Şimdi Ara

Bursa'ya Imax (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
2
Favori
9.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sinemia kartı ile gidiyorum her ay bir filme. Şimdiye kadar en iyi imax filmi Avengers dı kesinlikle. Görseller ve sesler müthişti. Imax den sonra normal sinemaya gidince attan eşeğe binmiş gibi oluyorsun. Kesmiyor açıkçası. Bu ay da film olarak çok dolu hangi filme imax gitmek lazım karar veremedim.

Deadpool 2, Han Solo Star Wars, Jurassic Park. 1 ay sonra izleme durumuna göre Jurassic Park olacak galiba!
  • quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Tavandaki hoparlörler boyle mi ? gidenler soyleyebilir mi

Amfiyi ve perdeyi çektim asagıdaki benim kuzen perdede kameraya anca bu kadar sığmış büyüklüğünü siz düşünün artık

Bu arada dediğim gibiymiş evet

Bursa'ya Imax

Bursa'ya Imax

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdul1907

Amfiyi ve perdeyi çektim asagıdaki benim kuzen perdede kameraya anca bu kadar sığmış büyüklüğünü siz düşünün artık

Alıntıları Göster
    bu cektigin fotoda hoparlor degisik. diger IMAX salonlarindan farkli

bazi salonlarda Hoparlörlerin sekli degisik . Ses de farklilik oluyor mu acaba ?

Bursa disinda tum IMAX'lerde hoparlor bu sekilde Istanbul,Izmir,Ankara. en cok kullanilan bu:

Bursa'ya Imax

Bursa'ya Imax

Bursa'ya Imax

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Haziran 2018; 16:1:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdul1907

Alıntıları Göster
    Hocam Jurassic World: Yıkılmış Krallık' ğa gittiniz mi ?

• Az önce Jurassic World izledim salon ve Perde gercekten buyuk . IMAX parasini hak ediyor.

Dikkatimi çeken Bilet aldiktan sonra Salon girisinde biletleri kontrol eden görevliler YOK? Çok rahat dışarıdan kaçak girilebilir? Salona girerken ve çikarken hiç gorevli gormedim?

Hep mi böyle yoksa Sabah saatlerinde gitmistim?

Bir sonraki seansa çok rahat bilet almadan girilebilir?

Bursa'ya Imax

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemeznaesh -- 29 Haziran 2018; 17:7:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: projekta

Hocam Jurassic World: Yıkılmış Krallık' ğa gittiniz mi ?

Alıntıları Göster
    Evet bu çektiğim fotolarda ona gitmiştim zaten dinozorları dibimde hissediyodum nefes alışlarını bile dibinde duyuyosun çok güzeldi dev hissiyatını ses sistemi ve perde sonuna kadar veriyodu

• quote:

Orijinalden alıntı: nemeznaesh

Az önce Jurassic World izledim salon ve Perde gercekten buyuk . IMAX parasini hak ediyor.

Dikkatimi çeken Bilet aldiktan sonra Salon girisinde biletleri kontrol eden görevliler YOK? Çok rahat dışarıdan kaçak girilebilir? Salona girerken ve çikarken hiç gorevli gormedim?

Hep mi böyle yoksa Sabah saatlerinde gitmistim?

Bir sonraki seansa çok rahat bilet almadan girilebilir?

Valla ben imax geldiğindendir 2 3 kez gitmişimdir sadece bi kez geç kaldım bu en sondakinde o da görevli arkadas kapıdan girdikten sonra çağırmıştı biletlerinizi görebilirmiyim acaba dedi gösterdim girdim bi sikinti çıkmadı kaçak filan olmadığım için

Ama benim kuzen önceden gelmişti ona bakmamışlar yerine başka biri oturmuş o da yanı boşmuş oraya çömmüş bilete 4 5 defa adamın yanında açmış bakıp durmuş göstere göstere en sonunda yana kaydı dedi adam kaçak girmis heralde dedi gözlüğünü filanda önceden getirmiş taktı direk dedi yani giren giriyo kanka ama bi sinema içinde harama girmeye değmez nası hakkını ödeyeceksin sonra koskoca şirket

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

bu cektigin fotoda hoparlor degisik. diger IMAX salonlarindan farkli

bazi salonlarda Hoparlörlerin sekli degisik . Ses de farklilik oluyor mu acaba ?

Bursa disinda tum IMAX'lerde hoparlor bu sekilde Istanbul,Izmir,Ankara. en cok kullanilan bu:

Alıntıları Göster
    Valla hissiyatı en son istanbul acıbademe gitmişti suicide squada film çok kötüydü orası ayrı bide en öne almıştık boynumuz kopmuştu

2 seneyi geçmiştir ama hatıladığım salon burdakinden büyüktü perde hemen hemen aynıydı ses sistemi o zaman ilk gittiğim için çok etkilenmiştim şimdiki de güzel bilmiyorum burda 2 tane hopörlör var diğer imax salonlarında 360 derece konumlamdırılmıs mıydı mesela hatırlamıyorum ses arkadan geliyo givi sanki hep ses sistemi güzel ama gerçek 7.1 olmadığı için yani salonun sadece arkasında iki tane olduğu için 3d ses sistemini tam simule edemiyo gibi geldi bana burda ama ses kalitesine baslara tizlere lafım yok mükemmel ötesi

• abdul1907 kullanıcısına yanıt
    Ctesi ben de gittim aynı filme. Perde gerçekten çok büyük. Bursa'ya Imax Bursa'ya Imax Bursa'ya Imax

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 25 adım saydım enini

• quote:

Orijinalden alıntı: projekta

25 adım saydım enini
    Hmm dogru saymissin.. perde'nin uzunlugu 22 metre.. yukseklik 13 m

• Bu sinemada pasific rim uprising harika olurdu. 3D si çok hoşuma gitti

• Son filmlerde ses kalitesinde bir azalma var. Daha doğrusu ses seviyesinde. İlk açıldığı zamandır filmlere giderim ama son 4-5 filmdir sesleri kısıyorlar gibime geldi. Daha önceden filmleri izlerken koltuklar falan titriyordu. Ses içimize işliyordu. Şimdi ise normal sinemadan farkı yok açıkçası. Tamam ses biraz daha kaliteli ama yüksek sesi hissedemiyorum. Avengers filmini izledim ses az geldi. Daha önceden de mail atmıştım ama hala değişiklik olmamış. İlk Avengers infinity war filmini hatırlıyorum da yıkılıyordu salon. Ya da Mission Impossible...Çok film izledim hepsi iyiydi. Ama son gittiğim 4-5 film hiç tatmin etmedi ses olarak. Son zamanlarda gidenlerin deneyimleri nasıl acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.