gio alinir mi? 250 tl ye sifirini buldum(resmi garanti yok) ve almak istiyorum, daha once akilli telefon kullanmadim ve bunu en az 2 sene kadar kullanirim(mali nedenler ) Biliyorum elbette artik iyi bir telefon degil ama sizce alayim mi? Pisman olur muyum? Aldigimda elimden geldigince root olsun rom olsun telefonu maksimumda kullanacam bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *siteci*

Sizce artik galaxy gio alinir mi? 250 tl ye sifirini buldum(resmi garanti yok) ve almak istiyorum, daha once akilli telefon kullanmadim ve bunu en az 2 sene kadar kullanirim(mali nedenler ) Biliyorum elbette artik iyi bir telefon degil ama sizce alayim mi? Pisman olur muyum? Aldigimda elimden geldigince root olsun rom olsun telefonu maksimumda kullanacam bu arada.

O fiyata satan satıcıya güveniyorsanız alınır, çünkü 250 TL'ye resmi garantili en iyi Galaxy Y veya Pocket bulunabiliyor.
  • sizce 400 tl civarı 2.el xperia neo v alınırmı artık ? yoksa 500tl sıfır LG L5 mi almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

sizce 400 tl civarı 2.el xperia neo v alınırmı artık ? yoksa 500tl sıfır LG L5 mi almalıyım ?

>Neo V'nin performansı, kamerası tasarımı falan çok daha iyi, eğer temiz bulursanız Neo V daha mantıklı olur bence.
  • hangi başlığa sorsam bilemedim taşlanmamak için, daha önce sorulmuştur ama s3 vs nexus4 konusunda ne dersiniz?
    amaç tabi ki oyun, telefonu fazla çalan insanlar değiliz nasılsa
  • Arkadaşlar merhaba. Bende akıllı telefon alıcam. Ama bir liste çıkardım. Çıkardığım listedeki kriterlere göre bir akıllı telefon almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Liste şöyle:
    SAR Value 0.30 Watt/Kg

16.7 million colors
    True HD IPS Plus FullHD capacitive multitouch touchscreen
    Android 4.0(upgradeable 4.1 or4.2)
    scratch and water resistant
    corning gorilla glass 4' or 4.3'
    Karbonn Launches Titanium case
    at least 2100mAh or more battery
    at least 1, 1.2, 1.5 ghz(cortex a9 with tegra2 or adreno 320 with snapdragon 600)
    clock speed dual core or quad core cpu
    ,1 gb ram
    WiFi Direct with DLNA support,
    WiFi Hotspot,
    GPRS, EDGE
    Stereo FM with RDS
    NFC capability
    at least 8 mb front ,2mp rear dual led flash with autofokus, 1080p/30 fps
    3D panaromic smile detection camera
    3G and 4G video call LTE
    Bluetooth 4.0 LE+EDR a2dp/aptx protocol
    GPS with A-GPS, GLONASS
    802/11 a/b/g/n/ac dual band(2.4-5ghz) wi-fi
    micro sd extension
    hdmi(mhl)
    micro usb(mhl)
    3.5mm stereo ses input
    Accelerometer Sensor, gyroscope sensor, Proximity Sensor, compass sensor
    html5 ve flash support
    tv-out
    dvb-c
    IR emitter for remote control of home appliance
    Wireless charging support (Qi)
    Dual-SIM (GSM+GSM) with dual standby

• Liste abartılı olabilir. Eklemede yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

hangi başlığa sorsam bilemedim taşlanmamak için, daha önce sorulmuştur ama s3 vs nexus4 konusunda ne dersiniz?
    amaç tabi ki oyun, telefonu fazla çalan insanlar değiliz nasılsa

Nexus 4 oyun performansı anlamında S3'ten çok daha iyi. Adreno 320, S3'teki Mali400MP4'ten hem çok daha yeni, hem de çok daha performanslı bir GPU.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kofonur

Arkadaşlar merhaba. Bende akıllı telefon alıcam. Ama bir liste çıkardım. Çıkardığım listedeki kriterlere göre bir akıllı telefon almak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Liste şöyle:
    SAR Value 0.30 Watt/Kg

