Şimdi Ara

BURSADAKİ MOTORCU ARKADAŞLAR BİR BAKSIN LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA SONUNDA EHLİYETE YAZILMAK ÜZEREYİM FAKAT TÜM BURSAYI DOLAŞMAMA RAĞMEN MOTOR KULLANMAYI ÖĞRETEN TEK BİR KURS BULAMADIM BENMİ BULAMADIM VARDAMI BULAMADIM Bİ ANLAMADIM GİTTİ UCUZ Bİ KURS BULDUM YAZILMAYIDA DÜŞÜNÜYORUM BELGELERİ HALLEDİP İŞLEMLER TAMAM OLAYIN ÖZETİ MOTOR KULLANMAYI HİÇ BİLMİYORUM SINAVA GİRDİĞİMDE OT GİBİ KALMAMAK İÇİN SİZLERDEN RİCA EDİYORUM HAYRINA BANA MOTOR ÖĞRETECEK YADA Bİ YERLERE YÖNLENDİRECEK OLURSANIZ VALLAHİ ÇOK MEMNUM OLURUM

• öyle birini bulabilirsen çok şanslısın
  • Kardesim bursa ugurum surucu kursunu bi ara. Esentepede. Vitesli motor var ellerinde. Tam egitim olmasa da yine de sinavdan rahat rahat gececek kadar egitim aliyosun. Trafige cikiyosun. Git bi konus istersen. Cogu surucu kursu sadece belge duzenliyo, bisey olursa diye riske girmek istemiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksutalkan

Kardesim bursa ugurum surucu kursunu bi ara. Esentepede. Vitesli motor var ellerinde. Tam egitim olmasa da yine de sinavdan rahat rahat gececek kadar egitim aliyosun. Trafige cikiyosun. Git bi konus istersen. Cogu surucu kursu sadece belge duzenliyo, bisey olursa diye riske girmek istemiyo

peki dostum fiyatları hakkında bilgin varmı
  • Yok kardesim. Ama indirim olayini zorla. Yoksa hepei bisey yapmadan geecirmeye calisiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: maksutalkan

Yok kardesim. Ama indirim olayini zorla. Yoksa hepei bisey yapmadan geecirmeye calisiyo

tamamdır usta bi bakayım orayada gerçi bana çok uzak kalıyor ama yinede bakacağım
  • Bursada eğitim veren yok hepsi sınavdan 1 gün önce eğitim verir ama setbaşında bir kurs var oraya sor hatta link atayım
    şunla irtibata geç
    http://www.motosiklet.net/forum/members/lawyer_16-108795.html

• quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

Bursada eğitim veren yok hepsi sınavdan 1 gün önce eğitim verir ama setbaşında bir kurs var oraya sor hatta link atayım
    şunla irtibata geç
    http://www.motosiklet.net/forum/members/lawyer_16-108795.html

eyvallah hocam bi konuşalım bakalım
  • canhty123 kullanıcısına yanıt
    Kendisi bizzat eğitim veriyormuş motosiklet.nette öyle diyordu
    Bana kalırsa kursa çok para verme eğer motorun var ise ehliyetli birini yanına al o sana gösterir nasıl kullanılacağını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bursagsli -- 13 Kasım 2014; 17:07:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bursagsli

Kendisi bizzat eğitim veriyormuş motosiklet.nette öyle diyordu
    Bana kalırsa kursa çok para verme eğer motorun var ise ehliyetli birini yanına al o sana gösterir nasıl kullanılacağını

ah be usta keşke kendi motorum olsaydı ehliyet alıp kuryelik yapacagım ve öyle alacagım motoru ama bakalım hayırlısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.