Şimdi Ara

Bursada Drag Day 29.08.10 Video

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Leon'lar LPG'limi ?
  • Canlı izlemeyi tercih ederdim
  • Passat 150 + Caner HP
  • şu otomobil videolarında müzik olduğu zaman izleyemiyorum.aracın sesini duysak daha iyi değil mi ?
    ayrıca bir kamera da bitişi çekseymiş daha iyi olurmuş sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

Leon'lar LPG'limi ?

Bildiğim kadarıyla 1.6 ların hiçbiri lpgli değildi, Tsi larda zaten değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof2150 -- 30 Ağustos 2010; 1:12:09 >
  • Güzel olmuş,birde bitiş çizgisinden çekilse tadından yenmezmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

şu otomobil videolarında müzik olduğu zaman izleyemiyorum.aracın sesini duysak daha iyi değil mi ?
    ayrıca bir kamera da bitişi çekseymiş daha iyi olurmuş sanki.

Aynen size katılıyorum. Aslında benim çektiğim tek tek görüntülerde var onları sesli izlemesi daha keyifli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Passat 150 + Caner HP

yanlız bunda caner hp değil de başka birşeyler var
    3 tane passat 1.8 t kullandım,hiçbiri bir 106 gti'ı yiyecek kadar yürümüyordu.ya eleman çok iyi,ya da karşısındakiler kötü.ya da araba yüklü.
    ayrıca tam otomatik opel omega ile drag'a katılan arkadaşın özgüvenine hayran kaldım

• Caddy olacaktı orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Passat 150 + Caner HP

yanlız bunda caner hp değil de başka birşeyler var
    3 tane passat 1.8 t kullandım,hiçbiri bir 106 gti'ı yiyecek kadar yürümüyordu.ya eleman çok iyi,ya da karşısındakiler kötü.ya da araba yüklü.
    ayrıca tam otomatik opel omega ile drag'a katılan arkadaşın özgüvenine hayran kaldım

106 Gti sürücüsü Passatla kalkmak istemedi onu kendine rakip görmediği için etraftakiler çok ısrar edince yanındaki başka birine verdi aracı sürmesi için, 106 gti sürücüsü birkaç kere limitöre sokunca aracı başta geride kaldı sonradan yakaladı fakat geçmeye yetmedi, burun farkıyla passat almış, bir kişi finişte sonuçları yazıyordu.
    Birde passatın sürücüsü gerçekten iyi kalkıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof2150 -- 30 Ağustos 2010; 1:30:59 >

• ben sirion a çok şaşırdım 125 lik leon yedi sanırım
  • Tekerleği yeniden İcat etmek gibi Birşey Olmuş Video Çok tatsız 100bg ile 150bg le anca hafta sonu eğlencesi yapılır benim aklıma drag deyince v8 ler v12 ler arkadan itiş arabalar geliyor yine belirteyim tamamen şahsi görüşüm beğenen arkadaşlara saygım sonsuz
  • Ben o Passatın 150hp olduğuna inanmıyorum 211hp Şirokko ile öle yürüyemez o araba.

O arabada chip vardır muhtemelen.. Yada Şirokko 211hp değil ikisinden biri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BohemAmca

Tekerleği yeniden İcat etmek gibi Birşey Olmuş Video Çok tatsız 100bg ile 150bg le anca hafta sonu eğlencesi yapılır benim aklıma drag deyince v8 ler v12 ler arkadan itiş arabalar geliyor yine belirteyim tamamen şahsi görüşüm beğenen arkadaşlara saygım sonsuz

Halkın kaçtanesinde v8 v12 varki herkes elindeki ile geldi, hafta sonu hep beraber eğlendik. tabi daha güçlü araçlar olsa dahada güzel olurdu.

quote:

Orijinalden alıntı:
    ben sirion a çok şaşırdım 125 lik leon yedi sanırım

İki leon tsi önce kalktı ben kazanan ile kalktım, beklediğim bir sonuçtu şaşırmadım leon 100 den sonra arayı kapamaya başladı mesafe 130 km, de bitti sanırım 140 dan önce beni geçemezdi 145, 150 gibi, 4. vitse attığımda acımaz kesin geçerdi.
    Ayrıca Siyah Fabia'nın gücü yanlış yazılmış araba 1.4 16v 100 bg idi. Alfa 146 ilede yarışma imkanı bulmak güzeldi sevdiğim bir araç.

quote:

Orijinalden alıntı:
    Ben o Passatın 150hp olduğuna inanmıyorum 211hp Şirokko ile öle yürüyemez o araba.

Passatın performansı beklediğimden iyi çıktı turbosu yeni takılmış orjinal turbo ve fabrika değerlerinde olduğunu söylüyordu fakat performansı görünce banada daha güçlü gibi geldi.

Şirokko 211 bg olabilir 160 lığın üstüne chip yapılmış yoksa 180 hp FR' geçemezdi.
    Sanırım Şirokkonun yarış sonu baskı balatası bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof2150 -- 30 Ağustos 2010; 5:23:42 >

• Yok bnmde arkadaşımda aynı araba var oda bir ton masraf yapıp motoru sıfırladı yetkili serviste bnm arabaya en fazla 2 boy fark atıyor kalkışta.

Ki şirokko beni ayırıyor boy boy o yğzden söledim büyük ihtimal chiplidir..
  • Ya bu yeni golf tsi 160 hp önüne gelene geçilmiş , ilk önce passata geçilmiş üstüne bide 106 gti a geçilmiş utanmasa siriona falanda geçilcek Bu işte bi terslik var ya kullananda iş yok yada kalktığı araçlar bayaa yüklü
  • offf bea tam benlik organizasyon. :D
  • ülker golf
  • siriona helal olsun şirokko yu bile yiyecekti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.