Şimdi Ara

bütçe 150-180 bin arası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istenilen araç segmenti d sınıfı ya da suv olabilir
    tercihim ikinci el ama şart değil sıfır da olabilir
    marka olarak belli bir marka takıntım yok her marka olabilir yeter ki konforlu olsun
    arkadaşlar yardıma ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Volvo s60 öneririm 2 .el konforun dibini yaşarsın

• Evin 2. aracı olarak Volvo s40 aldım iyi hoş güzel ancak 2. El piyasası gerçekten çok kötü bu yüzden volvo almanızı önermem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulabilirseniz C200 d veya 3.20d tavsiye ederim dizel şartsa daha yeni istiyorum derseniz passat insignia superb. Benzin de S60 T3 söyleyebilirim az once saydıklarımın benzinlisi de olabilir. S60 ı temiz hatta belki sıfırını da bulabilirsiniz bayiilere sormaniz gerekebilir. Daha fazla detaya girebilirseniz daha fazla yardimci olabilirim.

• Superb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tavsiyeleriniz üzerine volvo yu incelemeye aldım.yeni s60 ı çok beğendim ama 2019 da gelicekmiş eski kasa alınır mı sizce?

• ferrari091 kullanıcısına yanıt
    3.20d bi arkadaşımda vardı çok konforsuz derdi sonra sattı.o yüzden 3.20 lere hiç bakmadım.s60 da kasa değişimi var o da soru işareti benim için ama yeni kasayı çok beğendim.c200 d lere bakıyorum tavsiyen üzerine.bu araçta dikkat etmem gereken bir şey var mı?donanım model yılı vs gibi?

• Peugeot 3008'e bir bakın isterseniz. I-Cockpit ile içi çok güzel. Dışıda alımlı ve modern. Yüzü epey eskimez gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: difanbahya

3.20d bi arkadaşımda vardı çok konforsuz derdi sonra sattı.o yüzden 3.20 lere hiç bakmadım.s60 da kasa değişimi var o da soru işareti benim için ama yeni kasayı çok beğendim.c200 d lere bakıyorum tavsiyen üzerine.bu araçta dikkat etmem gereken bir şey var mı?donanım model yılı vs gibi?
    hocam konfor kişiden kisiye değişir ve arabanin durumuna da bagli jant,amortisor, lastik gibi etkenler degistirebilir. Kendiniz kullanip deneyimlemeniz gerekir dusuncesindeyim cok ince yanakli lastik jant kullanmadığınız sürece rahat olur diye düşünüyorum

• c200d exclusıve
  • A4 yada A6 olur

• Bütçe çok rahat ve geniş her türlü araç olur. Biraz daha spesifik olmanız lazım. Mesela sıfır-dizel-suv 1.6 motor altı olsun gibi.
  • golf 1.6tdi 115bg dsg hl (cam tavan+metalik renk)= 185.900TL

veya

megane 1.5 dci 110bg icon edc (metalik renk+ cam t.+cruise c.) = 184.450TL

(anlamayanlara not: derin ironi içerir)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2015 model C200d BlueTec Style alabilirsiniz.

Mercedes-Benz kalitesi tartışılmaz.
  • S80 bakın. O arabadaki koltukların rahatlığını başka herhangi bir piyasa aracında bulamazsınız. Mercedes de dahil buna .
  • nacker kullanıcısına yanıt
    s80 güzel duruyor ama ikinci eli zayıf gibi sanki

• BAYOKAN84 kullanıcısına yanıt
    neden exclusive?farkı nedir amg ya da style dan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.