Şimdi Ara

BURUN ESTETİĞİ YAPANLAR BAKABİLİR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burun estetiği yapmak istiyorum ancak fiyatlar biraz pahalı gibi. Yaptıran var mı veya tanıdığınız yaptırdı mı? Ne kadar ücret verdi? Cevaplar için şimdiden sağolun arkadaşlar.

• durumuna göre fiyat değişiyordur

azıcık ucundan küçültmeye 5.000 tl istemezler sanırım
  • up
  • Kardeşim oldu bir üniversite hastanesinde. Yukarda ki arkadaşın da dediği gibi gerekli gördüğü için ücretsiz şekilde estetik yaptılar. Burnu bildiğiniz gargamel burnu gibiydi abartmıyorum şuan dümdüz allaha şükür on numara burnu var. Tabi biraz şiş duruyor 4 ay geçmesine rağmen ama normalmiş 1 yılda anca iniyormuş yerine oturuyormuş burun.
  • Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Hocam işte benim hastanelik bir durumum yok. Sadece güldüğüm zaman sarkıyor. Bu yüzden gülmek istemiyorum bazen. Özelde falan yaparsam ücreti ne kadar falan diye merak ediyorum. 3-4 bin verecek durumum yok daha uygun olursa yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CurryStephen

Hocam işte benim hastanelik bir durumum yok. Sadece güldüğüm zaman sarkıyor. Bu yüzden gülmek istemiyorum bazen. Özelde falan yaparsam ücreti ne kadar falan diye merak ediyorum. 3-4 bin verecek durumum yok daha uygun olursa yapabilirim

Benim burnumda da darbeden dolayı sola doğru eğrilme var güldüğüm zaman gerildiği için belli oluyor. Geceleri de nefes almamı zorlaştırıyor. Özele gittiğimde 3bin TL fiyat çıkardılar. Eğer şu nefes alamama sorunum ilerlerse anca o zaman yaptırırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.