Şimdi Ara

Burun üstündeki siyah noktalar ve üstündeki tüyler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
8
Favori
184.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeslerim hort olacak ama eger almadiysaniz almayin.. siyah noktalar icin gerekli temizligi yapin ufak killar icinde sarartici oneriyorum..sakin almayin aldikca cogalir.. haa olaki aldiniz cimbiz degdirmeyin.. sir agdasiyla alin sonra limon tuz karisimi yapip iyice yedirin 3 4 gun..sonra tekar cikana kadar bekleyin sonra ayni islem.. ben bunu denemek icin sol elmacik kemigine yapmistim.. simdi orasi ufalayinca bile dokulmeye basladi.. tabi 1 2 tane kaliyor yine onlari da epilator cihaziyla cekiyorum.. toplu cekilen killar daha gec ve daha zayif uzuyor ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanstern

Kardeslerim hort olacak ama eger almadiysaniz almayin.. siyah noktalar icin gerekli temizligi yapin ufak killar icinde sarartici oneriyorum..sakin almayin aldikca cogalir.. haa olaki aldiniz cimbiz degdirmeyin.. sir agdasiyla alin sonra limon tuz karisimi yapip iyice yedirin 3 4 gun..sonra tekar cikana kadar bekleyin sonra ayni islem.. ben bunu denemek icin sol elmacik kemigine yapmistim.. simdi orasi ufalayinca bile dokulmeye basladi.. tabi 1 2 tane kaliyor yine onlari da epilator cihaziyla cekiyorum.. toplu cekilen killar daha gec ve daha zayif uzuyor ;)
    ben siyah nokta zannediyordum nokta gibi siyah kıllarmış. Sirmidir nedir onla almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y.Sarıyıldız

ben siyah nokta zannediyordum nokta gibi siyah kıllarmış. Sirmidir nedir onla almayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Aspirini un gibi ezip hafif nemlendirerek burnunuza sürün biraz bekleyin sonra ovuşturarak masaj yapın ve durulayın sonucu görün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8D3831EAD

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    yüz ağdası iş görür herhalde.yüz ağdası önerisinde bulunacak var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Son 2 senedir bunlardan kurtulamıyorum. Burnumun üstünde önce siyah noktalar çıkmaya başladı, sonra ucundan ufak, ufak tüyler belirdi. Kötü gözüküyor. Tek benim mi başıma geldi bu? Bunlardan nasıl kurtulabilirim?

Not: Bu arada bu kadar ufak tüylere lazer işlemiyor.

Gar sabunu kullanacaksın , git herhangi bir markete gar sabunu al elinde iyicene köpürt vesonra 1 dakika boyunca burnuna iyice yedir , sonra yika %10000000 cozum :) ve dogal yolla :))))
  • Bi hortta benden bende de var napicam
  • Bendede var ne yapmam gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redible

Bendede var ne yapmam gerekiyor
    http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/vivol-agdaci-800-ml-konserve-sir-agda-isitici-139458494

Arkadaşlar şundan kullanıcaksınız. Bunu alıp bide satıcıya uygun ağda sorun. Sir ağda olması lazım. 60 dereceye ayarlıyorsunuz, macun gibi oluyor daha sonra çubukla buruna komple sürüyorsunuz. 30-40 saniye sonra taş gibi donuyor, bi çekiyorsunuz siyah nokta kıl ne varsa alıyor hiçbirini bırakmıyor. Sıcak olduğu içinde iyice nüfuz ediyor.

Berberde hep yaptırıyorum burun parlıyor resmen. Tek kötü yanı bir yarım saat pembe burunla dolaşıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/vivol-agdaci-800-ml-konserve-sir-agda-isitici-139458494

Arkadaşlar şundan kullanıcaksınız. Bunu alıp bide satıcıya uygun ağda sorun. Sir ağda olması lazım. 60 dereceye ayarlıyorsunuz, macun gibi oluyor daha sonra çubukla buruna komple sürüyorsunuz. 30-40 saniye sonra taş gibi donuyor, bi çekiyorsunuz siyah nokta kıl ne varsa alıyor hiçbirini bırakmıyor. Sıcak olduğu içinde iyice nüfuz ediyor.

