Şimdi Ara

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.517
Cevap
100
Favori
476.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GangsterParty

quote:

Orijinalden alıntı: wandering_fitzy

quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

Arkadaşlar benim burnumun buyuklugu,önden görünüşü,ucu falan tam istediğim gibi ama sırt kısmındaki kemik çıkıntılı değil ama büyük ve profilden bakınca hafif kambur duruyor.ucuna,büyüklüğüne falan hic dokunmadan sadece o kambur kısmın tamamen dumduz yapılması çok zor mudur? Kemiği torpulucek herhalde oradaki? Basit photoshoplarla bile tek hamlede istediğim burna kavusuyorum da ameliyatı zor mudur ki? Kaç ayda tamamen iyileşir benim tipimde bi operasyon? Bilgisi olan yardım etsin lütfen

Doktoruna sıkıntını anlattığın zaman bilgisayar ortamında isteklerine göre bir plan oluşturuluyor ameliyatta da hemen hemen aynı burnu yapıyorlar :d Ameliyat zor mu tabiki zor ama doktor için senin için hiçbir zorluğu yok gözünü kapatıyosun ve açıyosun çok kısa bir süreçmiş gibi düşün.İyileşme süreci ameliyatın tekniğine göre değişiyor kapalı teknikle yapılan ameliyatlar daha kısa sürede toparlanıyor kendimden biliyorum morluğum bile olmadı aşırı şişliğimde olmadı 10.gün kontolüne gittiğimde doktor bile hayret etmişti :D.Lakin açık teknikte kesi uygulanarak yapıldığı için iyileşme süreci biraz daha uzun sürüyormuş doktorum bana böyle söylemişti.Eğer imkanın varsa kesinlikle hiç vakit kaybetmeden bütçene uygun bir doktor bul olumsuz hiçbir şey düşünme bu ameliyatı olduğuna gerçekten değiyor çünkü bu dediğimi ameliyat olursan bandajlar çıktıktan sonra anlayacaksın :d

Devlet hastanesinde olucam olursam. Bilgisayar tasarımı filan zor sanki :D

Evet orda yine yüzüne uygun kendilerince birşeyler yapıyorlar diye biliyorum
  • istanbul anadolu yakansında önereceğiiz doktor var mıdır acaba?
  • Arkadaşlar ben burnumdan nefes alirken zorlaniyorum burnumdaki kemik de egri gidiyor. Ankarada devlet hastanesinde ameliyatmi ederler. Burun kemigi zormu oluyor ameliyati olanlar nasil bilgi verebilirlermi. Gece bogulacak gibi oluyormusum. Surekli agzimdan nefes aliyorum. Benim anlamadigim burnumun biri tikanikken daha sonra digerine geciyor. Yermi degisiyor nasil iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ameliyat devlet hastanesinde yapılıyormu yada özelde yapılsa sigorta indiriminden yararlana biliyormuyuz

• Arkadaşlar bende az önce muayene oldum burunda septum deviasyonu varmış ,istanbulda onerebileceğiniz hekim yada klinik varmı bide tabiki ortalama bi fiyat ( kusura bakmayın dersteyim suan konuyu inceleme sansim olmadı). Birde bu ameliyatla birlikte estetikte olmak istiyorum mumkunmudur

• Donald Draper kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bende dun ameliyat oldum, suanda göz alti torbalarimin sisliginden dolayi gozlerimi acamiyorum ve burnumdan su karisimi kan geliyor surekli. Pecete kullana kullana burnumum ucu acimaya basladi. Sureci nasil atlatacagim yardimci olun lutfen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

Arkadaşlar bende dun ameliyat oldum, suanda göz alti torbalarimin sisliginden dolayi gozlerimi acamiyorum ve burnumdan su karisimi kan geliyor surekli. Pecete kullana kullana burnumum ucu acimaya basladi. Sureci nasil atlatacagim yardimci olun lutfen.

Hocam nerde oldunuz ve ne ameliyatı , bende septum+estetik düşünüyorum

• quote:

Dostum öncelikle rahat ol.

Şu anda yaşadığın durum çok normal, bu ameliyatı olan herkes senin yaşadıklarını yaşıyor.

