Şimdi Ara

Bursa Şampiyonlar Ligi'nde (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
4.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer uefa tahkim veya cas'da kararı onaylarsa Bursaspor'a yürekten başarılar...

twente karşısında yaptıkları acemilikleri tekrarlaaycaklarını sanmıyorum. Bence cl'de bu turu geçip, playy off turunda elenerek uefa'da gruplara kalabilirler...
  • HAYIRLI OLSUN !

AYVA , VİLİ VİL !!

• Bu şekilde cl ye gitmek üzücü ama yapacak birşey yok. Cl grupları imkansız gibi, ilk elemeyi geçip direk uefa gruplarına kalırız umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursaspor'un şampiyonlar ligine gitmesinden çok mutlu olacağım.Umarım ön eleme de şanslı bir kura çekersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son Oyun

2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur. Stadyum 2014-2015 sezonu hazır olacak. Kaba inşaat bitmiştir fakat çatısı ve ici duruyor. Kaynak ihtiyacı olduğu için için bu sezona yetişmedi. Bir sonraki sezon 45 Bin kişilik Timsah Arena'dayız...

o şampiyonluk , anlı açık bursasporundur.

saf olmayın. ne biçim taraftarsınız !

trabzonun primleri ortaya çıktı. bursasporun karşılaşacağı birkaç takımın oyuncusuna prim vermiş.

prim ne zamandır şike değil.

yok arkadaş. İbrahim başkan bursaspora kulüp olarak çağ atlattı ama taraftara atlamadı. o kadar uğraştı yapamadı adam. rahmete göçtü şimdi.

dik duruş ibrahim başkan. ama taraftar ona uymuyor ... yazık. o sene de bursasporun yani sizin hakkınız.

• ŞL'de play-off'a kalabilir BS, ama orada çok güçlü takımlar var, o takımları eleyebilme ihtimalini düşük görüyorum. Ama play-off'a kalırsa BS, 2.5 milyon euro getirisi var en azından.
  • Geçen gittiğinde 1 puan almıştı. Onu alamayanlar unutmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinobilly

quote:

Orijinalden alıntı: Son Oyun

2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur. Stadyum 2014-2015 sezonu hazır olacak. Kaba inşaat bitmiştir fakat çatısı ve ici duruyor. Kaynak ihtiyacı olduğu için için bu sezona yetişmedi. Bir sonraki sezon 45 Bin kişilik Timsah Arena'dayız...

o şampiyonluk , anlı açık bursasporundur.

saf olmayın. ne biçim taraftarsınız !

trabzonun primleri ortaya çıktı. bursasporun karşılaşacağı birkaç takımın oyuncusuna prim vermiş.

prim ne zamandır şike değil.

yok arkadaş. İbrahim başkan bursaspora kulüp olarak çağ atlattı ama taraftara atlamadı. o kadar uğraştı yapamadı adam. rahmete göçtü şimdi.

dik duruş ibrahim başkan. ama taraftar ona uymuyor ... yazık. o sene de bursasporun yani sizin hakkınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_50475042/tm.htm

Ben'de Ts'nin o süreçte masum olduğuna inanmıyorum.
    A.Yıldırım'ın gözaltına alımsından önce her kanala çıkıp "Kupa bizim hakkımız" diye S.Şener, iş ciddiye binip gözaltılar başlayınca uzun süre konuşamamıştı hatırlarsanız.

• hayırlısı olsun

Başarılar...
  • gerçekten türkiyeyi temsil edecek bursa,kalbimiz sizinle komşu
  • @yec44
    @Frayze
    arkadaş bu sene 2.ve3. kim oldu bunu bi söyleyin
    nerden kim şikeden ceza almış sen ibb maçına şike diyorsan senle futbol adına bir sohbetim olmaz arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26birkan

gerçekten türkiyeyi temsil edecek bursa,kalbimiz sizinle komşu

Saol, darısı başınıza.
  • Frei
    Şener Civelli İbrahim Taiwo
    Belluschi Yasin
    Tuncay Batalla Ferhat
    Pinto{/center]

Ozan da var kanatlara alternatif 11'de oynayabilecek. Yine Pinto yerine daha sağlam bir forvet düşünülebilir. Onun harici kadro baya iyi. İnşallah Edu ve N'diaye'nin yokluğunu aramassınız. Başarılar Bursa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro

Frei
    Belluschi Yasin
    Tuncay Batalla Ferhat
    Pinto{/center]

Ozan da var kanatlara alternatif 11'de oynayabilecek. Yine Pinto yerine daha sağlam bir forvet düşünülebilir. Onun harici kadro baya iyi. İnşallah Edu ve N'diaye'nin yokluğunu aramassınız. Başarılar Bursa.

ibrahim mi?

lewandowski gibi hızlı bir adam, otoban yaptı ibrahim'in alanı.

hala ne ibrahimmiş arkadaş. bari serdar azizi bize satsınlar.

bursalı hemşerilerimi anlamıyorum. kafa yok bazılarında. serdar gibi adam var, ibo diyip duruyorlar. anlam veremiyorum.

Bursa Şampiyonlar Ligi'nde

şampiyonlar ligi kadrosu.

• quote:

quote:

Frei
    Belluschi Yasin
    Tuncay Batalla Ferhat
    Pinto{/center]

ibrahim mi?

bursalı hemşerilerimi anlamıyorum. kafa yok bazılarında. serdar gibi adam var, ibo diyip duruyorlar. anlam veremiyorum.

İbrahim mevcut Türk stoperler arasında en iyilerinden birisi bana göre. Serdar Aziz'in çok fahiş hatalarını gördüm zaten İbrahim Anton geldiğinde bile kesilmemişti. Ben yine kesileceğine inanmıyorum. En önemli özelliği top tekniği ve hızı zaten.
    Edu'nun bonservisi alınmadı diye biliyorum. Ayrıca Basser gibi adamları bence satar Bursa. Yani öyle adamı yedek oturtmak yerine satıp para kazanmak daha mantıklı olur.
    Bursa'nın yabancıları çok iyi ama yerli konusunda sıkıntılar var. Yasin'in o mevkisinde geçen sene N'diaye ve Edu oynadı. Orayı kaldırabilir mi bilemiyorum. Yine Şener iyi potansiyelli bir adam ama daha yeni bir oyuncu. Ama Türkleştirilebilecek bir yabancı mevkisi yok Bursa'nın. Yasin'e ve Şener'e güvenmeli.

• Bursa uefaya giderse is yapabilir ama cl gruplarda perisan olabilir

• İlk turda elenirse uefa da yok evdeki bulgurdan olmayin

• quote:

quote:

Frei
    Belluschi Yasin
    Tuncay Batalla Ferhat
    Pinto{/center]

ibrahim mi?

Tüm hazırlık maçlarımızı izledim. İbrahim şuan Serdar'dan çok daha formda.
    Serdar bu sene çok çalışmazsa eğer yedek kulübesinde bol bol oturur.

Ayrıca Edu kiralıktı, eski takımına geri döndü.

• Başarılar beyler.
  • Bursa giderse CL gruplarına kalamayacağı belli,milan gibi devler gelecek play off ta.3. turda da kuvvet ve muhtemelen seri başı olamaz,ordan da elenebilir.illa biz gitmeyeceksek yerimize Beşiktaş'ın gitmesini isterdim onların bir şansı olabilirdi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.