Berberde hep yaptırıyorum burun parlıyor resmen. Tek kötü yanı bir yarım saat pembe burunla dolaşıyorsunuz.
    Siyah noktalarla ilgili bende problem yaşıyorum, fakat kıl-tüy tarzı bir şey yok sadece siyah nokta benimkiler. Ağda yaptırmayla geçecek gibi değil yani benimkiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gripholion

Siyah noktalarla ilgili bende problem yaşıyorum, fakat kıl-tüy tarzı bir şey yok sadece siyah nokta benimkiler. Ağda yaptırmayla geçecek gibi değil yani benimkiler.

Valla gitme ihtimali yüksek, önce gittiğin berberde bir yaptır memnun kalırsan eve alırsın. Baya yapışıyor çünkü siyah noktaları çekmemesi imkansız gibi birşey. Bende de oluyor siyah nokta ufak tefek onları da alıyor, zaten yoğun olarak varsa daha kolay gelir ağdaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

Aspirini un gibi ezip hafif nemlendirerek burnunuza sürün biraz bekleyin sonra ovuşturarak masaj yapın ve durulayın sonucu görün

Hocam işe yarıyormu
  • burun tüyleri için kaliteli cımbız iş görüyor. yanak üstü içinde cımbız kullanıyorum. çok fazla çıkıyor ise cımbızla uğraşılmaz ağda gerekir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gripholion

Valla gitme ihtimali yüksek, önce gittiğin berberde bir yaptır memnun kalırsan eve alırsın. Baya yapışıyor çünkü siyah noktaları çekmemesi imkansız gibi birşey. Bende de oluyor siyah nokta ufak tefek onları da alıyor, zaten yoğun olarak varsa daha kolay gelir ağdaya.

Teşekkürler hocam sanırım denemekten bir zarar gelmez diye düşünüyorum
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu eve almayı düşünüyorum da nasıl iyi mi memnun musunuz
    Birde kaç dakika ısıtıcam ağdayı çubuk falan nerden bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basketball is my life

O satıcı herşey var bir sürü de ilanı var ihtiyaca göre mesaj at. Ben evde kullanmıyorum şimdilik berberde var aynı mekanizma, 60 dereceye ayarlıyosun, fazlası yakar. 60 derece ulaştığında zaten macun gibi kıvamı oluyor ağdanın.
  • quote:

quote:

O satıcı herşey var bir sürü de ilanı var ihtiyaca göre mesaj at. Ben evde kullanmıyorum şimdilik berberde var aynı mekanizma, 60 dereceye ayarlıyosun, fazlası yakar. 60 derece ulaştığında zaten macun gibi kıvamı oluyor ağdanın.

daha çok cikartmaz mı hocam yanak ve burunda ki kılları hani yok gibi bişey bende de bir an da çoğalsin istemiyorum bende herkes gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

quote:

quote:

daha çok cikartmaz mı hocam yanak ve burunda ki kılları hani yok gibi bişey bende de bir an da çoğalsin istemiyorum bende herkes gibi

Ağda kıl falan çoğaltmaz, kökünden alıyorsun. Rahatsız edici derecedeyse düşünme bile zaten çıkması 2-3 haftayı bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beybaba62

Ben yanaktaki ve burundaki tüyler için geçen ağda kullandım, gerçekten baya farkediyor pırıl pırıl oldu. Şuan için hiçbir sorunda yok..

artsında gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Video Tapes

quote:

Orijinalden alıntı: Beybaba62

Ben yanaktaki ve burundaki tüyler için geçen ağda kullandım, gerçekten baya farkediyor pırıl pırıl oldu. Şuan için hiçbir sorunda yok..

artsında gör

Alıntıları Göster
    berbere her gittiğimde ağda yaptırırm kesin çözüm

• ağda çözüm oluyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.