Göz altı için: Doktorunun verdiği göz altı kremini devamlı kullan, arada buz tutmaya devam et

Akıntın için: devamlı kanla karışık su gelmesi çok doğal, eğer peçete yara yaptı ise kulak pamuğunu al ucunu ıslatıp kan gelen yeri öyle temizle. Böylece burnunun ucu acımaz.

Ayrıca sık sık evin içinde normal adımlarıla (hızlı olmadan) yürüyüş yap, kan dolaşımın için iyi gelir. Yürümediğin zamanlardada mutlaka uzan. bağdaş kuriyim, arkama yaslanıyım vs düşünme. Mutlaka uzanır vaziyette ol, çift yastık kullanmayı unutma.

Bir kaç güne hiç bir şeyin kalmayacak merak etme, başka bir sorun olursa sorabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

quote:

Şu anda yaşadığın durum çok normal, bu ameliyatı olan herkes senin yaşadıklarını yaşıyor.

Göz altı için: Doktorunun verdiği göz altı kremini devamlı kullan, arada buz tutmaya devam et

Akıntın için: devamlı kanla karışık su gelmesi çok doğal, eğer peçete yara yaptı ise kulak pamuğunu al ucunu ıslatıp kan gelen yeri öyle temizle. Böylece burnunun ucu acımaz.

Ayrıca sık sık evin içinde normal adımlarıla (hızlı olmadan) yürüyüş yap, kan dolaşımın için iyi gelir. Yürümediğin zamanlardada mutlaka uzan. bağdaş kuriyim, arkama yaslanıyım vs düşünme. Mutlaka uzanır vaziyette ol, çift yastık kullanmayı unutma.

Bir kaç güne hiç bir şeyin kalmayacak merak etme, başka bir sorun olursa sorabilirsin.

Teşekkürler kardeş dediklerini uygulayacağım. Kafama takılan birşeyde burnumun ucu. Eğrilik düzelmiş küçük bi burnum olmuş ama burun ucum hala top gibi. İnternette bazı kişiler şişliklerden dolayı öyle olabiliyor yazmışlar ama benimki şiş olsa bile inince çok bir değişiklik olmayacak gibi görünüyor. Şişlik geçince uç kısmında çok değişiklik olur mu acaba ?

@Monsieur Vincent Sincan Devlet Has. Dr.Esabil Eker sadece estetik.
  • Beyler isst ici uygun bi doktor onerisinde bulunun bana hem estetik hem de icten düzelme olacak,iyi doktorlar isi ticarete dökmus piyasada ismi zikredilen iyi doktorlar 7-8 binden basliyor yuh yani 2 saatlik ameliyata kaldi ki bu adamlarin reklami yapila yapila adamlar en az 3 ay sonraya gün,veriyor düşünün ne kadar kazandiklarini benim verebilecegim 3-4 max o da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

quote:

Teşekkürler kardeş dediklerini uygulayacağım. Kafama takılan birşeyde burnumun ucu. Eğrilik düzelmiş küçük bi burnum olmuş ama burun ucum hala top gibi. İnternette bazı kişiler şişliklerden dolayı öyle olabiliyor yazmışlar ama benimki şiş olsa bile inince çok bir değişiklik olmayacak gibi görünüyor. Şişlik geçince uç kısmında çok değişiklik olur mu acaba ?

@Monsieur Vincent Sincan Devlet Has. Dr.Esabil Eker sadece estetik.

Ameliyat sonrası burun ucu şiş oluyor, sonradan şişlik iniyor. Seninde şişlik inecektir.
  • Konya'da rinoplasti için doktor önerebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: irriducibili

Beyler isst ici uygun bi doktor onerisinde bulunun bana hem estetik hem de icten düzelme olacak,iyi doktorlar isi ticarete dökmus piyasada ismi zikredilen iyi doktorlar 7-8 binden basliyor yuh yani 2 saatlik ameliyata kaldi ki bu adamlarin reklami yapila yapila adamlar en az 3 ay sonraya gün,veriyor düşünün ne kadar kazandiklarini benim verebilecegim 3-4 max o da

Hocam bende sizle ayni durumdayim şuanda doktor arıyorum ve şimdilik kafama yatan Tamer köse yakında gidip ona muayene olmayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Monsieur Vincent

quote:

