Şimdi Ara

Bursa Zafer Plaza'nın otoparkı ücretli mi arkadaşlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır gitmedim de , daha önce praalıydı galiba yanlış hatırlamıyorsam. Şu an paralı mı araç otoparkı ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Zafer Plaza Otopark Ücreti 2023

Bursa'nın kalbinde yer alan Zafer Plaza, alışveriş ve eğlence merkezleri arasında popüler bir mekandır. Plaza bünyesinde bulunan otopark, araç sahiplerinin konforunu sağlamaktadır.

Zafer Plaza otoparkı ücretlidir. Otopark ücretleri, giriş yaptığınız saate ve aracınızın türüne göre değişmektedir. Güncel otopark ücretleri şu şekildedir:

• Otomobil (0-24 saat): 25 TL
    • Minibüs (0-24 saat): 35 TL
    • Midibüs (0-24 saat): 45 TL
    • Otobüs (0-24 saat): 55 TL

Otopark ücretleri, Zafer Plaza yönetimi tarafından belirlenmekte ve değişime tabidir. En güncel otopark ücretlerini öğrenmek için lütfen Zafer Plaza yönetimiyle iletişime geçiniz.

Zafer Plaza otoparkı, 7/24 hizmet vermektedir. Otoparka girişlerde OGS ve kredi kartı ile ödeme kabul edilmektedir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bursa'da yol kenarına park etmek bile paralı. Eminim o da paralıdır.
  • valla en son paralıydı ama içeriden belli bir alışveriş yapıp fişi gösterince para almıyorlardı. şimdi durum nedir ben de emin değilim.
  • paralı
  • Parali diye hatirliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada ücretsiz oluyor ama neye göre değiştiriyorlar tam bilmiyorum. Bugün hafta sonu kesin paralıdır.
  • pazar günü ücretsiz.
    diğer günler en az 30 liralık alışveriş yapman lazım.
  • şuan fiyatları ne acaba
  • A.h.met kullanıcısına yanıt

halen pazar ücretsiz mi?

• Ücretli arabayla girdiğin yerde duvara asmışlar dikkat edersen görürsün.Eğer çok uzun kalacaksan bence ev yakınsa arabayla gitme.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.