Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
116
Favori
90.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşevler Konak caddesindeki bim mağazasındaki kampanya, 5 ürün ama belki birinin işine yarar.

https://store.donanimhaber.com/e1/c3/e5/e1c3e5382a75b95e45d63e2555c47066.jpg
    https://store.donanimhaber.com/f5/51/85/f551851ca5e42fb86082e3cfec571b1a.jpg
    Bu mesaja eklenen görseller:

BURSA Market Fırsatları...BURSA Market Fırsatları...

• quote:

Orijinalden alıntı: tamer0649

yazlık lastik almak isteyen arkadaşlara duyurulur:!.......
    Metro da 4 adet lastik alana 50 tl indirim çeki ve ücretsiz lastik değişimi var(ücretsiz lastik değişim her zaman)
    internetten lastik almayı düşünen arkadaşlara tavsiyemdir. piyasadan ucuz ama internetteki fiyatlarla kıyasladığımızda hediye çeki ve ücretsiz değişimle aynı paraya geliyor

orda ki usta real zamanından beri elemanı firmanın.. uygun lastikler var mı acaba

mesela michelin yerine 2.kalite olan karmoran gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamer0649

yazlık lastik almak isteyen arkadaşlara duyurulur:!.......
    Metro da 4 adet lastik alana 50 tl indirim çeki ve ücretsiz lastik değişimi var(ücretsiz lastik değişim her zaman)
    internetten lastik almayı düşünen arkadaşlara tavsiyemdir. piyasadan ucuz ama internetteki fiyatlarla kıyasladığımızda hediye çeki ve ücretsiz değişimle aynı paraya geliyor

şimdi n11 den bir lastik seçip katalogdan kıyasladım bir modeli

falken.. 129 metro da

516.. 100 e 50 çek verecek hadi onu da düşsek 466 tl

n11 de aynı lastik 111 tl

444 tl.. 100 e 11 bile denk gelse kupon... 400 e iner

66 tl fark var en basitte..

30-40 arası çok yerde lastik balans yapılır bursa da

----------------
    yine de gidince bir bakarım başka lastikelre

• ÖZPAŞ Altınşehir:Negro 60 KR
    Carrefour İzmir yolu 6 lı enginar (cam kavanozda) 6 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujigef -- 9 Nisan 2016; 9:36:47 >
  • bim in balından uzak durun çok berbat.
  • arkadaşlar mopaşlar seyhana devrediliyormuş bilgisi olan varmı kapancaklar mı acaba en favori marketimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fujigef

ÖZPAŞ Altınşehir:Negro 60 KR
    Carrefour İzmir yolu 6 lı enginar (cam kavanozda) 6 TL

Goruyor ve artiriyorum heykel carrefourda stok bol ve kartli 6 tl kartsiz 18 tl su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

arkadaşlar mopaşlar seyhana devrediliyormuş bilgisi olan varmı kapancaklar mı acaba en favori marketimdi.

Ben de dun bir calisandan oyle duydum
    Mopaslari seyhana donustureceklermisp

• omer14 kullanıcısına yanıt
    bursa küçük sanayide lastik değişimi 60 lira, çok iddialı bir ucuzluk yok ama metro ile internetteki fiyatları karşılaştırınca yekünde çok bi fark yok.

• Herkes yakinindaki mopaşlara bir baksın bazilarini boşaltiyorlar sanirim örneğin eğitim caddesindeki mopaşta bütün markette %20 %30 diyordu şarkuteri hariç dimes yorsan sütler 1,57tl ye geliyor ankara makarnalar 1,27tl vs...

• Mopas tum turkiyeden mi cekiliyor ? Nedir olay. Meyve sebze reyonu iyiydi ya keske kapanmasa

• Bursa yenibağlar da lastik değişimi 30tl :))

• Bursada ticket ları paraya çevirebileceğim yer bilen varmı? Aylık ticket yatıyor ve hepsini harcayamıyorum şaypa da kartta birikmeye başladı ticket bozdurabileceğim bir yer varmı acaba...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim ve önerim; her kampanyanın yanına görüldüğü tarihi ekleyelim
  • formusa82 kullanıcısına yanıt
    Biraz indirim yapip o sekilde tanidiklara alisveris karsiliginda satabilirsin usta belki. Bozdurma olayini hic duymadim.

• Ankara hakmar vs gibi neden bizde indirim olmuyor. Bursa olarak zenginmiyiz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Ankara hakmar vs gibi neden bizde indirim olmuyor. Bursa olarak zenginmiyiz acaba

Tabii ki zenginiz, ülkenin en pahalı suyu ve şehiriçi ulaşımı bizde olduğuna göre çok pis zenginiz Bursalılar olarak

• İhsaniyede Mopaşın Yerine Bugün Seyhanların Açılışı Var.İçeride Yürümek Bile Zor.Tıklım Tıklım Dolu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hopali08 kullanıcısına yanıt
    Mopaşın açılışını hatırlıyorum hey gidi günler hey
    Broşürde şeker soda yağ falan vardı ucuz 2 hazirana kadar
    multinetlet yatsın kalırsa alırım

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Soğan 49 KR, patates 49 KR , karpuz 49 KR. Bunlar çok iyi fiyatlardı. Bide Balküpü toz şeker 5 kg 15.90 vardı. Yoksa öyle ahım şahım pek indirim yoktu. Millet sanki bedava dağıtıyor gibi doldurmuş.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.