Beyler isst ici uygun bi doktor onerisinde bulunun bana hem estetik hem de icten düzelme olacak,iyi doktorlar isi ticarete dökmus piyasada ismi zikredilen iyi doktorlar 7-8 binden basliyor yuh yani 2 saatlik ameliyata kaldi ki bu adamlarin reklami yapila yapila adamlar en az 3 ay sonraya gün,veriyor düşünün ne kadar kazandiklarini benim verebilecegim 3-4 max o da

Hocam bende sizle ayni durumdayim şuanda doktor arıyorum ve şimdilik kafama yatan Tamer köse yakında gidip ona muayene olmayı düşünüyorum

geri dönüş bekliyorum detaylı bi konuş herşeyi sor resimler göstermesini iste eski hastalarından eğer yoksa muhakkak gör kontrole geldikleri illaki olur,fiyatını hangi hastanede ameliyat yaptığını falan bekliyorum
  • quote:

quote:

quote:

geri dönüş bekliyorum detaylı bi konuş herşeyi sor resimler göstermesini iste eski hastalarından eğer yoksa muhakkak gör kontrole geldikleri illaki olur,fiyatını hangi hastanede ameliyat yaptığını falan bekliyorum

Hocam benimde finaller yaklaşıyor bu ara gidemeyebilirim ama internette araştırdığım kadarıyla incirli ethica hastanesinde ameliyat ediyor , 2500 TL ye yapıyor yarısı peşin yarısı taksit oluyormuş galiba , eski ameliyat fotoları için Tamer kose yaz google a kadinlar klubu diye bi forumda ameliyat olan kadınlar kendi fotolarini paylaşmış görürsün , ama bu adam hakkında gordugum tek olumsuz nokta nasıl bir burun yapacağının çizimini yapıp sana gostermiyomus o sorun olabilir belki ama su 19 mayis tatilinden yararlanıp hastaneye gidersem daha fazla bilgilendirebilirim sizi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam benimde finaller yaklaşıyor bu ara gidemeyebilirim ama internette araştırdığım kadarıyla incirli ethica hastanesinde ameliyat ediyor , 2500 TL ye yapıyor yarısı peşin yarısı taksit oluyormuş galiba , eski ameliyat fotoları için Tamer kose yaz google a kadinlar klubu diye bi forumda ameliyat olan kadınlar kendi fotolarini paylaşmış görürsün , ama bu adam hakkında gordugum tek olumsuz nokta nasıl bir burun yapacağının çizimini yapıp sana gostermiyomus o sorun olabilir belki ama su 19 mayis tatilinden yararlanıp hastaneye gidersem daha fazla bilgilendirebilirim sizi

ethicayı biliyorum bana 15 dakika mesafe de,tasarım olayına pek takılmamak lazım bazı doktorlar teknoloji ile çok iç içe yapıyor bu işi programlar ile tasarım yapan da var yapmayanda zaten tasarım ile gerçeği arasından çok fark oluyor yeter ki tecrübesi olsun ve çok ameliyatı olsun ne kadar çok ameliyat o kadar iyi el işçiliği,adam sana tasarım yapar bilgisayar da sonra ameliyattan sonra bi bakarsın alakası yok

evet kadınlar kulübünü biliyorum ama üye olmadan resim görülmüyor varsa hasta resimleri üye olurum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ethicayı biliyorum bana 15 dakika mesafe de,tasarım olayına pek takılmamak lazım bazı doktorlar teknoloji ile çok iç içe yapıyor bu işi programlar ile tasarım yapan da var yapmayanda zaten tasarım ile gerçeği arasından çok fark oluyor yeter ki tecrübesi olsun ve çok ameliyatı olsun ne kadar çok ameliyat o kadar iyi el işçiliği,adam sana tasarım yapar bilgisayar da sonra ameliyattan sonra bi bakarsın alakası yok

evet kadınlar kulübünü biliyorum ama üye olmadan resim görülmüyor varsa hasta resimleri üye olurum

Hocam bende üye değilim ama görebiliyorum ben birazdan linki atayim size bi daha bakin , artik siz benden önce oraya giderseniz bende sizden yorum bekliyorum :)

• Arkadaşlar, ameliyattan korkmayın. Ben 26 martta oldum,şu an turp gibiyim.Şişliklerim de indi.sadece burun ucum halen biraz şiş o kadar.insanlar ameliyat olduğumu anlamadı bile.sonuçları çok güzel oluyor.göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor.

• PantheraPardus kullanıcısına yanıt
    Hocam resim atacaktın galiba

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.