Şimdi Ara

Burun üstündeki siyah noktalar ve üstündeki tüyler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
92
Cevap
8
Favori
184.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam aynı sorun bende de var çözebildiniz mi lütfen yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt

Hocam bende de aynı sorun var cımbızla alıyorum ağda yapmaya korkuyorum iyice çoğalır diye sizde çoğalma yaptı mı hiç kaç günde bir yapıyorsunuz

• MARDATONE TEFANKARDO kullanıcısına yanıt

Bende de var hocam yok mu çözümü ya ağda çoğaltır diye korkuyorum sarı tüyleri uyarıp kıl olmasından

• fluenzy kullanıcısına yanıt

Hocam yanak tüyleri ve burun üstü kıllarından muzdaribim ben de hangi merkeze sorduysam kesinlikle burnun üzerine lazer yapılamayacağını söylüyorlar yoksa daha çok çıkarmış sizin nasıl oluyor memnun musunuz kaç seanstır gidiyorsunuz

• thedeadvenus T kullanıcısına yanıt
    Ben önceden boyun ve ense kısmıma yaptırıyordum. Daha sonrasında yanak kısmına da yaptırmaya başladım. 3 seans gidebildim sonra da pandemi çıktığı için 8 9 aydır gidemiyorum. Yanağıma yaparken burun üstüme de yapmasını söyledim yapan çalışana. Burnumun üstünde ufacık bir tüy bile çıkmıyor 2 3 kere yaptırmış olmama rağmen. Yanağım da öyle. Çok az çıkıyor. Ama benim ense ve boynumdaki kıllar sakal gibi yoğun olduğundan tam verim alamadım. Yüzde 60 falan azalmış ve incelmiş durumda. Bunun sebebi de devamlı gitmemiş olmam. Hep bi aksilik çıkıyor ve 7 8 ay ara vermek zorunda kalıyorum, pandemide olduğu gibi. Ama burun üstüne lazer yapılmaz diye bir şey yok. Zarar vermez. Lazer epilasyon vücudun heryerine yapılıyor genital bölgeye bile. Pandemiden sonra sırt göğüs vs komple yaptırmaya ve aksatmadan devam etmeye çalışıcam. Hiçbir zararı yok. İyi bir merkez bulmanız yeterli olacaktır. Ucuza yaptırcam diye sağlığınızdan olmayın sonuçta lazer bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Teşekkür ederim hocam şunu da netleştirmek için soruyorum burundan kastınız kaş ortasının hemen altı değil dimi ben bildiğiniz burnun kenarları üstü dahil yani burun delikleri hariç komple burun için söyledim yanak epilasyonuna gidicem iyi bir merkez buldum baya da yüksek fiyatlar ama ömür boyu çekmek istemiyorum sonuçta 6 seans yanak ve kaş ortası 800 lira fiyat bu arada merak edenler için.Siz yüz için hangi lazer tipini kullanıyorsunuz hocam şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeadvenus

Hocam bende de aynı sorun var cımbızla alıyorum ağda yapmaya korkuyorum iyice çoğalır diye sizde çoğalma yaptı mı hiç kaç günde bir yapıyorsunuz

Ben cımbızla alıyorum çıktıkça. Ağda da yapabilirsin çoğaltmaz veya kalınlaştırmaz. Kökten tamamen alım yapılan hiçbir işlem kılları güçlendirmez. Ağdayı 3-4 haftada bir siyah nokta oluşmasın diye berberde yaptırıyorum zaten cildim kuru siyah nokta olmuyor.

• Konuyu hortlatıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fluenzy

Ben önceden boyun ve ense kısmıma yaptırıyordum. Daha sonrasında yanak kısmına da yaptırmaya başladım. 3 seans gidebildim sonra da pandemi çıktığı için 8 9 aydır gidemiyorum. Yanağıma yaparken burun üstüme de yapmasını söyledim yapan çalışana. Burnumun üstünde ufacık bir tüy bile çıkmıyor 2 3 kere yaptırmış olmama rağmen. Yanağım da öyle. Çok az çıkıyor. Ama benim ense ve boynumdaki kıllar sakal gibi yoğun olduğundan tam verim alamadım. Yüzde 60 falan azalmış ve incelmiş durumda. Bunun sebebi de devamlı gitmemiş olmam. Hep bi aksilik çıkıyor ve 7 8 ay ara vermek zorunda kalıyorum, pandemide olduğu gibi. Ama burun üstüne lazer yapılmaz diye bir şey yok. Zarar vermez. Lazer epilasyon vücudun heryerine yapılıyor genital bölgeye bile. Pandemiden sonra sırt göğüs vs komple yaptırmaya ve aksatmadan devam etmeye çalışıcam. Hiçbir zararı yok. İyi bir merkez bulmanız yeterli olacaktır. Ucuza yaptırcam diye sağlığınızdan olmayın sonuçta lazer bu.

Teşekkür ederim hocam şunu da netleştirmek için soruyorum burundan kastınız kaş ortasının hemen altı değil dimi ben bildiğiniz burnun kenarları üstü dahil yani burun delikleri hariç komple burun için söyledim yanak epilasyonuna gidicem iyi bir merkez buldum baya da yüksek fiyatlar ama ömür boyu çekmek istemiyorum sonuçta 6 seans yanak ve kaş ortası 800 lira fiyat bu arada merak edenler için.Siz yüz için hangi lazer tipini kullanıyorsunuz hocam şimdiden teşekkür ederim.

• thedeadvenus T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kaş ortasının altı değil sizin dediğiniz yerler. Burunun üstü yanları.

Anladım hocam teşekkürler lazerin türünü hatırlıyor musunuz

• ben normalde sıkıyorum çoğunu ama oradaki gözenekler ( rivayete göre siyah nokta derideki gözeneklere günlük hayatta yüzümüze gelen pisliklerin dolmasıyla oluşuyormuş ) kapanmadığı için tekrar oluşuyor zamanla. sıcak suyun vücudu genleştirip soğuk suyun sıkılaştırdığını düşündüğümden bundan sonra siyah noktaları sıkarak temizledikten sonra yüzümü soğuk sulu bi legende biraz bekleticem

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.