16.7 million colors
    True HD IPS Plus FullHD capacitive multitouch touchscreen
    Android 4.0(upgradeable 4.1 or4.2)
    scratch and water resistant
    corning gorilla glass 4' or 4.3'
    Karbonn Launches Titanium case
    at least 2100mAh or more battery
    at least 1, 1.2, 1.5 ghz(cortex a9 with tegra2 or adreno 320 with snapdragon 600)
    clock speed dual core or quad core cpu
    ,1 gb ram
    WiFi Direct with DLNA support,
    WiFi Hotspot,
    GPRS, EDGE
    Stereo FM with RDS
    NFC capability
    at least 8 mb front ,2mp rear dual led flash with autofokus, 1080p/30 fps
    3D panaromic smile detection camera
    3G and 4G video call LTE
    Bluetooth 4.0 LE+EDR a2dp/aptx protocol
    GPS with A-GPS, GLONASS
    802/11 a/b/g/n/ac dual band(2.4-5ghz) wi-fi
    micro sd extension
    hdmi(mhl)
    micro usb(mhl)
    3.5mm stereo ses input
    Accelerometer Sensor, gyroscope sensor, Proximity Sensor, compass sensor
    html5 ve flash support
    tv-out
    dvb-c
    IR emitter for remote control of home appliance
    Wireless charging support (Qi)
    Dual-SIM (GSM+GSM) with dual standby

Valla listenin tamamını okumadım, ancak mükemmel ve en iyisine sahip olmak istiyorsanız 2 hafta sonra çıkacak olan Sony Xperia Z'yi tavsiye ederim.

• kardeşim çok güzel konu açmışsın tebrik ederim Bana bir yol gösterirsen sevinirim..Bayağı zamandır araştırıyorum en sonunda 3 telefon arasında kalmıştım..(xperia go ya desire x mi,sola) içime en çok sinen go gibi flash da var jb de gelecek nette baktım Oyun performansıda çok kötü değil..ben go yu test etmiştim görüntü o kadarda kötü değildi F/P den bakarsak go alınır mı?başka önerin var mı?
  • Xperia Z bugün türk gümrüğüne giriş yapmış; ilgilenenlere önemle duyrulur !
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Sizce artik galaxy gio alinir mi? 250 tl ye sifirini buldum(resmi garanti yok) ve almak istiyorum, daha once akilli telefon kullanmadim ve bunu en az 2 sene kadar kullanirim(mali nedenler ) Biliyorum elbette artik iyi bir telefon degil ama sizce alayim mi? Pisman olur muyum? Aldigimda elimden geldigince root olsun rom olsun telefonu maksimumda kullanacam bu arada.

O fiyata satan satıcıya güveniyorsanız alınır, çünkü 250 TL'ye resmi garantili en iyi Galaxy Y veya Pocket bulunabiliyor.

Açıkçası pek güvenemiyorum tahtakalede satılıyor ve çok ucuz. Acaba imitasyon yada imeisi çalınmış olabilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-kampanya...s5660-galaxy-gio-40-indirimle...demir-iletisimde-119033189/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Xperia Z bugün türk gümrüğüne giriş yapmış; ilgilenenlere önemle duyrulur !

Biliyorum hocam, en geç 1-2 haftaya satışa çıkacak demek ki, fiyat olarak da 1849 deniyor ki bence çok çok iyi bir fiyat. (Hele ki Optimus G bile 1799'a satılırken)

quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

kardeşim çok güzel konu açmışsın tebrik ederim Bana bir yol gösterirsen sevinirim..Bayağı zamandır araştırıyorum en sonunda 3 telefon arasında kalmıştım..(xperia go ya desire x mi,sola) içime en çok sinen go gibi flash da var jb de gelecek nette baktım Oyun performansıda çok kötü değil..ben go yu test etmiştim görüntü o kadarda kötü değildi F/P den bakarsak go alınır mı?başka önerin var mı?

F/P olarak Xperia go çok iyi bir cihaz. Ekran çözünürlüğünün de etksisiyle çok performanslı çalışıyor ve en dayanıklı akıllı telefon şuanda.(IP67 + Dragontrail Cam) Desire X'i kesinlikle eleyin, her şeyiyle fiyatını kesinlikle hak etmeyen bir cihaz 2011 Xperia serisiyle aynı performansı sunuyor. Sola da zaten Jelly Bean alamayacak, bu saatten sonra alınmaz.
    Ancak bütçenize göre Galaxy S3 Mini bulursanız, Xperia Go'nun yerine onu tavsiye ederim.

quote:

quote:

quote:

Açıkçası pek güvenemiyorum tahtakalede satılıyor ve çok ucuz. Acaba imitasyon yada imeisi çalınmış olabilir mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-kampanya...s5660-galaxy-gio-40-indirimle...demir-iletisimde-119033189/detay

Valla çok güvenilir gelmedi, cihaz sahte falan olabilir. Eğer gidip yerinde inceleme şansınız varsa inceleyebilirsiniz, kontrol edebilirsiniz. Bence ya cihaz sahte, ya da paralel ithalat. Öyle IMEI'si çalınmış telefonları rahatça satabileceklerini sanmıyorum.
    Ancak ben sizin yerinizde olsam, 2 yıl resmi garantili bir cihaz alırdım bütçem neyse.

