Şimdi Ara

burun kenarları ve kızarıklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 senedir burun kenarlarında pullanma ve kızarıklık var doktora gitsem hep aynı şeyleri yazacak. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Dalan adlı markanın küçük bir tüpte satılan(20 ml) zeytinyağlı,E vitaminli nemlendirici bir kremi var. Zeytinyağlı olmasına rağmen hafif bir krem, yapış yapış değil. Burun kenarlarınız kuruluktan dolayı pullanıp kızarıyor ise bir deneyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: sena'

Hocam Dalan adlı markanın küçük bir tüpte satılan(20 ml) zeytinyağlı,E vitaminli nemlendirici bir kremi var. Zeytinyağlı olmasına rağmen hafif bir krem, yapış yapış değil. Burun kenarlarınız kuruluktan dolayı pullanıp kızarıyor ise bir deneyin derim

Tamam hocam yazdım kağıda, baska öneriniz varmi yaş 18 ergenlikte değil galiba..

• Aklıma ilk gelen bu oldu, alternatif bir şey düşündüm ama bulamadım maalesef. Ben de 18 yaşındayım ergenlikten değildir bence. Belki cilt tipinden, belki de sınava hazırlanıyorsanız stres vb. dolayı geçici bir şeydir. Kızarıklığımsı bir şey olunca bu kremi kullanıyorum iyi geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sena'

Aklıma ilk gelen bu oldu, alternatif bir şey düşündüm ama bulamadım maalesef. Ben de 18 yaşındayım ergenlikten değildir bence. Belki cilt tipinden, belki de sınava hazırlanıyorsanız stres vb. dolayı geçici bir şeydir. Kızarıklığımsı bir şey olunca bu kremi kullanıyorum iyi geliyor :)

Evt sınav hazırlığı var
    Tamam cok sagolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.