Şimdi Ara

butce 1500 tl telefon tavsiyesi istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kisa bir sure icerisinde akilli telefon alacagim.butcem 1500tl.
    telefonda aradığım özelliklerden önemli olanları şunlar...
    1.şarji uzun gitsin
    2. Görüntülü görüşme yapılsın ama 3g den olacak.
    3. Takılma donma gibi aksaklıklar çıkarmayack özelliklerde olsun. (Ram islemci hafiza bakimindan)

Gelecek onerilerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• boyut problem değilse note 2 işini rahat görür. Çünkü oturmuş bir yapısı var diğer telefonlara göre
  • Note 2 buyuk gibi.ama araştırdigim telefonlar içerisinde aradığım özellikleri tek telefonda toplayan o var.

• kardesm s3 önerebilirim .. xperia serisine bulasma stabil bir telefon değil benden demesi
  • Note 2 tavsiyemdir sıkıntı yasamazsin.

• İstediğin tüm özellikler Note 2 de mevcut. Note 2 kullanıcısı olarak tavsiye ederim.
  • Tesekkur ederim aRkadaslar.lg nin guncellemeleri iyi degil diye duydm.htc hakknda ne dusunursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dalek Caan

İstediğin tüm özellikler Note 2 de mevcut. Note 2 kullanıcısı olarak tavsiye ederim.

Hocam note 2 s4 e göre çok mu büyük acaba ikisi arasındayım şuan birini alacağım.Siz taşımada sıkıntı yaşıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiperStar

quote:

İstediğin tüm özellikler Note 2 de mevcut. Note 2 kullanıcısı olarak tavsiye ederim.

Hocam note 2 s4 e göre çok mu büyük acaba ikisi arasındayım şuan birini alacağım.Siz taşımada sıkıntı yaşıyor musunuz?

Hocam note 2 gerçekten büyük bi telefon. Taşıması sıkıntı olmuyor. Pantolon ceplerine de sığıyor.

• quote:

quote:

quote:

Hocam note 2 gerçekten büyük bi telefon. Taşıması sıkıntı olmuyor. Pantolon ceplerine de sığıyor.

Note 2 fiyatıyla da epey avantajlı konumda ama işte boyut çok düşündürüyor.Note 2 batarya konusunda da çok daha iyi yanılmıyorsam.

• Hocam ben telefonu aldığım günden beri boyut konusunda hiçbir problem yaşamadım. Telefonun batarya performansı gerçekten diğer cihazlara göre çok çok iyi. Fakat söylendiği gibi 2-3 gün yoğun kullanım tabiki söz konusu değil. Yoğun kullanımda 1 gün görebiliyorsunuz çok rahat. Kullanmazsanız telefonu 5 gün bile durur.
  • Note2 şuan büyük gözükebilir ama kullanmaya başladıktan 1-2 hafta sonra alışırsın ve diğer telefonlar sana küçücük gelmeye başlar
  • Galaxy S4 bence o fiyata en iyi telefon.
  • quote:

Hocam ben telefonu aldığım günden beri boyut konusunda hiçbir problem yaşamadım. Telefonun batarya performansı gerçekten diğer cihazlara göre çok çok iyi. Fakat söylendiği gibi 2-3 gün yoğun kullanım tabiki söz konusu değil. Yoğun kullanımda 1 gün görebiliyorsunuz çok rahat. Kullanmazsanız telefonu 5 gün bile durur.

Hocam akıllı telefon almamdaki en büyük etkenlerden biri dizüstü bilgisayarımı her zaman yanımda taşımak çok zor oluyor. Bende internetteki işlerimi de telefon ile halletmek istiyorum.Kış aylarında montun iç cebine koyarım.Ben yarın gidip bakayım hocam en iyisi görerek karar vermek.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.İyi akşamlar.

• quote:

quote:

Hocam ben telefonu aldığım günden beri boyut konusunda hiçbir problem yaşamadım. Telefonun batarya performansı gerçekten diğer cihazlara göre çok çok iyi. Fakat söylendiği gibi 2-3 gün yoğun kullanım tabiki söz konusu değil. Yoğun kullanımda 1 gün görebiliyorsunuz çok rahat. Kullanmazsanız telefonu 5 gün bile durur.

Hocam akıllı telefon almamdaki en büyük etkenlerden biri dizüstü bilgisayarımı her zaman yanımda taşımak çok zor oluyor. Bende internetteki işlerimi de telefon ile halletmek istiyorum.Kış aylarında montun iç cebine koyarım.Ben yarın gidip bakayım hocam en iyisi görerek karar vermek.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.İyi akşamlar.

Hocam en doğru karar dediginiz gibi incelemek. Alın elinize iki cihazıda bakın hangisi hosunuza giderse alın. İki cihazda sizi pişman etmeyecektir iyi akşamlar

• note2 al kardes

• Herkese Teşekkür ederim arkadaşlar. Sanırım note2 ihtiyacımı görecek.fakat biraz gibi pantolonda tasinir mi endişelerim var.baska markalardan onerebileceginiz modeller yok mu?

• s4'ün bazı mağazalarda fiyatı 1600-tl ye kadar düştü...hem de resmi garantili.. bence o fiyata s4 almalısın... yazılım desteği olan ve beklentilerini karşılayacak bir cihaz...
  • Note2

• s4
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.