Şimdi Ara

Bütçeye Göre Cihaz Tavsiyeleri [MART 2022] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.608
Cevap
74
Favori
267.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eklemeyi unutmuşum hocam P20 de var doğru. Hep aklım P20 Pro'ya gidiyor P20'den ziyade.
  • High Sierra kullanıcısına yanıt
    Sizce p20 mi yoksa mate 10 pro mu ?

Veya garantisiz p20 pro (1 yıl apple garantili pasaport kayıtlı iphone 8 plus'da olabilir)
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Sierra

@metintekin

Hocam Redmi S2 fiyatına göre iyi. Pil konusunda da ciddi bir beklentiniz varsa o zaman aynı fiyatlarda Redmi 5 Plus var ama kamera olarak S2 daha iyi performans sergiler. Ayrıca S2'nin ekranının HD+ olduğunu hatırlıyorum. 720p ekran pile daha az yük bindirir. S7 Edge Duos da sanırım düşer o fiyat aralığına yakında. Samsung zamı S7 serisini ilgilendirmedi pek. Düşmesi olası yani.

---

@metintekin

XA1 Plus dışında genel olarak o fiyat segmentinde Samsung'un J7 Max, J7 Duo modelleri var.

J7 Duo donanım konusunda çok iyi. Exynos 7885 + 720p ekran güzel bir ikili oluşturuyor.

Eğer 18:9 ekran boyutu ilginizi çekiyorsa Galaxy J6'nın Hepsiburada içinde ithalatçı versiyonu 1245 lira.

Honor 9 Lite de düşünülebilir.

Pil daha ağır basıyorsa bu sefer Xiaomi Redmi 5 Plus ile Meizu M6 Note modellerini önereceğim. Bu iki model hem donanım olarak hem yazılım olarak gayet iyiler.
    Honor 9 Lite hiçbir yerde bulunmuyor maalesef. Xiaomi Redmi 5 Plus olabilir ama sorunlu çıkabileceğinden çekiniyorum. Kendime alacak olsam sorun etmem de anneye alınacak olunca daha çok düşünüyor insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar arasında en mantıklısı P20 Pro oluyor takdir edersiniz ki kamera en önemli husus ise 3 kameralı düzenek ile P20 Pro efsanevi fotoğraflar çekiyor.

iPhone 8 Plus için diyeceğim şey eğer al sat işlerini seviyorsanız zarar etmekten korkuyorsanız tercih edebileceğiniz bir cihaz.
    ---
    @Yedaself hocam genel yorumlar olumlu yani çok büyük bir şikayet bulunmuyor cihazla alakalı. Ana konuyu incelemenizi öneririm. KVK garantili bulabiliyorsunuz cihazı gittigidiyor üzerinde. J6 düşünebilirsiniz Samsung olması gerekiyorsa tercihinizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Sierra -- 24 Temmuz 2018; 23:47:50 >
    Açıkçası Samsung olmasa daha iyi olur çünkü üst segment dışındaki bütün telefonları birbirinin aynısı. Xiaomi'ye bakalım bir.
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Honor 9 lite 2 agustos da a101'e geliyor bilginize.

S7edge duos sipariş verdim. Son silver rengi aldım 2014liraya ticari kartla 3taksitle n11 den

Notefe için 350lira fark vermek istemedim kalem kullanmadığım için

Bu paraya çift hatlı daha şık ve az değer kaybedecek başka cihaz göremedim

• Bütçeye Göre Cihaz Tavsiyeleri [MART 2022]

• Yedaself kullanıcısına yanıt
    Honor 9 lite Ağustos başı gelecek a101 e acele ederseniz geldiğinde piyasaya göre uygun fiyata alırsınız

• Kaan n2'yi almaya karar verdim.Var mı son bir tavsiyeniz?

• rororo4 R kullanıcısına yanıt
    Fiyatına göre iyi hocam. O fiyata başka bir şey bulmanız pek olası değil. Hele bir de 32 GB depolama ile.

• Merhaba arkadaşlar ;
    Bana çok acil cevap verirseniz memnun olurum. Benim Zenfone 6 telefonumda ekran kırması sorunu çıktı ben Adanada oturuyorum 200 Tl masraf çıkardılar , Asus servisine sordum ekran için 490 Tl rakam verdiler. Bu fiyatları verip ekranı değiştireyimmi yoksa aklımda takılan Huawei P 2 Smartmı yoksa Asus Zenfone Max 4 mü yoksa Asus Zenfone Max Plus alayım. Para benim için önemli , oyun oynamıyorum , pil süresi enaz 2-3 gün gidebilsin ,donma sorunum olmasın . Enaz 4-5 sene sorunsuz kullanabileyim. Kamerası beni hüsrana uğratmasın.Saygılar.
  • gkozcan G kullanıcısına yanıt
    2015yılında zen6 alıp 1sene kullanmıştım. Artık ömrünü dolduran bir model maddi durum yeterliyse yeni telefon alın bence

• Merhaba arkadaşlar. 1500-2000 tl arası bir telefon bakıyorum. Kamerasının iyi olması öncelikli tercihim. Pek telefonlardan anlayan birisi değilim. İphone 6 alınır mı sizce hala ?
  • Hocam 2 agustosta a101'e huawei honor 9 lite gelecek 1200 liraya özellikleri ve kameralari is gorur buyrun.

https://teknoseyir.com/inceleme/honor-9-lite-incelemesi#m

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 28 Temmuz 2018; 9:20:12 >
  • gkozcan G kullanıcısına yanıt
    Zenfone max serisi pil konusunda güzel sonuçlar sunuyor.

Bildiğim kadarıyla plus modelde Mt6750 düz modelde S425 bulunuyor performans odaklı cihaz arıyorsanız Mt6750 tercih etmelisiniz.

Honor 9 Lite A101 e geliyor aklınızda bulunsun.

Meizu M6 Note ve Redmi 5 Plus'u incelemenizi tavsiye ederim Qualcomm platformunda günümüz standartlarına yakın bir çipset S625.

• Zenfone 5 bakabilirsiniz hocam iyi cihazdır.

Bir de Mi Note3'e de bakabilirsiniz.

• Beyler 4000 liraya kadar bütçem var. Kamera çok önemli.

5 yıldır note 3 kullanıyorum.tavsiye verebilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.