• gerçekten konu çok güzel bende xperia p razr ve s3 mini arasında gidip geliyorum
    fiyatları hemen hemen aynı aslında s3 mini eğer kamera 8 mp olsa hiç düşünmez alırdım
    xperia p bir biraz köşeli olması ve pil performansı beni düşündürüyor.
    razr da işte güncelleme sıkıntısı beni düşündürüyor
    ben performans kamera ekran internet performansı ve güncellme bazında alınabilecek en iyisi hangisi olur bir cevap verirseniz
    hot antutu ve quandrant testleri sağlıklımı
    ayrıca s3 mini ve xperia p de jiroskop var diğerinde yok bu önemli bir olaymı?
  • hepsi buradadan xperia P aldım cihaz geldi.kutulu falan ama çin üretimi bi prblem çıkar mı bu çakma değildir değil mi?birde paralel garanti mi ne bu nasıl bir şey cihazda problem çıkarsa sıkıntı yaşatırmı sony bakmaz mı bu telefona
  • quote:

hepsi buradadan xperia P aldım cihaz geldi.kutulu falan ama çin üretimi bi prblem çıkar mı bu çakma değildir değil mi?birde paralel garanti mi ne bu nasıl bir şey cihazda problem çıkarsa sıkıntı yaşatırmı sony bakmaz mı bu telefona

PM Attım.

quote:

Orijinalden alıntı: erhanistan

gerçekten konu çok güzel bende xperia p razr ve s3 mini arasında gidip geliyorum
    fiyatları hemen hemen aynı aslında s3 mini eğer kamera 8 mp olsa hiç düşünmez alırdım
    ben performans kamera ekran internet performansı ve güncellme bazında alınabilecek en iyisi hangisi olur bir cevap verirseniz

Xperia P'nin WihteMagic teknolojisi ve RGBW dizilimine sahip ekranı, çok az güç tüketiyor, bundan dolayı pil performansı anlamında neredeyse aynılar.
    Ancak gerek işlemci, gerek kamera, gerek malzeme kalitesi, gerek ekran, gerek ses kalitesi, kutu içeriği vs. tüm konularda Xperia P üstün. Bundan dolayı S3 mini Xperia P'nin değil de Sola'nın rakibi benim gözümde.

Ek olarak Razr'ı listeden silebilirsiniz, Motorola alınmaz artık çekildi Avrupa'dan. LG Optimus L9'u listeye ekleyebilirsiniz, çünkü performans olarak XP-S3 mini ikilisinden daha iyi, ekranı çok daha büyük ve 4.1 JB alacak.

• quote:

quote:

hepsi buradadan xperia P aldım cihaz geldi.kutulu falan ama çin üretimi bi prblem çıkar mı bu çakma değildir değil mi?birde paralel garanti mi ne bu nasıl bir şey cihazda problem çıkarsa sıkıntı yaşatırmı sony bakmaz mı bu telefona

PM Attım.

quote:

gerçekten konu çok güzel bende xperia p razr ve s3 mini arasında gidip geliyorum

Xperia P'nin WihteMagic teknolojisi ve RGBW dizilimine sahip ekranı, çok az güç tüketiyor, bundan dolayı pil performansı anlamında neredeyse aynılar.
    Ancak gerek işlemci, gerek kamera, gerek malzeme kalitesi, gerek ekran, gerek ses kalitesi, kutu içeriği vs. tüm konularda Xperia P üstün. Bundan dolayı S3 mini Xperia P'nin değil de Sola'nın rakibi benim gözümde.

Ek olarak Razr'ı listeden silebilirsiniz, Motorola alınmaz artık çekildi Avrupa'dan. LG Optimus L9'u listeye ekleyebilirsiniz, çünkü performans olarak XP-S3 mini ikilisinden daha iyi, ekranı çok daha büyük ve 4.1 JB alacak.

l9 u biraz inceleme şansım oldu açıkcası malzeme kalitesi özellikle arka kapağı biraz adi geldi. ama ekranın büyüklüğü ve performansı evet üçünden daha iyi sadece malzeme kalitesi

• quote:

quote:

quote:

PM Attım.

quote:

l9 u biraz inceleme şansım oldu açıkcası malzeme kalitesi özellikle arka kapağı biraz adi geldi. ama ekranın büyüklüğü ve performansı evet üçünden daha iyi sadece malzeme kalitesi

Hocam o zaman Xperia P'yi tercih edebilirsiniz. 1-2 haftaya Jelly Bean alacak Xperia Z'deki çok beğenilen Sony arayüzüyle. Malzeme kalitesi konusunda zaten cihaz yekpare alüminyum kasaya sahip.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.